Skoči na vsebino

Moto zbor Ohrid Makedonija


Lunardi

Priporočene objave

:D Makedonci so mi potrdili datum 4. - 6. junija 2004, da se na Ohridu odvija motorijada.

Plan imam da bi se šlo v četrtek 03.06. zjutraj do Sremske Mitrovice nato v petek dalje do Ohrida. Pridružili bi se nam še motoristi iz Bosne, Srbije in Seveda Makedonci iz Skopja. V nedeljo bi se vrnili nazaj do Sremske Mitrovice in nato v Ponedeljek iz Srbije proti Sloveniji.

To bi bilo cca. 1187 km:blink: (Kranj - Ohrid).

:? Če ste zainteresirani da gremo skupaj se prosim javite. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

E jeb.... vedno me najdes na levi nogi. Zal bova tedaj ze v Dubaju.

LP DaNe & Goranka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom prenesel sporočilo Duletu in Roliju iz Sairacha,ker sta rekla da bosta šla dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z duletom sem govoril na Comeradesih in je rekel da gre... Omanjal pa je petek.

Jaz se bom pridružil eni moto skupini iz GO...

Na njihovi strani pa je planirana ta tura...

Ni mišljeno le na zbor ampak se bo zadevo malo podaljšalo...

ČETRTEK 03.06.2004 odhod iz Nove Gorice. Zberemo se ob 8.uri pred bifejem ASTRO CAFFE v Novi Gorici na Vojkovi ulici pri marketu ERA. Potovali bomo v smeri Ljubljana, Zagreb, Slavonski Brod , Beograd. Predvideni so štirje postanki:Otočec, Kutina, Slavoski Brod, Lipovec. Prihod v Beograd načrtujemo med 17-18.uro. Skupna dožina poti je 630 km. Prenočili bomo v samem mestu Beograd, za varovanje motorjev je poskrbljeno.V večernih urah kratek ogled Beograda.

PETEK 04.06.2004 ob 9.uri odhod iz Beograda po avtocesti proti makedonski meji, kjer nas bodo pričakali gostitelji moto kluba SKOPJE okrog 12.ure.Predvidena sta dva postanka (Aleksinac,Vranje). Do tukaj bomo prevozili 375 km. Po kosilu si bomo v spremstvu makedonskih motoristov ogledali Skopje in okolico, ter nadaljevali z vožnjo proti 160 km oddaljenemu Ohridu. Prenočevali bomo na prireditvenem prostoru ob jezeru.

SOBOTA 05.06.2004 gostovanje na zboru motoristov na OHRIDU po programu organizatorja moto kluba Moto Skopje, ki ga bomo predstavili takoj ko ga prejmemo od gostiteljev program.

NEDELJA 06.06.2004 odhod je predviden okoli 10.ure. Skupna vožnja z gostitelji do Gevgelije, kjer bomo poskusili po pripovedovanju verjetno najboljšo jagnjetino na svetu. Relacija je dolga okoli 250 km. Zvečer slovo od gostiteljev in spanje s šotori ob Vardarju v bližini grške meje

PONEDELJEK 07.06.2004 odhod ob 9.uri proti Meteoram v Grčijo. Pot nas bo vodila 90 km proti morju v smeri Soluna. Nato se bomo vozili ob obali, mimo Katerini. Do Meteorov bomo prevozili še 130 km kjer bomo prenočili v kampu pod slikovitimi skalnatimi grebeni

TOREK 08.06.2004 odhod ob 9.uri. Panoramska vožnja čez planine skozi Metsovo in spust mimo jezera Ioannina do morja, kamor bomo prispeli popoldne. Prevozili bomo približno 200 km po zavitih ovinkih. Prenočili bomo v kampu Kalami beach - Igoumeitsa

SREDA 09.06.2004 ob 9.30 uri se vkrcamo na trajekt za Benetke. Cena za motor je 36 Eur, za osebo pa 60 Eur. Sledi celodnevno in nočno bivanje na ladji (21ur) ter urejajanje vtisov iz preteklih dni. Prevoženih kilometrov bo okoli tisoč, tokrat ne z motorjem

ČETRTEK 10.06.2004 prihod v Benetke ob 6.30.uri in vožnja do Nove Gorice. Prevozili bomo 130 km. Ura prihoda ni planirana (obvezna smer na kakšno osmico, da ne bo premalo kilometrov, da ne bomo prekmalu doma) Na tem potovanju bomo z motorjem prevozili cca 2.400 km, dobrih 1000 km pa bomo prepotovali s trajektom

Trije pa bomo Grčijo zagotovo podaljšali do sobote in v nedeljo gremo na trajekt... :D :D :D

ZADEVA SE NE SLIŠI SLABO... :yea2:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Lepo se sliši, želim da se vam do potankosti tudi uresniči. Midva s prijateljem Simonom imava predviden odhod v četrtek pravtako okoli 8:00 iz Kranja in naju bo pot peljala čez Zagreb , Slavonski Brod do Sremske Mitrovice (cca. 60 km pred Beogradom) kjer pa imava prav tako poskrbljeno :yea1: za varnost in udobje. :yea2:

V kolikor bi bili za kakšno pijačo :beer2: med potjo ali pa kasneje, me bo spremljal tudi moj mobi (041 714812) tako da me lahko pokličete da se domenimo.

P.S. Roli naj me pa magar pokliče!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst grem, če ne pride kaj res izrednega vmes! Pa najbrž Andrej tud, če mu bodo dal dopust. Mu moram takoj dons povedat.

Ali lahko za Makedonijo kupiš vizo na meji, ali jo je treba že pri nas dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj jaz bi tudi v četrtek morda zvečer prijahal do Sremske, da kak dan dopusta še prihranim ( letos so nam ga kar za 15 dni po svoji volji določil - 10 sredi najvišje sezone, pa 5 okrog novga leta, ko nimaš kaj delat doma :angry: ).

Aja, s katero ekipo grem se seveda ve :yea2: .

:huh: Sam zdej bom pa probal kak dan malo manj :beer1: , da bom vsaj videl kje sem.

Popravljeno . Popravil Rok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok:

Lepo bi bilo če gremo spet skupaj :OK: . Z vizo pa je takole:

Na sami meji se je neda dobiti :hmm: . V Ljubljani na Makedonski ambasadi pa se jo dobi normalno s predložitvijo potnega lista in garantnega pisma, ki je seveda original žigosan. Cena vize je 25 EUR.

To so informacije direktno iz ambasade.

Lahko pa še sam preveriš na št. 01 421 00 21 :?

Verjemi pa da je bolje vzeti vizo v Ljubljani kot pa da je SLUČAJNO ne dobiš na meji in lahko obrneš proti domu!!!??? O:-)

Mukki: :lol1:

Moramo se slišat kako in kdaj boš šla tja dol, če bi bila varianta da se gre skupi :OK: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali lahko za Makedonijo kupiš vizo na meji, ali jo je treba že pri nas dobit?

z 1.5.2004 za Makedonijo ni potrebno več viz ! vsaj take imam informacije katere pa še nisem preveril na MK ambasadi !

ohrid, mastika, tavče na gravče..... se mi kar gre ... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok tolko hitro pišeš da nemorem več sledit :blink: . Ekipa naj bi bila malo oskubljena a taprava :yea2: .

Javi mi kako bo z Andrejem!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vize sem vprašal enega makedonca in je rekel, da je za Makedonijo ne potrebuješ, da jo pa potrebuješ za Srbijo?!?!

Bomo še preverili...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vize sem vprašal enega makedonca in je rekel, da je za Makedonijo ne potrebuješ, da jo pa potrebuješ za Srbijo?!?!

En teden nazaj sem bil v Srbiji pa me ni nobeden vprašal kako in kaj zaradi vize :blink: . Od lanskega leta pa je res da so vize ukinili za Srbijo :OK: . Pred 20 minutami pa sem govori z veleposlaništvom republike Makedonije in sem dobil info. :lol1: kot sem napisal zgoraj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No saj moja skupina je to že preverila in je isto rekla... 25EUR.

Bomo pa naredili skupinsko vizo. Mogoče je ta cenejša...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Majke mu, kje naj pa garantno pismo staknem ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Obrni se name! :OK: Za prave ljudi se vse dobi!

Mam v Makedoniji veze, pa bom lahko jaz preskrbel garantno pismo.( :hmm: max. 5 ljudi)

Zato bi bilo fino če mi boste javli koliko, kdaj in kdo bošel mislim pa da nas je že pet. (Simon, Mukki, Rok, Andrej in jaz)!! :grupni: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vas se malo zakurim - vikend prej je najvecji Grski zbor cca 4000 motorjev. Tocne info se dobivam. Se pravi teden dni prej grcija potem pa polahko na Ohrid...

lp Dane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: Obrni se name! :OK: Za prave ljudi se vse dobi!

Mam v Makedoniji veze, pa bom lahko jaz preskrbel garantno pismo.( :hmm: max. 5 ljudi)

Zato bi bilo fino če mi boste javli koliko, kdaj in kdo bošel mislim pa da nas je že pet. (Simon, Mukki, Rok, Andrej in jaz)!! :grupni: :beer2:

Ne vem, nekaj sem sestri obljubljal, da jo enkrat vzamem na eno tako turo oz. tja dol :? A za 6 pa ne bi šlo :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej v bistvu je takole: sestra ne more it, ker ima takrat ravno izpite na faksu, Andrej bo probal zrihtat dopust, a tudi slabo kaže, jaz pa grem sigurno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK! :lol1:

Kdaj imaš pa ti sedaj namen da boš šel tja dol :notworthy: do Sremske Mitrovice?

A greš že z nama s Simonom v četrtek zjutraj :OK: , a boš šel popoldne pa se bomo v SM dobili? :yea2:

Danes pride Aca do mene ker se vrača iz Nemčije pa se bomo dogovorili :hmm: da gremo skupaj v petek iz SM kar pa bo verjetno zelo zgodaj zjutraj :zzz: (6:00).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za četrtek sedajle še ne vem. Če se bo dalo grem z vama, drugače pa po šihtu pičim, pa se v Sremski dobimo tam okrog osme-devete zvečer. To da iz Sremske štartamo že zgodaj pa meni čist paše - da bomo mel več časa za po Makedonij ( magar ob 5.00 ). Sam jst se bom vmes še kdaj ustavil, da kakšno stvar vsaj poslikam.

Mukki, če greš šele v soboto se boš bolj ali manj le vozila. V soboto prideš na Ohrid pozno zvečer, v nedeljo gremo pa že nazaj.

Pa tud jaz pozdravlam Aca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To tk vem da me čaka cel dan vožnje, zato si pa intenzivno rihtam petek fraaaaaaaaj!!! Ker sej veš tud če koli padajo gremo dol, O:-)

No upam, da mi bo uspelo pa Andreju tud.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Mukki probi res zrihtat tist petk frej, da gremo skupaj dol. Boš vsaj kaj od tega imela :beer2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!