Skoči na vsebino

Bologna motorshow


kača

Priporočene objave

Gre kdo od forumašev v Bologno na motorshow oz. ali je kdo že bil?

Jaz grem v soboto (ob 4h zjutraj )!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Uredil - gregs on 20/12/2001 12:00:40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gre kdo od forumašev v Bologno na motorshow oz. ali je kdo že bil?

Jaz grem v soboto (ob 4h zjutraj )!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Živjo!

Jaz sem bil ravno to soboto. Posnel mnogo slik. Če koga zanima naj pove pa bomo dali na motosvet (Noise???)

Glede na to, da greš ob 4.zjutraj boš tam okoli 8-9h. Takrat je tam kriminalna gužva in ti svetujem sledeče:

1.Karte naroči preko interneta, ker imajo posebno linijo za vse in samo za te, ki so rezervirali karto preko interneta (ta linija je vedno prazna), drugače boš na karto čakala cca.30-45min.

2.Na izhodu (Fiera) iz avtoceste v sami Bologni boš čakala vsaj 40min ker je v tem času tam gužva. Če pogledaš na zemljevid je 10km pred Bologno izvoz iz avtoceste A....?, ki je seveda prazen. Potem se lahko pelješ po navadni cesti v Bologno in prideš direktno do Parco Nord (parkirno mesto - 15.000ITL) od koder vozijo zastonj avtobusi do vhoda in nazaj (non-stop).

3.Pomožna varianta je, da greš kakšne 3 ure kasneje ko je gužve na vhodih in na avtocesti že konec je pa gužva na razstavnih prostorih

Upam, da se boš imela v redu ker je tam res veliko zanimivih stvari.

LP, FalcoR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaz sem bil ravno to soboto. Posnel mnogo slik. Če koga zanima naj pove pa bomo dali na motosvet (Noise???)

Ja kua še čakaš FalcoR, pošlji, pošlji! :)

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, Falcor!

Hvala za razlago. V Bologno gremo sicer z avtobusom, tako da je že vse organizirano, ampak vseeno hvala za napotke (lani smo bili ravno tako z avtobusom in smo prispeli mislim da malo pre 8. uro zjutraj).

Kar se tiče naročila kart preko interneta ... sem že gledala to varianto, ko sem obiskala spl. stran motorshowa ... sam ne vem ... si ne upam. Bom raje počakala vrsto ... nas bo tako ali tako iz našega avtobusa 50 folka, tako da se ne bomo dolgočasili.

A je kej novega za videt doli? Se splača kej prov posebej pogledat? Povej malo!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bologna je zakon!Sem bil lansko leto in sem bil povsem navdušen!Sem bil tudi leta 96!Lani so nas okradli medtem ko smo spali v kombiju(kako je mogoče tako potihem odpreti vrata še sedaj ne vem)!Kradejo!!!!Letos pa ne grem zaradi izpitov!Lepo se imejte!See u in Munich!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kar se tiče naročila kart preko interneta ... sem že gledala to varianto, ko sem obiskala spl. stran motorshowa ... sam ne vem ... si ne upam.

In zakaj za boga si "ne upaš" ????

//0iSe />aTa

-=> //otos/et.co//

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem še nikoli naročila nič preko interneta! Pa sem hotela že večkrat ... pa ... kaj jst vem. Kot trema pred prvim spolnim odnosom!

No ... sej mogoče bom pa vseeno probala. Bomo videli ...

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa sem hotela že večkrat ... pa ... kaj jst vem. Kot trema pred prvim spolnim odnosom

No ... sej mogoče bom pa vseeno probala. Bomo videli ...

Kača, vsakič je enkrat prvič...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAČA: Mene pa bi zanimalo, kdo organizira ta prevoz, kje je oddhod, kakšna je cena in če se je še mogoče prijavit. Tudi cena vstopnice bi me zanimala. Hvala.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tukaj je nekaj novosti:

ftp://bologna:x@ftp.rmvideo.si/DSC00012.jpg

ftp://bologna:x@ftp.rmvideo.si/DSC00011.jpg

Prototip Aprilia Mana

ftp://bologna:x@ftp.rmvideo.si/DSC00017.jpg

Prototip Aprilia Tuono

ftp://bologna:x@ftp.rmvideo.si/DSC00032.jpg

Novi Ducati

ftp://bologna:x@ftp.rmvideo.si/DSC00039.jpg

Nova Gilera 600 SuperSport

Več pa lahko vidite v Galeriji dogodkov

LP, FalcoR

Uredil - FalcoR on 11/12/2001 17:57:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

KAČA: Mene pa bi zanimalo, kdo organizira ta prevoz, kje je oddhod, kakšna je cena in če se je še mogoče prijavit. Tudi cena vstopnice bi me zanimala. Hvala.

Accelerate 'till you see God, then brake.

Vem, da Tentours oglašuje obisk sejma v Bologni v dveh terminih. Oglej si, pokliči, povprašaj! Morda se bo tudi zate kaj našlo

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kot trema pred prvim spolnim odnosom!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

UFFFFFFFFFFFFF ma tebe je pa moral bit res fejst strah......AL TI JE BLO SAM NERODN????????

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

KAČA: Mene pa bi zanimalo, kdo organizira ta prevoz, kje je oddhod, kakšna je cena in če se je še mogoče prijavit. Tudi cena vstopnice bi me zanimala. Hvala.

YZFgeorge, na žalost je avtobus polen že najmanj en mesec ... smo začeli že full zgodaj ... pa privat avtobus je. Sej, če bi blo kej frej bi lahko ravno tako šel ... ampak žal, ni.

quote:

UFFFFFFFFFFFFF ma tebe je pa moral bit res fejst strah......AL TI JE BLO SAM NERODN????????

He,he ... blo me je full strah in full nerodn!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kot trema pred prvim spolnim odnosom!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

A ti imaš spolne odnose ? Jaz pa ponavadi seksam. Hmmm.

A mi boš enkrat pokazala kaj je to SPOLNI ODNOS ??

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Kot trema pred prvim spolnim odnosom!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

A ti imaš spolne odnose ? Jaz pa ponavadi seksam. Hmmm.

A mi boš enkrat pokazala kaj je to SPOLNI ODNOS ??

hotschko

Hočko,verjetno je to tisti odnos ko moraš za sex plačati...potem si takoj v odnosu..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A mi boš enkrat pokazala kaj je to SPOLNI ODNOS ??

to je,ko te "s polno odnese" .........mislim,da poznas ta feeling (monstermedsodi press)

-----

The consecutive stages of Situations: SNAFU,TARFU and FUBAR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Gre kdo od forumašev v Bologno na motorshow oz. ali je kdo že bil?

Jaz grem v soboto (ob 4h zjutraj )!

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Ja, čez osem ur in pol bomo odrinli iz Nove Gorice (agencija Uniplan).

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki še niso bili tam lahko opišem, da je stvar zelo velika in potrebuješ kar nekaj časa, da si vse ogledaš. Sedaj sem bil že tretjič in sem kar rahlo razočaran glede predstavitve motorizma in motoristične opreme. Iz sveta avtomobilizma gre zamere predsvsem majhni predstavitvi dodatne in športne ter avdio opreme, ki je bila v prejšnjih letih dosti bolje predstavljena. Druga zamera pa, da ni bilo znamke BMW in Renault in še kakšnega Korejca (za slednjega se ne sekiram).

Motorizem, pa popolna žalost. Res, da sta bili za ta namen priskrbljeni dve hali, sam vseeno žalost. Predstavljeni so bili le Italijani, Honda in BMW. Ni bilo ne HD, ne Yamahe, ne Suzukija, ne Kawasakija, ne Triumpha, ne Victorija in tudi ne nobenih Korejcev (Še kakšno znamko bi lahko naštel). V prejšnjih letih sta manjkala le Kawasaki in Yamaha. Motoristična oprema še večja žalost. Bilo je predstavljeno nekaj kombinezonov, čelad in dodatne opreme, katero je predstavljala edina firma in sicer Depretto motto. Mislim, da ena specializirana trgovina z motoristično opremo, ti lahko bolje prikaže zadevo, kot ta Bolonjski sejem.

Da stvar ne bi bila tako žalostna pa so poskrbela zelo dobra dekleta, ki so se v raznih pozah na motorjih pustila slikati. V tem segmentu so se organizatorji zelo potrudili in je bila izbira zelo, zelo dobra.

Tako, da smo iz teh hal odšli kar fajn zrajcani.

Ali se na Bolonjski sejem splača iti?

DA:

1.Iz starni avtomobilizma , kljub nekaterim pomanjkljivostim, ki sem jih že prej naštel

2. Veliko poligonov, kjer so predstavljeni terenci, varna vožnja, rally dirke (mega), moto dirke (bomba), clio dirke.

3. Veliko prestavljenih radijskih postaj z zanimivim programom

4. Dekleta!!! (najboljše bile pri predstavitvi motorjev in motoristične opreme)

Ne:

1. Za tiste, ki bi si radi ogledali športno, dodatno, avdio in video oz navigacijsko opremo ( za ta namen je bila dobra le ena predstavitev, ki ti za VELIKO denarja lahko vgradijo DVD, Video, popolno avdio opremo , navigacijsko opremo in LCD monitorje tako za voznika in sovoznika, kot tudi dva LCD v zglavnikih šoferjevega in sovoznikovega sedeža za zadnje sopotnike).

2. Za tiste, ki bi radi videli, kaj motoristični svet ponuja tako iz strani vozil, kot tudi zaščitne in dodatne opreme. Slednji si bodo morali omisliti kakšen drugi sejem

3. Za srčne bolnike, ki ne prenesejo pomanjkljivo oblečena dekleta

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hejla, Robert!

Tudi jaz sem ostala nekoliko razočarana nad letošnjim sejmom. Prvo zaradi stvari, ki si jih že ti naštel ... drugo pa zato ker je blo SVIIIIIIIIINSKO mraz. Sem si hotla ogledat Rally ... sam sem tko zmrzavala, da sem se šla rajši gret v hale (sem si ogledala samo finale).

Kar me je pa na sejmu najbolj navdušilo je bil vojaški odsek, kjer je bil razstavljen helihopter, tank in letalo ... he, he, zakon.

Drugo je bilo pa bogo ... bomo videli če bo drugo leto kaj boljše (če bom sploh šla).

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kar me je pa na sejmu najbolj navdušilo je bil vojaški odsek, kjer je bil razstavljen helihopter, tank in letalo ... he, he, zakon.

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

UAUUUUUUUUUUUUU.....MILYTARY FANATIC ...........

Klimbra.....preprosto neponovljiv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jih morem še razvit (eno sicer imam že, k' so mi jo dali oni doli) ... ker na žalost nisem imela digitalca (so ga ukradli). Ko dobim fotke pa jih bom poskenirala in jih lahko komot pošljem ... Imam pa eno vprašanje ... KAM?

Lp, Kača

Ssssssssssssssssss......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!