Skoči na vsebino

Bike Week 2004 Kobarid ( 4-6 junij 2004)


Racing

Priporočene objave

... NE PRIDEM ... :( :cry:

Mejte se lepo še za naju :D

Midva tudi NE prideva. :huh:

Šele v nedeljo dopoldne se smejat tistim, ki jih bo bolela glava. :naughty: Pa eno švoh kofe popit. :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s.

A to pomeni, da mormo potem tut pico pri vas pojest?

...ja valjda, ce je pa mozak prijazen in ti je ponudil stalco za kravco! A poznas morebiti se kaksen drug, boljsi nacin za vracanje gostoljubnosti?

Mene pa bol skrbi, kje bomo mi lederhoze susili, ce nas zna dez prat od ljubljana pa tam cez idrija... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa bol skrbi, kje bomo mi lederhoze susili, ce nas zna dez prat od ljubljana pa tam cez idrija... :hmm:

..čez idrija ni noben problem za lederhoze sušit :naughty: :naughty:

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ja valjda, ce je pa mozak prijazen in ti je ponudil stalco za kravco! A poznas morebiti se kaksen drug, boljsi nacin za vracanje gostoljubnosti?

Mene pa bol skrbi, kje bomo mi lederhoze susili, ce nas zna dez prat od ljubljana pa tam cez idrija... :hmm:

Ah, saj tha pa sem se dobi tudi kaksen iz Kobarida in okolice ;) Tko da ce rabi kdo kako uslugo ni problem, pa naj bo susenje ledra ali pa streha za motor :) Obstaja PM! :)

P.S: Pa naj se kdo rece da primorci nismo fajn! O:-) :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je napovedano slabo vreme? Jaz pridem iz Novega mesta, pa ne bi rad v kakšnem neurju obstal :unsure:

Ja, a si ti letos slucajno ze kaksno lepo napoved za cez vikend slisal :hmm:

Sicer pa jaz grem iz KK, sicer po dezju pelat ni tak problem, samo, ko si dol pa vse tece iz tebe, pa drugi dan vse mokro gor vlect za domov, to me bolj skrbi, posocje je pa itak vedno "tricky" z vremenom!

No, ce bo pa lepo vreme, bo pa itak mega vzdusje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...mislim da bo pr vseh zadevcah kr vroče tko da se bo kr sprot sušilo....pice pa ni treba popapat......jst sm sam vam dal možnost-na vas je pa če kdo to izkoristi al pa ne ...se dogaja da eni lutajo in se nč ne znajdejo......sicer pa manj ko jemam motorjev v garaži manj skrbi jemam-tko je to.....se ga vidmo...vreme pa en k... gleda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....se ga vidmo...vreme pa en k... gleda....

sej do 20km/h se da tud z dežnikom vozit, tko d res nevem kje bi bil problem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... tko d res nevem kje bi bil problem :rolleyes:

Vzami hlace in jakno, ne pozabi rokavic, vseskupaj dodobra potunkaj v bliznjem potoku, potem vseskupaj obleci in se pelji pri 10 ali 15° dvesto km .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vzami hlace in jakno, ne pozabi rokavic, vseskupaj dodobra potunkaj v bliznjem potoku, potem vseskupaj obleci in se pelji pri 10 ali 15° dvesto km .)

joj, sm se hecu no... :doze: :)

Vem kko zgleda se pelat moker ku podgana na motorju. Povrh vsega kar ima bunda in hlače (leder) 10kg in še rokavičke zravn (ni omembe vredna teža) maš še enih 15L vode povsod, največ pa se ti je nabere v škornih, k maš nohte 15cm dolge k se sezuješ :wacko: :lol1: za finiš se ti pa zna od nevemkje prikrast voda še v čelado in rosi vezir-ZAKON :kva2:

BTW-kje si pa krogec za stopinje dubu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj, sm se hecu no... :doze: :)

No ja ampak -Erotic Show HOT GIRLS (ITA) -ZZ-TOP BruZZler Cover Band (A) pa vse to odtehta, ce zanemarimo pljucnice drugi dan .)

ja, ALT GR tiscis , pa 5 stisnes, pa ALT GR spustis pa se enkrat 5, pa Backspace ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....ko pišete o mokroti a to mislite o MISS MOKRA MAJČKA... :wacko: ..in zakaj je to problem :? .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....nekaj ujetih pr vhodi....ma so šotorčke štimal ostali..al pa za šankom debate udarli....ma je še zgodi blo...vreme zdržalo..

post-20-1086380149.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... :)...ma stoječi je MOZO...vsega kriv da se to dogaja..vsaka čast mu....

post-20-1086380263.jpg

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....nekaj ujetih pr vhodi....ma so šotorčke štimal ostali..al pa za šankom debate udarli....ma je še zgodi blo...vreme zdržalo..

Ej Jazbec mega slikce, sploh prvi dve sta super zaradi pravega motiva :notworthy:

A mogoce ves kdo je lastnik tele lepe TA v ospredju :yea2:

Popravljeno . Popravil Max
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..včeraj (sobota) polno šotorčkov,motorčkov , žal pa tud rahel dež - kar pa ni motilo ker je bla žur fešta skoraj 70% pokrita - ma poslikal nism nč zarad varnostnih razlogov (pir,pa pir, pa pir, pa pir , pa hudir......)...drugač muzka fajn - dobr so ga žgali italijani - velikonožci pa standard......ena deklina na drogu je bla pa full težka (pljuvanje po folku - pa voda .... :hmm: )...dobr je blo....

tist z TA je pa nekje okol gorice doma....

post-20-1086514809.jpg

Popravljeno . Popravil JAZBEC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jaz sem bla tam od 17 do 18 pa ni blo skor nič folka no ko smo pa odšli proti GO in se je vreme mal poštimalo so pa začeli prihajat.Ej sam čvapi pa tud pijača pa niso bli glih pocen.

Ej Jazbec a ti si ta jazbeci ki ma neke apartmaje in gostilne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je pa res,za deci pasulja z eno polovičko shirane klobase in dve pol centimetrske rezine kruha 1000 sit in 450 sit za pivo-čisto odiranje :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!