Skoči na vsebino

Moto zbor Ohrid Makedonija


Lunardi

Priporočene objave

:OK: za garantna pisma ni problem dobiti tudi iz Makedonije. Čim prej mi je treba javiti ime, priimek, naslov bivališča in številko potnega lista. Oni bodo v MK spisali in nam poslali po pošti. Za tiste ki bodo pa dobili garantno pismo od mene pa naj isto pošljejo vse podatke meni. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje...

Glede vize sem še enkrat preveril zadeve... Kot smo že govorili jo rabiš le za Makedonijo (25 EUR na veleposlaništvu), dol so mi pa rekli da se je sploh ne da kupit.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:P Saj si ti prvič napisal na prvi strani da je za Makedonijo ne potrebuješ samo za Srbijo, pa sem rekel da sem preveril in da se je neda na makedonski meji kupit samo tu na ambasadi. Tako da to drži kot trdiš sedaj :D

Ali si se odločil da greš na Ohrid z ono vašo ekipo??? :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo plani se že spremnijajo :afro1: že mamo prestavljeno predstavo na četrtek, upam da še bo za kak dan prej........ :yea2:

:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali si se odločil da greš na Ohrid z ono vašo ekipo??? :? :hmm:

Ja bom šel z temi ker sem se za to dogovoril že dva meseca nazaj. Približno se bomo držali tistega plana, ki sem ga na začetku navedel.

Mi smo nameravali v četrtek do Beograda, drugi dan pa Ohrid... Mogoče bi štartali skupaj?!?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno se vidimo. Ali greš to z OK RIDERSI :hmm: , namreč od tam me je nekdo klical pa da bi se dol ali pa med podjo že kje dobili!? :yea2: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno se vidimo. Ali greš to z OK RIDERSI :hmm: , namreč od tam me je nekdo klical pa da bi se dol ali pa med podjo že kje dobili!? :yea2: :OK:

Točno tako... :yea2:

Ravno prej sem govoril z Frankotom iz te skupine, ki organizira to zadevo, in mi je rekel da je govoril po telefonu z enim iz Kranja... Ta si bil verjetno ravno ti.

Bi se potem lahko dobili vsi skupaj v Ljubljani in šli skupaj na pot. Kot mi je povedal naj bi bilo 10 motorjev. V to število še vedno malo dvomim?!?! Računam na 5 tistih ta pravih.... Sicer pa nameravate vi prespati v Sremski, mi pa pičimo do beograda. Drugi dan pa se lahko zjutraj spet ujamemo in nadajujemo do Ohrida... Se bomo tekom naslednjega tedna kaj slišali po telefonu pa se točno zmenimo... (moj GSM je 041 654 816)...

LP

Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :? MALO SPREMEMBE

Prišlo je do spremembe odhoda in sicer v sredo okoli 16:00 do Sremske Mitrovice in v četrtek nadaljevanje poti proti Ohridu. :( :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :? MALO SPREMEMBE

Prišlo je do spremembe odhoda in sicer v sredo okoli 16:00 do Sremske Mitrovice in v četrtek nadaljevanje poti proti Ohridu. :( :cry:

Kaj to pomeni?

Da boste na prizorišču že v četrtek...

Škoda :cry:

Sem pa res računal da bi šli lahko vsi skupaj... Bi nas bil en bataljon :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:  :? MALO SPREMEMBE

Prišlo je do spremembe odhoda in sicer v sredo okoli 16:00 do Sremske Mitrovice in v četrtek nadaljevanje poti proti Ohridu. :(  :cry:

Sem malo razmišljal...

Če boste štartali v sredo popoldne boste tam zelo pozno zvečer in kar dobro utrujeni...

A ne bi vi lepo počakali na četrtek zjutraj.... :hmm: , pa bi šli lepo skupaj?!?!

Mislim da bo dva večera :beer2: :beer2: :beer2: več kot dovolj.... V četrtek verjetno ne bo čudežev....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

:D Ne saj se negre zaradi čudežev, doli imam prijatelje (Srbi, Bosanci, Makedonci-Skopje), ki si znamo popestriti tudi četrtkove večere. Pričakujem pa jih nekje, do makedonske meje, okoli 30 motorjev.

Lansko leto ko sem šel na 1. balkansko motorijado v Skopje (letos bo 3.-4. 9.) se nas je nabralo čez celo Srbijo okoli 20 motorjev in ti pravim da je bla žurka dan in noč, a sem bil iz Slovenije edini, ki pa se lahko pohvalim s pokalom.

Pa pustimo to, se vidimo v petek zvečer da kakšnega spijemo.

(pokličte me 041 714812, Aleš)

Popravljeno . Popravil Lunardi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.K. Zmanjeno :yea2:

Če je pa kateri od ostalih udeležencev ki ne gre na sredo, naj se javi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno grem tudi jaz. S kolegom naj bi sla v cetrtek direktnega do Ohrida, nato pa v nedeljo cez Albanijo nazaj. On je to varianto ze sel in baje je super.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno grem tudi jaz. S kolegom naj bi sla v cetrtek direktnega do Ohrida, nato pa v nedeljo cez Albanijo nazaj. On je to varianto ze sel in baje je super.

Lepo... Se vidmo na prizorišču, pa bomo kako rekli :beer2: .

V petek smo uredili vize in ostalo... Četrtek pa GAS....

Sem pa kar presenečen nad številom članov ki so vplačali vize... Potrjeno 12 motorjev. Kar lepa četica :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še spomniš: "NNNP" O:-)

Nič nas nesme presenetiti!!!! :yea2:

Pravzaprav kaj pa je to DEŽ???? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene dez med voznjo ne moti, vsaj vroce ni. Problem je le, da tudi tam ne dezuje, ko prides dol.

Kolega me je poklical in zadevo stroniral. Bomo sli kdaj drugic. Saj ga razumem-ima naked bike in bolj tako opremo! Ampak tale Albanija nazaj grede bi me se najbolj zanimala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mejte se še za mene mal fino :beer2:

:grupni:

Bomo... Se vidmo.

Ko pridemo nazaj pa raport...

:yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!