Skoči na vsebino

Moto zbor Ohrid Makedonija


Lunardi

Priporočene objave

:P Evo nas, srečno prispeli pa še diplomo smo dobil, a ne Rok.

Nasplošno smo se pa imeli FINO :yea2: :OK: :beer1: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? :hmm: Za obrazložitev "majice ki jih nosimo so nam naredili prijatelji motoristi iz Srbije. Iz sprednje strani se vidi (naš stari grb), iz zadne pa imamo napis Slovenija, vozimo se zajedno" Srbi pa so imeli namesto Slovenija napis svojega moto kluba.

:hmm: O:-) :OK:

post-20-1086699959.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP

Evo i mene po dolgem cajtu.... Svaka cast ekipi, ki je branila Slovenske barve v Makedoniji. Sister mi je sicer na hitro natipkala kaj pa kako in pa koliko???? hehe

Lunardi porocilo i to odmah....

Se enkrat hvala ekipi iz Sremske Mitrovice, ki je tudi tokrat pokazala, da med bajkerji ni meja. Upam, da se jim boste lahko oddolzili na primeren nacim ce pridejo poleti v Slo.

Seveda mi globoko zal, da pac nisem/va uspel-a iti z vami vendar tako pac je.

LP Dane

Khartoum / Sudan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je blo v nekem kampu pokleg jezera in pa 800 m od samega mesta, tako da je blo vse na "dohvat ruke" :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fešta uspela... Makedonci so res fejst dečki. Gostoljubnost na višku... Še tisto malo kar imajo, bi ti rade volje dali. Edino v glavi je drugi dan nekaj šumelo :wacko:

Iz moto kluba Skopje so nas spremljali cel vikend od Srbske meje pa do Grške. Mi smo namreč potem podaljšali še en teden in prevozili še Grčijo...

Ko utegnem bom prilimal še jaz kako slikico :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mukki z nami bi šla pa bi jih videla :D , Saj se samo hecam!!

Se vidmo v Medvodah, v 07. mesecu pa spet dol na enga!! :hmm: :yea2: :notworthy:

Popravljeno . Popravil Lunardi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še malo potrpljenja... Danes se zberemo v eni gostilni vsi, ki smo bili dol in bom dobil še slike, pa jih nekaj nalimam.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Se vidmo v Medvodah, v 07. mesecu pa spet dol na enga!! :hmm: :yea2: :notworthy:

Ampak sam če bo dež :P ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bila fešta kjer so se cel večer vrtele slike iz tega potovanja... in... Zgleda da pri štirih digitalnih aparatih, ki smo jih imeli z sabo ni bil nobeden pri čisti na zboru... naredili so cca 1000 slik, a skoraj nič iz samega zbora....

Nekaj malega pa sem vseeno izluščil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!