Skoči na vsebino

3. srečanje Solo riders


Manu

Priporočene objave

...pol pa še kakšno navadno žlico prinesi... ker nimam surovin za v ta velko šeflo!! :wacko: .) :P :D :D

kavno? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda, da je poglavitni pogoj za sprejem,

da si mal prfuknjen. :P

ti kr bod mi smo vsi normalni :D :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

EROTIČNO!!!!!!! :lol1: :lol1: :lol1:

in pol jo med joške s paradajz-mezgo ubrizgaš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in pol jo med joške s paradajz-mezgo ubrizgaš :D

Muco, če maš rdeče obarvano , je mogoče kej narobe.... :unsure:

A ne bi pred "jutri" šel za vsak slučaj k urologu? :? ( al pa k tistemu, ka pregleduje...kakosežereče.... prostato.... prosto stato...al neki tacga....?) :huh:

:004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Muco, če maš rdeče obarvano , je mogoče kej narobe.... :unsure:

A ne bi pred "jutri" šel za vsak slučaj k urologu? :? ( al pa k tistemu, ka pregleduje...kakosežereče.... prostato.... prosto stato...al neki tacga....?) :huh:

:004 :004 :004

smo še pr čuftih v paradajz sosu ... joški v binglnovem olju pridejo jutr na vrsto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

smo še pr čuftih v paradajz sosu ... joški v binglnovem olju pridejo jutr na vrsto :D

Mhm. Se mi je zdel, da neki nisem dobr prebrala. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj kok nakladate ... :P :D

vse je pod kontrolo, se mi pa zdi, da čez 24 ur in kasneje ne bo več ... :D :D strehe bo zunaj in notri dovolj ... 24ur muzike bo ... imeli bomo tavelik šotor skoraj poljubne dolžine (ga bomo lahko doštukal, če ga bo premalo) ... kdor ima štek lampo, naj jo prinese s sabo (to je una reč, ki ima na eni strani žarnico na drugi pa štekar za v 220V) ... nekaj jih je že moramo pa zagotoviti osvetlitev pod šotorom, da bo tudi zvečer in ponoči prijetno svetlo :)

pridite točno ob 11h v čimvečjem številu, ker bo veliko dela s postavitvijo "kampa" (šotor, arafati, žar, pijača ...) ...

NNNP B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen je urnik za prehranjevanje (da naum kaj zamudu PRESS)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen je urnik za prehranjevanje (da naum kaj zamudu PRESS)

od 12h naprej bo kar naprej neki za jest ... :), gor bodi pa že ob 11h, da boš pomaghal pri postavljanu šotora ... B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšen je urnik za prehranjevanje (da naum kaj zamudu PRESS)

Jaz ti povem sam to,da bodo golaži.......en divjačinski bay HHV lovska trofeja....in en malo mešano baj najljubši sosed enkrat pozno zvečer......do takrat pa košček kruha ti bi moral zadostovati????? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to, da vas bo verjetno veliko z avti, lahko mimogrede kakšen kanisterček črnega in/ali rdečega domačega vržete v prtljažnik ... ne bo nič narobe če bo več izbire ... .) B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do takrat pa košček kruha ti bi moral zadostovati????? :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

če se da še krožnik vode dobit ... bom čist zadovoln :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se da še krožnik vode dobit ... bom čist zadovoln :)

Nič bat.......ti bom tut kaki košček paradajza,pa če boš fejst priden tut mal korenčka gor naložu.

Pač bolje,da ti ostane nekaj prostora v želodčku,da boš potem z večjim veseljem skonzumiral vse dobrote,ki te bodo VABILE!!!!!! ( tako ali drugače :lol1: :lol1: :kva2: :kva2: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gor bodi pa že ob 11h, da boš pomahal .....

Normalno...jaz ti bom (po)mahala že od sedmih naprej direkt iz postle ven.... :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

golaž competition :D

Nič kopetišn.........

Z HHV sva pač ugotovila, da je preveč duš za tok malega srnjačka.....pa sva dodala še en pisker,da bo volk sit in koza cela......pa mel vsi nafilane trebuščke.

Kega bo gdo pohamsal,bo pa vprašan na licu mesta.....pa še takrat ne bo vedu a je res tega dobu.......bo treba vzet v zakup,da bosta kuharja verjetno kar zadost okol sodčka hodila in veselo :beer1: :beer1: :beer1: :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Horjo, Klimbra,

ampak, da ne bosta slučajno golaža od sebe dala pred deseto zvečer !!

Je treba vse ostalo prej spucat ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vaga, klada, žeblji, kladivo, kuhalnica je že v avtu. Jutri še šnopc, pa 500W reflektor da se bomo počutili kot na zasliŠANJU. še kaj :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grem spat ... pa nč u orto ... bom šparal moči ... za jutri ... hik... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi vs pršu jutr mal pogledat,pa bo scal...mejte se skrajno fajn...

lp bošte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater samo dobrih pet ur sem spal. Sem tako napet (če ne kar našest) da komaj čakam da zalaufam polno naložen avto. :yea2:

A bo kaj narobe če bom pred enajsto gor :unsure: <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!