Skoči na vsebino

Si "hard core" motorist/ka?


Ice

Priporočene objave

da in ne. SMOT je priblizno enako, a vezan na slovenijo. IBA ture so "bolj" casovno vezane. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me je pa zamikalo, da bi naredil to pa dobil tisto plaketo ker 1600 km v 24 urah pa res ni neka panika

to je v povprečju 66,6 km/h, kar bi zlahka šlo več, odvisno od planirane poti, je pa odvisno kolk cajta bi se upou tko vozit, pa glih na kšni CBR-ki al pa R1 bi to bil mal problem. V času predvsem, za hitrost ni problem.

Ma kaj se mislte res tega lotit al kaj :huh: ja svaka vam čast ej :notworthy: pa dejte na forum vse slikce pa dnevnike pa route prlimat, tko d bomo tisti 600kilometraši vidli kaj je zmožna "naša"/vaša železna ta zadna prenest :wacko:

Popravljeno . Popravil žan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne :) Bi pa probal malo čez 1000 naekrat...pa ne v 24urah ampak od jutra do večera, da ne rabiš spanja vmes itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sporočte plan pa grem verjetno zraven. Sej kaj bolj pametnega itak nimam za počet, vozim se pa itak rad. Sploh daleč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Upam da ne bo hude krvi zaradi angleščine, članek sem potegno iz Motorcycle Online, oni pa od Reutersa. Da ne boste mislili da se nič ne dogaja.

LP Bajsi

MIAMI (Reuters) - A U.S. motorcyclist made the 5,632-mile trek from the northernmost road in Alaska to the southernmost tip of Florida in 100 hours and set a transcontinental record certified by the "Iron Butt Association" of bike enthusiasts.

"I'm a little tired ... a little bit bruised," biker Gary Eagan said by phone from Key West, Florida, on Tuesday, a day after finishing the journey on his Ducati Multistrada.

He bested the old transcontinental "Iron Butt" record of 114 hours and 49 minutes, set last year by a BMW rider from Maryland.

A few hours after starting his solo journey on a gravel road in Prudhoe Bay, Alaska, a truck forced Eagan off the road and his motorcycle flipped over into the tundra, breaking his windshield, one rearview mirror, auxiliary fuel tank and shearing off the saddlebag containing his spare clothes.

"I think I broke my big toe and dislocated my finger and elbow a little bit," said Eagan, 56, of Salt Lake City, Utah.

He patched the bike together with zip ties and drove on through Alaska, Canada and the continental United States, making a pit stop in Kansas City to change tires, and stopping occasionally to nap or refuel.

Eagan said he endured suspicious border patrol agents, traffic snarls and torrential thunderstorms but completed the trek without any speeding tickets.

"You don't have to really ride that fast to do a record like that. You just have to stay on the bike and be efficient," he said.

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gary Eagan je legenda Iron Butt prireditev v ZDA. O njem je veliko govora tudi v knjigi Against the wind od Rona Ayresa. Obvezno branje za vse, ki jih taki podvogi mikajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lisa Landry: 48 STATES, 7 Days, 10 hours, 58 minutes.

7 days, 10 hours, 58 minutes

0.0138 average miles per second

0.826 average miles per minute

49.57 average miles per hour (including sleep time)

1,189.6 average miles per day

8,327 average miles per week

on a 2004 Honda GoldWing 1800

an Iron Butt Association sponsored event

njen page HP

Na GW pa ja ni problem, ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

PR novica

Symru ravnokar vozi svojih 2000 km okoli Slovenije...

podvig bo zaključil jutri v eni izmed Porotorških kavarn....zamenjal je že en set pnevmatik in opravil dva servisa menjave olja....

...je optimističen, saj je v svoji zadnji izjavi za medije dejal : "samo Stanovnik me lahko še prehiti!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PR novica

Symru ravnokar vozi svojih 2000 km okoli Slovenije...

podvig bo zaključil jutri v eni izmed Porotorških kavarn....zamenjal je že en set pnevmatik in opravil dva servisa menjave olja....

...je optimističen, saj je v svoji zadnji izjavi za medije dejal : "samo Stanovnik me lahko še prehiti!"

s čim se pa fura, da tako pogosto menja olje :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čim se pa fura, da tako pogosto menja olje  :hmm:

Z Patino. Olje menjuje, pa pri sebi :D Hec .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v enem dnevu sm naredu 850km z ktm lc4 super moto,od tega je blo 120km makadama.šel sem v bosno in tam po samih od boga pozabljenih krajih,avtoceste niti km,je pa nakonc rit tok bolela de sm že kar stav na motorju.sm pa smot trikrat prevozu in spoznau kar neki slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega Lukec, če to drži in če se nisi zlagal o znamki motorja, ki ga voziš :P , ti izrekam iskrene čestitke in ob priliki častim pivo, ob katerem mi boš tudi razložil, kako za vraga ti je to uspelo.Jaz imam z mojo, očitno zelo mehkužno ritjo, prebleme že po 100km neprestane vožnje, ravno tako prijatelji s podobnimi motorji. Tako da vsaka čast in slava ti.Amen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega Lukec, če to drži in če se nisi zlagal o znamki motorja, ki ga voziš :P , ti izrekam iskrene čestitke in ob priliki častim pivo, ob katerem mi boš tudi razložil, kako za vraga ti je to uspelo.Jaz imam z mojo, očitno zelo mehkužno ritjo, prebleme že po 100km neprestane vožnje, ravno tako prijatelji s podobnimi motorji. Tako da vsaka čast in slava ti.Amen :worship:

ja ko boš tole brau pa sloh neboš več verjeu.ko mi je na grobniku crknu sem speu skupaj tri pasove od hlač,ga zapeu na prtlažnik od čoperja in se z desno roko držau za pas do postojne.tam se mi je roka skor potleh ulekla :OK: :OK: :OK: če si dost trmast lohk u žulenu marskej dosežeš :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega Lukec, če to drži in če se nisi zlagal o znamki motorja, ki ga voziš :P , ti izrekam iskrene čestitke in ob priliki častim pivo, ob katerem mi boš tudi razložil, kako za vraga ti je to uspelo.Jaz imam z mojo, očitno zelo mehkužno ritjo, prebleme že po 100km neprestane vožnje, ravno tako prijatelji s podobnimi motorji. Tako da vsaka čast in slava ti.Amen :worship:

Dobrih 600 km v enem dnevu (LC4), od tega manj kot 100 po asfaltu. Skrivnost? Nisem sedel. :D

S čim se torej SymRu vozi? Oziroma se je vozil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!