Skoči na vsebino

3. srečanje Solo riders


Manu

Priporočene objave

ki so ga s precej očitno izraženim odobravanjem začele oblegati...

post-20-1085396153.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za našega kletarja je bilo to čisto preveč in za dobro urico se je pogreznil v globoko razmišljanje...

post-20-1085396244.jpg

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...tako globoko, da ga niso zbudile niti izjemne cirkuške atrakcije (ne preveč) skritih SR talentov... (ej Biba, a narediš tole tudi trezna? težje, a ne... :-))

aja, tamle gor sem se zmotil: ZMOTILE in ne ZBUDILE, seveda

post-20-1085396561.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem je bila še ena solo točka...

(ki jo imamo tudi na filmu :-)) samo nekam tema je bla...)

post-20-1085396752.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem pa sem bil preveč zaposlen s plesanjem, pitjem, plesanjem, hranjenjem, plesanjem in... a sem že omenil plesanje??? še enkrat hvala vsem soplezalkam, bile ste čudovite :004

ampak za tole slikco sem si pa vzel čas...

post-20-1085396986.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

potem smo rajali in rajali in rajali, pa še malo rajali, pa še pol ure rajali... in odšli spat... no ja, vbsaj želeli smo it spat... v naši sobi je bila namreč v kotu neka mašina, cirkularka, kaj jaz vem kaj... vem le, da je bila znamke "Niet"... in ni se je dalo ugasniti, nikakor... jao, jao, triput jao...

post-20-1085397220.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina, cirkularka, kaj jaz vem kaj... vem le, da je bila znamke "Niet"... in ni se je dalo ugasniti, nikakor... jao, jao, triput jao...

hja, se vidi, da vozi ducatija :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zato je vse prehitro prišlo jutro... ampak tko nekam brezbarvno je bilo videti, svetlosivomegleno, pa vse se je guncalo... najhujši pa so bili zvoki - vsi zvoki so bili TAKOOOO glasni... npr kako glasno se zlomijo kavbojke, ko jih položiš preko naslonjala stola... JAOOOO

post-20-1085397509.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in življenje se je z različno hitrostjo zaželo vračati v SoloRiderje (kot je seveda edino pravilno!)...

post-20-1085397669.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prizorišče bitke je izgledalo kot... hja, kot vsa prizorišča bitk, samo da je bil tu vonj bolj izrazit...

post-20-1085397785.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...seveda v tistem plemenitem SoloRiderskem duhu...

npr tole je definitivno golaž... le da ne vem, od kje, pardon IZ KJE je prišel semle...

post-20-1085397928.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekaj manj vztrajnih je ponoči odpeketalo v bolj tople (in predvsem bolj suhe) kraje, tako da so med name zevale velike praznine...

post-20-1085398059.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...a meni se je že mudilo naprej, klicalo me je morje (in izpiti naših prvih letošnjih tečajnikov), zato sem lahko le še pobasal nekaj litrov več kot čudovitega Horjovega golaža, ki mi ga je spakiral Veliki Lovec HHV osebno in odšel v svetlo (in neverjetno bolj toplo) prihodnost na obali, za slovo pa še enkrat pomahal vsem dotedaj oživelim...

Hvala vsem, prijatelji, da ste mi tako polepšali vikend.

Suzuki ma vas rad.

post-20-1085398388.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky SVAKA ČAST :yea2:

O:-) Jest nič ne vem. Še najmanj pa, da je bilo toliko brkih deklet okoli mene. :kva2:

Eh, pri meni se tole veseljačenje iz leta v leto stopnjuje in poglablja v neodkrite plasti družbenega življenja. Se prav bojim, kaj bo čez eno leto. Rock on! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še najmanj pa, da je bilo toliko brkatih deklet okoli mene. :kva2:

Brkatih? :o :huh:

Ne, pa niso ble. Prow lepe! B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, spet piše nekaj, na kar nisem niti pomislil, kaj šele napisal. :rolleyes: BRHKE so ble, BRHKE.

Popravljeno . Popravil Lucky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehehe, res veliko... res brhkih... res tudi blontnih :-))

post-20-1085407275.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak... v kaj tolk gledajo???

in zakaj Lucky tko švica???

post-20-1085407419.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Suzukijo hvala za pestro in simpatično obnovo ...

Vragica hvala za link in obsežen fotoalbum ...

Lucky-ju iskrene čestitke za suveren in seksi nastop ...

Mali Zarji hvala za odlično družbo ...

Ajgorja pa naprošam, da svojo viledo in dve trdo kuhani jajčki drugič drži v varnem zavetju svojih gat in ne opleta z njimi po šotoru :xx: O:-) ;)

Skratka blo je fajn ... pa sej to sem že nekje povedala, a ne :hmm: :D :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajgorja pa naprošam, da svojo viledo in dve trdo kuhani jajčki drugič drži v varnem zavetju svojih gat in ne opleta z njimi po šotoru :xx: O:-) ;)

No vsaj nekaj je trdega... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po ogledu slik vidim, da sem se pravilno odločil in spustil ta dogodek. pa saj ne zaradi drugega, ampak za razliko od vas sem bil v nedeljo sposoben ( :angry: prisiljen) delat in ker poznam mojo sposobnost samokontrole lahko samo rečem, da sem vam fauš in da je to že drugo leto, ko se nisem mogu pridružit rajanju zato računam na ponovitev v 2005 - seveda z mojo udeležbo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... le da ne vem, od kje, pardon IZ KJE je prišel semle...

Iz šefle.

Rahlo alkoholno utrujena roka si je nalivala golaž na krožnik, pa je šlo malo mimo.

Tako, da to zagotovo ni dodatno termično obdelana in prefermentirana zadeva.

Prva kuha, bi človek rekel.

:lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!