Skoči na vsebino

Bologna motorshow


kača

Priporočene objave

quote:

... (eno sicer imam že, k' so mi jo dali oni doli) ...

... Imam pa eno vprašanje ... KAM? ...

1. Pošlji!

2. Pojma nimam! Morda Noisu ali Codeinu?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jih morem še razvit (eno sicer imam že, k' so mi jo dali oni doli) ... ker na žalost nisem imela digitalca (so ga ukradli). Ko dobim fotke pa jih bom poskenirala in jih lahko komot pošljem ... Imam pa eno vprašanje ... KAM?

Pošlji Noise ali Codeinu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Oživljam spet to temo ker kot nekateri veste se je tudi letos dogajalo v Bologni na Motorshow-u.

Če je blo kej novga? Seveda je blo, ma bolj malo pravjo tisti, ki so bli že lani tam. Jst sm namreč bil prvič in sm bil zlo navdušen. Posebi ne bom pravu kako je blo ker lahko samo preberete vse prejšnji dve strani, pa dobiste odgovor.

Lih tko je bil tank in helikopter na vojaškem oddelku, pa od motorjev samo italijanski proizvajalci, BMW in Honda... prou po pravici me to briga lih tolko ku lanski sneg, glavno, da sm jst vidu mojo CBR600RR 2003.. ljudje božji ta motor je neki tko lepga in dovršenga, sm ga sliku iz vseh kotov in sedel gor dokler me niso zvekli dol... ok me je zaneslo ;) Sej veste ku je kdr se zaljubiš na prvi pogled :arrow: :lol: :P 8) :splat: :multi:

Kar sm hotu povedat je to, da čakjo 4-je filmi po 24 slik na razvijanje in ker spodaj podpisani študira jih dobiste predvidoma drugi vikend... jih bom neki poslal Noisu alpa Codeinu, ok? Če le bo kaj zanimanja... :roll:

Do takrat pa LP

duhec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Duhec to je res, ce si tam prvic se ti res vse zdi oh in sploh :) Jaz sem bil letos tam cetrtic in zgleda da smo se prevec razvadili in sedaj iscemo samo se luknje na sejmu :) No glede motociklizma sem bil tudi jaz letos malo razocaran (predvsem Suzuki, Kawasaki in Yamaha), drgac pa znajo italijani show nardit :) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih smo redno hodili v Bologno, ampak je bil sejem vsako leto slabši, vsaj kar se motorjev tiče. Ko pa niso bile prisotne večje znamke, pa še te le z nekaj modeli, sem prenehal hoditi tja. Zaradi treh ali štirih motorjev se pač ne splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert..a si vidu kej Cagivo?

Tomy, letos jaz nisem bil v Bologni. Verjetno si prebral moj post iz leta 2001. Lani sem bil preveč razočaran glede motorjev in motoristične opreme tako da letos nisem šel. Bom rajši poizkušal srečo naslednje leto. Če se dobro spomnim je lansko leto bila predstavljena Cagiva Raptor. Kako je bilo letos pa ne vem. Boš moral koga drugega vprašat.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robert..a si vidu kej Cagivo?

Tomy, letos jaz nisem bil v Bologni. Verjetno si prebral moj post iz leta 2001. Lani sem bil preveč razočaran glede motorjev in motoristične opreme tako da letos nisem šel. Bom rajši poizkušal srečo naslednje leto. Če se dobro spomnim je lansko leto bila predstavljena Cagiva Raptor. Kako je bilo letos pa ne vem. Boš moral koga drugega vprašat.

Pozdrav od Roberta

:o :shock: Ooops, sem datum spregledal... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa je eno leto proti večnosti!!Si pač ml flu!! :D :oops: :? :D

Ciao,by Pero

Saj nisem zahojen, ampak teh mladcev pa čist nič ne zastopim. V šolah ne učijo več slovenščine, al kaj ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!