Skoči na vsebino

Omejitev moci masine


rkasteli

Priporočene objave

Jaz sem svojo FZ6 zablokiral pri šternu v Kranju, sicer so pooblaščeni servis za Yamaha vendar vgradijo blokade tudi v ostala motorna kolesa KLIK.

Na LPP za homologacijo ne delajo težav saj ti v roku 2-3 dni pošti pošlejo vso potrebno dokumentacijo.

Lp,

Dejan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O.O nič ne sanjaj, kar razmišljaj ;)

brez skrbi....samo šele za drugo leto.....če bodo finance in vse....sj najbol so finance problem drugo bo že..... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez skrbi....samo šele za drugo leto.....če bodo finance in vse....sj najbol so finance problem drugo bo že..... :unsure:

Uh, verjamem, hudo poznana satira...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

Alo mene pa zanima če lahko kupim rabljen motor in mu dam blokado not na 25kw ker do zdaj sem meu sachsa pa mi je mal prešvoh pa bi rat kupu ktm 690smc?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte, enkrat za vselej: skoraj vsak motor se da naknadno blokirat na 25kW, preberite si za to namenjeno temo... Cena? Različno, ampak okrog 200€ z vsem, tako je bilo pri meni, ko sem blokiral fz6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo mene pa zanima če lahko kupim rabljen motor in mu dam blokado not na 25kw ker do zdaj sem meu sachsa pa mi je mal prešvoh pa bi rat kupu ktm 690smc?

Hvala za odgovore.

Kliči v KTM prodajalno. Če ne pokliči Šterna. Najbolje da mi vse rihtamo za druge...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

no kar se tiče motorjev z omejitvijo 25 kw katerega pa priporočate?!

Načeloma je odvisno, kaj želiš...Kolikor sem seznanjen, se legaglno oz. da ne kršijo predpisov se sme blokirati le motorje do 70kw originalne moči. Sicer je pa najpogostejši od teh motorjev Kawasaki er5, dvovaljnik, izi za vzdrževanje ter primeren za začetnike, konec koncev ga imajo v večini avtošol.

Lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
Guest anzeee93

Lp, evo iscem motor zase, hmal pa bom meu izpit za 35 kW, pa me zanima s kerim motorjem bi imel najmanj težav pri blokiranju in urejanju homologacij...

iščem naked ali supersport.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, evo iscem motor zase, hmal pa bom meu izpit za 35 kW, pa me zanima s kerim motorjem bi imel najmanj težav pri blokiranju in urejanju homologacij...

iščem naked ali supersport.

Kawasaki er6, blokada z delom 55€ + 36€ vpis ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Guest anzeee93

Ga ni... vsaj ne za legalno vožnjo z izpitom A2.:evilgrin:

hmmam niti enga? stare gixxrce 600? r6? ninje? sm jih dost vidu na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) da so blokirane...nestekam :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!