Skoči na vsebino

3. srečanje Solo riders


Manu

Priporočene objave

Prvič prišel ob 10:45, prvič odšel 2:30, drugič prišel 9:15 in za eno leto zapustil Janče ob 11:45. Imel sem se lepo, tudi pri meni obstaja foto dokumentacija, ki pa jo najbrž kak mesec ne boste videli tule.

Zakaj že :? :cry:

Saj bo čez en mesec tudi lepo obujat spomine na krasno preživetih 20 ur na Jančah.

Se vidimo na Jančah prihodnje leto. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo slab sem :( :(

Ob 06.00 se je bograč protestno odločil zapustiti moj topel želodček ... :( in je šel ven po poti :SS ... nato ga je Horjotov golaž (želodček namreč) spet mal potolažil, ko pa je zagledal pršut pod Hanzijevimi prsti, pa ni blo nobenga problema več ...

... jaz ne vem no, ampak z vami norci je meni prav fajn in lepo ...

... Mario ima vročino :cry: ... KAJ STE DELALI Z NJIM, KO SEM ŠLA SPAT :kva2: :fight2: :kva2: ... IN VSE GA BOLI ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da udarim štampiljko ! :ph34r:

za obširno pisanje še zmeraj preslaboten ! :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Mario ima vročino  :cry: ... KAJ STE DELALI Z NJIM, KO SEM ŠLA SPAT  :kva2:  :fight2:  :kva2: ... IN VSE GA BOLI ...

...bog vedi s katero se je :004 pa vreme tako mrzlo( nag skakal okoli ):naughty:

...res da sem bil malo časa a v tem času mi je bilo zelo lepo :P

...vsa čast za tista, ki so se (so) potrudili( trudili)...super :yea2:

...upam da bom drugo leto bil od začetka pa do,dokler ne bo šel zadnji domov :)

Še najbolj všeč so mi bile neke čokoladne kroglice :OK: (Hotscho ti kaj veš o tem)

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da udarim štampiljko ! :ph34r:

za obširno pisanje še zmeraj preslaboten ! :doze:

tukaj ... slaboten ... supersportski :SS ...

jao ... auuuu ... gmh.. .. bwljah. .. auuuu... :(

a mamo s kakšno kamero posneto? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta Hočkotova poteza z enim kozarcem po glavi prisotnega se je konec koncev izkazala za dokaj uporabno.

Dobil jazst svoj kozarec, označen z mojimi črkami, tam nekje dopoldne, ob sestavljanju šotora in ga pridno polnil in praznil.

Potem pa zvečer napadel enega od golažev.

Ker ga napadel stoje, zmanjkalo rok in nesrečnik, ali pa srečnik jazst, odložil poln kozarc na varno mesto in se zavzeto posvetil konzumiranju golaža.

S kruhom pomazano.

Bi človek še malo grlo s pivcem pomazal.

Če bi šlo.

Kozarec in pivce v njem izginila neznano kam.

V glavi je bila ravno pravšnja zmeda, da sem pomislil nekaj o božji previdnosti in popolnoma neprotestno prenehal konzumirati pivo.

Pri mizi za hropce spil potlej le še nekaj tolažilnih kavnih kozarčkov refoška.

In to je to.

Glavobolje nikjer.

Bruharije nikjer.

Nezanesljive hoje nikjer.

Kozarec se je potem našel.

Da ne napišem imena lopova lopofskega, ker je sicer častitljivi SoloRider. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo super fino fajn! Smo se najedli, napili(bolj nazrli :rolleyes: ), naplesali,... :yea2: In z mojo lady sva dobila potrdilo, da sva najlazji par med solo riderji! :afro1: :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja. To samo zato, ker se jazst nisem tehtal in moje Lady na srečanje ne pripeljal.

;) :lol: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

Ne ne... mamo tud filmčke, sicer z digitalcem, ampak se vidi vse, kar je treba! Zdej pa zbiram ponudbe, kdo da več: al tisti, ki bi to radi vidli, al tisti, ki ne bi radi da to kdo vidi :hmm: ... dilema...

@Anubis: koljački so bli res špica!!!

Kaj naj še rečem? Mislim, da se mi je videlo na faci, da sem se v vaši družbi imel prav imenitno - zato vsem, zlasti pa nekaterim ki so mi še prav posebno popestrili večer, še prav extra zahvala soplezalkam, zlasti eni :yea2: ...

Tudi kuharski sekciji absolutno pohvalo - ne razumem nekaterih komentarjev, ki omenjajo :SS !!! Ma kaki :SS !!! V skrajni sili morda gorenjski način, ajde, to še - ampak res v skrajni sili!!! (to je tisto, ko bruhaš s stisnjenimi zobmi, da gre samo taredko ven...). Pa muzika je bla tud zlo cool, vsaj zame. Predvsem pa vztrajna :D ...

Tekom dopoldneva pa bo uletelo semle še nekaj sličic... za tiste, ki ste bili - pa se morda ne spomnite - in za tiste druge, ki bi morali biti tam pa niste bli - za lažje cedenje slin; na suho gre to zelo težko, sem slišal.

PS ej, da ne bi kdo zares vzel tistega o filmčkih - to je bla čista nakladancija. Edino kar je res je da jih res imam nekaj, mislim da blizu 100 MB. Ne ne, pretiravam - samo 91,4 MB...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja. To samo zato, ker se jazst nisem tehtal in moje Lady na srečanje ne pripeljal.

;) :lol: :P

ok, se pomerimo drugo leto .) Do takrat pa cim bolj shujsat. Ceprav sva midva imela se rezervo: sva imela vsak po en pir v roki na tehtnici, kar je +1 kg :naughty: :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golaž ste požrl do konca. :blink: :blink:

Ni lepše pohvale za kuharje. :D :D Hvala vsem pomočnikom in pomočnicam za srčno pomoč. Bil je skuhan z neizmerno mero ljubezni(okoli polno brhkih dekletc) in nama s Klimbro se je milo storilo, ko sva gledala, kako izgineva v vašiih želodčekih.

Še bom moril in na kose rezal za vas! :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Golaž ste požrl do konca. :blink: :blink:

Še bom moril in na kose rezal za vas! :P :D

Horyo for presidente... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

No pa naredimo en presekec cele zadeve.

Tkole se je začelo...

post-20-1085391040.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... in takole...

post-20-1085391160.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naš kletar je bil vedro razpoložen...

(a se je zato nebo zjokalo nad nami???)

post-20-1085391504.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po prvi vaji iz hranjenja smo se preselili v šotorček...

post-20-1085391620.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!