Skoči na vsebino

3 ure grobnika za 250kun


rebel

Priporočene objave

Eno vprašanje. Jaz še nisem bil na Grobniku, imam pa strašno željo zapeljati se kakšen krog (da vsaj vidim kako se motor obnaša).

Vprašal pa bi a za prvič (mal se bojim gužve) je boljš izbrat kakšen trening varne vožnje ali pa se v petek na Happeningu eno turistično odpeljal :?

Ali gre kdo v petek na happening direkt ali boste šli raje prvo na Panters-e pol pa na grobnik?

Če me kdo vzeme s sabo, se priporočam. Tako se mi ne bo treba vozit sam. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh uh uh mirki, fejst mirki ce bos sel. jst ti rajs priporocam da gres ob prvi priliki na grobnik ko bo prost trening za te dve ure ki imajo zmenjeno pa se sola voznje je po pisti, bos pac mogel neki doplacat ampak ti bojo saj osnovne fore pokazali na pisti, kako se moras priblizno vozit, linijo in tem podobno, pol pa treniraj in se vozi koliko ti srce pozeli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej bom raje šel na varno vožnjo, ko bo spet kaj na sporedu. Bom pa v petek seveda šel pogledat kako drugi dirkajo in si pasel oči na novih modelih :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah zanimivo, samo ena stvar me pa moti na Grobniku, asvalt, super drži, samo, kaj ko ti pobere gumo po par krogih... v dveh urah ti po moje še tako gumo zdrgner do nule. :wacko: No samo je pa vredno.

lp

Rudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa še preberi kako so veseli nas slovenčku :huh: ,bagra ustaška!

takih je vedno bilo in bo, ma kaj te briga , so veseli ali pa ne prides placas in vozis

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pa to bo šele enkarat popoldne, ne? Ker prej je en nemški pokal Jura Racing....

sam preverjam... .)

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede:

Vijesti i najave iz kluba: GROBNIK OVE SUBOTE, 19.06.2004. u 17:45 !! 

Termin je potvrđen sa upravom Grobnika. Tako da se vidimo oko 16:30 na stazi. Izlasci počinju u 17:45 kako je i dogovoreno, a vožnje će trajati do 19:45.

Jedna napomena za Slovenske vozače. Već je prošli puta bilo problema oko izlazaka Slovenskih vozača na stazu, pošto je popodnevna vožnja rezervirana isključivo za domaće vozače. Napomenuo bi da će u buduće svi izlasci na stazu u popodnevnim vožnjama biti omogućeni samo onim vozačima iz Slovenije koji su članovi moto kluba «Motori».

Da ne bo kdo zastonj dol hodil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa čemu se tako obnašajo? Mislm, zakva Slovenci ne smejo vozit popoldne??? Mi ni jasn čist nč......ste skregani al kva? :naughty: :naughty: :naughty:

Mogoče zato, ker se hitrej vozmo kt hrvati, pa nočjo počasni izpadt...

:grim :grim :grim :grim

Lp,

Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stvar je taka...

Hrvati (oz klub Motori) so se z upravo Grobnika dogovorili za cenejše popoldanske vožnje prav zaradi tega, ker je drugače Grobnik vedno zakupljen od tujcev in se domačini (Hrvati) ne morejo vozit oz. je ogromna gužva.

Tako da je v originalu to namenjeno samo Hrvatom in nikomur drugemu. Mislim da je lepo od njih da so dovolili Slovencem, ki so člani kluba da se vozijo, drugi pa res nimajo v tem terminu kaj tam iskat (da smo si na jasnem... niti Avstrijci, Nemci... ).

To NI zarota proti Slovencem!!! Lahko pa se organiziramo in probamo kaj takega še za Motosvetovce naredit... .)

Popravljeno . Popravil Teya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko pa se organiziramo in probamo kaj takega še za Motosvetovce naredit...

Ja ma pol zna bit kar gužva....ne vem če bojo hrvati za to stvar. Se mi zdi, da so nam za bilokatero stvar foušni in če jim ne bi šlo za denar, mi sovenci še grobnika ne bi vidli

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Pozdrav kolege motoristi.

Evo da se i ja konacno prijavim na vas forum kao ste neki od vas prijavljeni na nas. Neopisivo mi je zao sto vas ne razumijem bas ponajbolje, ali trudim se.

Nego razlog zbog kojeg se javljam. Sad sam procitao neke od komentara na ovom topicu i zelio bi navest samo jedno: nama nikako nije bilo u cilju napraviti popodnevnu voznju samo za Hrvatske vozace tj. da se Slovenski ne mogu voziti. Stvar je u tome da to je nasa pogreska ali u biti pogreska zbog loseg prvobitnog dogovora. naime, pocetkom godine smo bili na sastanku sa upravom Grobnika i zalili se kako nasi decki nemaju kad voziti po stazi. Ili je neki strani klub zakupio stazu ili je na nekim otvorenim susretima poput happeninga, tolika guzva da ne samo da se ne moze voziti vec je to postalo i krajnje opasno.

Nakon toga smo dobili odobrenje za popodnevne termine. U prvim razgovorim anije se spominjalo da se Slovenski vozaci ne mogu voziti po stazi ali oni neki ljubomorni pojedinci, stvarno neznam o kojima se radi, su poceli kokodakat kako moto klub "motori uvodi Slovence na straznja vrata na Grobnik. Notorna glupost ali dovoljna da digne tlak direktoru grobnika G. Eskinji i da nam zabrani da vi decki vozite. Neki koji su bili na Grobniku, uspjeli su voziti jer direktora staze nije tamo bilo, samo sto su morali platiti nesto vecu cifru.

Za ovu godinu takodjer planiramo organizirane popodnevne voznje smo cemo se malo bolje pripremiti i pokusat pronaci sponzore koji bi pokrili troskove oko tih popodnevnih najmova staze. Staze inace u popodnevnom terminu kosta 1700 Eura sto je uzasno za ta 2 sata. Te novce sami ne mozemo nadoknaditi bez obzira koliko vozaca bilo i kojem im cifre rekli.

Dakle, radimo na tome, a ako uspijemo dobiti nase ekskluzive popodnevne termine, svakako cemo dat svima na podrucju bivse Ju da se voze po stazi i to po istim cijenama. Jedno cemo se morati osigurati, to je da cemo sa prijavama poceti na vrijeme i broj vozaca cemo morati limitirati jer i sami znate da sve preko 30 je guzva i covjek se ne moze normalno voziti.

Toliko za sada od mene, pokusat cu vas malo vise pratiti.

Pozdrav

Sasa Kranjec

www.motori.hr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wellcome! na našem forumu :OK:

Res nisem vedel,da je toliko komplikacij glede najema steze :(

No v glavnem letos bo treba it na Grobnik :grim če ne prej na Motohappening :)

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wellcome!  na našem forumu :OK:

Res nisem vedel,da je toliko komplikacij glede najema steze :(

No v glavnem letos bo treba it na Grobnik :grim  če ne prej na Motohappening :)

lp cagiva

ove godine ce biti organizirano 4 MotoHappeninga sto je veliki pomak naprijed. Jedino kao sto sam rekao, ta guzva na happeningu me opasno smeta. No sa druge strane, zato postoje utrke kad odvozis svoje i sve je opet odlicno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav kolege motoristi.

Evo da se i ja konacno prijavim na vas forum kao ste neki od vas prijavljeni na nas. Neopisivo mi je zao sto vas ne razumijem bas ponajbolje, ali trudim se.

...

Zdravo i dobrodosao.

Sve se moze dogovoriti ako su ljudi razumni. Bas mi je drago, da mozemo razgovarati. S nestrpljenjem cekam na termine i mogucnost prijave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!