Skoči na vsebino

Zbor v Ljutomeru MK Samorog


Vojč

Priporočene objave

:notworthy: Od 20.05. do 23.05 organizira MK Samorog Zbor v Ljutomeru :yea2:

Verjetno so na netu kakšni člani tega kluba in lahko natančneje opišejo program! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na njihovi strani imaš natančen program za vse tri dni. :beer2:

Mislim,da bo zelo fajn :yea2 Jaz štartam v soboto iz MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fešta se začne že danes. Največja znamenitost prvega dne bo veliko pivo po 200 sit. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D PIVO!! :D

Pa lepo vreme napovedujejo :afro1:

Jaz tudi grem gledat že danes

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ste prepričani da bo lepo vreme? Jaz sem včeraj videl padavine do nedelje :hmm:

Je pa res, da ma vsak svoje poglede na to, kaj je lepo vreme :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes še bo lepo, tako da danes sem spet zagotovo tam! Včeraj je bilo presenetljivo veliko ljudi tam, čeprav je bil četrtek! Cena piva je bila 200 SIT, veliki dizl za 300 SIT!

Danes zagotovo spet ponovitev včerajšnjega dne, vendar bo odhod malce poznej! Plan iz Radgone ob 17:00, vrnitev ob 00:00-2:00, če se mi kdo pridruži naj pusti PM, pa gremo skup! Panoramska vožnja je ob 18:00, baje da se bo šlo nekam v prekmurje!

:yea2: :beer2: :music2:

Popravljeno . Popravil parasit
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na njihovi strani imaš natančen program za vse tri dni. :beer2:

              Mislim,da bo zelo fajn :yea2 Jaz štartam v soboto iz MB.

Lahko posreduje kdo njihov link!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor smo zaradi napovedanega slabega vremena obiskali v petek in bilo je zares odlično v vseh pogledih. Krožna vožnja in pogostitve na poti so bile poglavje zase, vsaka vam čast za tako topel sprejem, če bi se ustavili še kje bi verjetno sparkirali motorje in šli nazaj peš :OK:

Res škoda zaradi sobote, saj bi zagotovo ponovno prišli, upam da vam je računica znesla in se vidimo ponovno drugo leto.

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thanx! :yea2:

Nas veseli, če ste se imeli lepo na našem zboru. Res, da je vreme malo zagodlo v soboto, pa vendar smo se imeli fajn. Lepo vabljeni tudi prihodnje leto! :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thanx! :yea2:

Nas veseli, �e ste se imeli lepo na na�em zboru. Res, da je vreme malo zagodlo v soboto, pa vendar smo se imeli fajn. Lepo vabljeni tudi prihodnje leto! :D

LP

Mal je blo pa res kurcevo vreme... Drugace pa nobenih pripomb nad organizacijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Organizatorjem res vse najboljše, bilo je super, imeli smo se lepo! Pogostitev je bila dobra, trasa, prvič na drugo stran Mure z dobrim sprejemom in dobro organizacijo! Se vidimo tudi prihodnjo leto!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek tudi jaz prišla pogledat. Čeprav sem se v začetku počutila kot bela vrana, ker nisem poznala nikogar, se je vse skupaj super razvilo in po treh urah vožnje prišla zelooo utrujena domov :doze: . Škoda le, da v soboto ni bilo lepo vreme, saj bi zagotovo spet prišla pogledat.

LP!

Ronja, razbojniška hči :rolleyes: !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil tudi v petek. Pa sem bil se mi zdi da edini z registrsko tablico NM. 99% jih je bilo MS,MB in CE. Pa smo se vseeno ful dobr meli. V soboto sem se pa ob kakih 9h domov pobral da me ne bi ustavil dež... so me pa policaji :afro1: (pa je šlo 2 jurja pa pol).

Drugače je blo pa super!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni vsi skupaj :)

Rad bi se zahvalil vsem ki ste se udeležili našega četrtega zbora, in upam da se vidimo naslednje leto v lepšem vremenu :yea2:

Popravljeno . Popravil Dado
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Pozdravljeni! :OK:

Od 19.05.2005 do 22.05.2005 bo v Ljutomeru na že znani lokaciji 5. srečanje motoristov MK Samorog.

V četrtek imamo pivo party (250 sit za pir)

V petek je panoramska vožnja ob 16.00, zvečer pa igrajo Orleki

V soboto je panoramska vožnja ob 15.30, špila Zablujena generacija

Živa glasba že od četrtka, hrana, pijača, kamp, igre, striptease itd.

Lepo vabljeni! :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!