Skoči na vsebino

3 ure grobnika za 250kun


rebel

Priporočene objave

Dugo najavljivani dogovori o popodnevnim vožnjama domaćih vozača po Grobniku, konačno su završeni. Prvi termin je određen. Bit će to 21.05. u petak. Staza će biti otvorena od 17:30 do 19:30. Dakle, dva sata, kada će za 250 kn moći na stazu izaći svi oni koji za to nemaju prilike tokom godine. Takvih termina ćemo dobiti najmanje 10, a neke ćemo iskoristiti i za najavljivanu školu vožnje. Pogledajte opširnije o čemu se radi.

motori.hr

možnost za se znoret

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, če se zbere 100 motoristov,kakšna bo pa gužva,a 3 ure boš vozil za 250 kun,al sam kakšen krog,če greš med tednom dol, ne morš vozit al lahko,pa kolk jih mora biti, da pisto odprejo,ne vem, zato sprašujem,Hvala

PS: a se da kje dobiti skica piste

Popravljeno . Popravil curi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne moreš vozit kadar tebi paše...

nekajkrat bodo imeli tako "odprto vožnjo" da lahko vsak pride in vozi po pisti

kot js razumem verjetno ne voziš 3 ure non-sto, tega tudi ti ne zmoreš, pa število motorjev na progo mora bit omejeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa že lepše sliši,a se je treba kaj prijaviti,al to urediš na sam dan,ti si napisal 3 ure,časovno pa 17.30-19.30,to so pa 2 ure

Popravljeno . Popravil curi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi ful rd šou probat mal po pisti se vozit, sam raj ne grem k me pohodiste (125cc mašina) k več kukr 170 mi ne stegne. Bi sam gužvo delau :) pa čez kšno leto :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa že lepše sliši,a se je treba kaj prijaviti,al to urediš na sam dan,ti si napisal 3 ure,časovno pa 17.30-19.30,to so pa 2 ure

se bo podaljšalo na 8.30, saj piše

prijavit se ni treba, samo tam se pojaviš, plačaš in voziš......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se bo podaljšalo na 8.30, saj piše

prijavit se ni treba, samo tam se pojaviš, plačaš in voziš......

kdo gre še dol??? se zmenmo v petek pa gremo skupaj jaz bi tud že rad sprobal mojo R1 :OK:

Popravljeno . Popravil directory
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se pa že lepše sliši,a se je treba kaj prijaviti,al to urediš na sam dan,ti si napisal 3 ure,časovno pa 17.30-19.30,to so pa 2 ure

PS: k sem te lih vidu u sintetiki vozit ... preveri, če zahtevajo kak resnejši kombinezon ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi bomo na kozini na pumpi,

ob 17.00 štartamo

s kombinezoni pa res ne vem kako bo... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s kombinezoni pa res ne vem kako bo... :hmm:

brez kombinezonov in skornjev vas ne bojo spustil noter tako da kaksne jakne iz goroteksa pa kaubojke ali pa teniske :nono:

Popravljeno . Popravil joe1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi greš not v korduri brez problema ... za organizirane dirke "morš" pa met kombinezon.

@žan ..... ti kr lepo pejdi !!! na ovinkih se boš kakemu umaknu na zunanjo stran na ravnicah pa boš vozu mail izven idealne linije. Če gredo not z čoperji pa bemflami pol greš komot tudi ti ..... pa dvotakterjev se tudi najde sicer jih je več 250 kot 125 :P

@ curi ...... poišči temo o grobniku not ti pišejo svi podatki in skica proge.

P.S. ....... zakaj more bit lih v petek :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj zdej, a more biti usnjen kombizon,al je lahko condura jakna in hlače,drugač moram,še to kupiti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabli ste na en detaljček:piše za domače motoriste,mi smo za njih tujci,če še ne veste! .) :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabli ste na en detaljček:piše za domače motoriste,mi smo za njih tujci,če še ne veste! .) :blink:

kuna je kuna......euro -euro :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da vam je težko odgovoriti,a kje piše, kako morš biti oblečen ,če si SLO,al pa HR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Curi ....... sm ti lepo napisal da si preberi dve temi od Grobnika ..... not vse lepo piše ......

a je treba v vsaki temi isto razglabljat ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdor bo prišel sprobat svojega endurota al pa costuma, gotovo ne bo bil oblečen v kombinezon za 2000euros

jakna, hlače, rokavice, škornji OBVEZNO!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabli ste na en detaljček:piše za domače motoriste,mi smo za njih tujci,če še ne veste! .) :blink:

Tud jaz sem se vprašal , kaj mislijo pod domače. Pa so mi z motori.hr odgovoril da ni panike če pridemo, sam kakih Italjanov, avstrijcev... res ne nucajo k majo že itak durh progo zakupljeno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je bilo kar prijrtno.... nobene gučve, lepo vreme.... kdor se je hotel znoret je imel možnost...

za ostale ki niste šli pa naslednjič :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DR.maxi vidim da je težko napisati dve besede,se rajši kregaš :BUA:

Rebel,hvala :OK:

vse ti pise se v tej temi tak da ti nitreba nic iskat po iskalniku kaj moras imet pa kaj ne sam je pa treba vcas mal brat ne pa sam slike gledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!