Skoči na vsebino

MOTO PIKNIK RAUBRITTER


Alla

Priporočene objave

MOTO PIKNIK,KI GA ORGANIZIRA MK RAUBRITTER BO 29.05.2004 V BESNICI PRI KRANJU

OD 14.00h NAPREJ. PROGRAM - PRIČETEK OB 14.00h

- 3 rock skupine (Hight Voltage,ASESSION,LADY'S FIRST)

- SREČOLOV

- MOTO IGRE (BOGATE NAGRADE)

INFORMACIJE :ROBERT 041 613 133

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mam glih maturo takrat,sam vseen je to tolk bliz Kranja,da pridem mal pogledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer mam glih maturo takrat,sam vseen je to tolk bliz Kranja,da pridem mal pogledat :D

kaj res mamo u soboto maturo?? Ja ma sej je zjutro, popoldne bojo itak gase tje okrog :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2: :? mogoče se pa vidimo, če ne pa kje drugje, žurantje ste ta pravi, tako, da sem prepričana, da bo super...........

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo vreme pridem sigurno vsaj pogledat , mogoče bom pa tud prespal :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vidimo!

nekej se govori o skupnem odhodu izpred rondoja ob 17.00 .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kr drži. :OK:

Gorenci se zberemo ob 17 v Rondoju, popijemo eno "kavico", nato pa se z eno skupinsko vozno odpravmo na piknik. :OK:

Vljudno vabljeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaksno je kej vreme tam pr vas pa proti primorskem oz iz primorskega konca proti kranju ;) Naj kdo poroča malo ;) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v kranju se počasi jasni,dežja ni blo nič dons.višje na gorenjskem pa je baje že sonce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tle u našmu koncu je drgač še čist oblačn samo dežja pa upam da ne bo. :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe,pr ns je že fletn sonček,tko da vreme bo! :yea2:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila, ene 5 ur, bilo je fajn (kako so se motosvet1 in motosvet2 odrezali v igrah?)

Ena velika napaka (ki je oproščena glede na to, da je bilo prvič) tople piksne pijače (problem pri pivu)---samo en ,,hišni,, hladilnik še jest mam doma večjega; lohka bi jih hladili v potoku :? no pa klopce za sedet (une, ki so ble naštimane za ,,jedce,, so preveč stran, da bi tam skoz sedel. Plac je krasen, trudili so se v iber, za jest je bilo dobr, nastopajoče skupine--ok, cene normalne.

A ja pa na srečelovu so bile zelooo uporabne nagrade---vsaj kar sem jest dobila je blo vse vredno srečke in nisem bila razočarana. Otroci ki so srečke prodajali so pa v iber zgovorni in prebrisani, tko, da smo se kar fajn narežal.

Pridemo spet.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(kako so se motosvet1 in motosvet2 odrezali v igrah?)

Motosvet1 je mel malo težav z MK Volkovi O:-) :D Motosvet2 je pa po zaslugi Ive-ta zmagal :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Drugač je blo pa za prvič kar dobro,predvsem lokacija je bla men ful všeč :)

Pridem tudi drugo leto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motosvet2 je pa po zaslugi Ive-ta zmagal :notworthy: :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Ja sam smo se mi ostali tut zlo potrudl tko da smo kr zaslužen za zmago. :010 :010 :010 :010 ( :notworthy: čeprou jo brez Ive-ta neb blo :notworthy: ).

Drgač pa idealno organiziran piknik za prvič. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA ZA OBISK NA NAŠEM PIKNIKU,OPRAVIČUJEMO SE ZA VSE NAPAKE

- TOPLE PIKSNE PIRA (OKVARA HLADILNE KOMORE NA KAMIONU)

- KLOPI (VSAK MA PR JEST RAD MIR)

ČESTITKE EKIPI MOTO SVET 2 ZA VLEKO VRVI. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej je blo super (nad mojimi pričakovanji, ko sem prebrala, da štejete samo 8 članov in da je to prvi piknik), ker pa sm vedla, da bo en vaših tole prebral sem pa še klopce omenla---ker jest res ne morem stat. <_< in je fajn če so tut za une, ki ne malcajo vsake pol ure.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišli v soboto ob 21:30 in ni bilo problema s toplim pivom, je bil kar dober. Ja Lina a še ne veš, da je najboljši tisti zbor, katerega klub ima mal članov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!