Skoči na vsebino

Dopustovanje.....


Ice

Priporočene objave

ze ma kdo kake nacrte za dopust letos,ali so se neodloceni/e tam zunaj?

best

Ice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kje hudica si pa ti bil v sredo?

Sicer pa, povej mi koliko pride all inclusive za en teden!

Pupa

---------------------------------------------

globoko opravicilo vsem za sredo. prišel sem šele okoli 20.00 ure s prijateljem direktno iz terena, kjer sva delala cel dan (zajebek, ker loviva postavljene roke za izvedbo del).

Obljubim, da bom to sredo na tromostovju ob 18.00 uri.PUPA, kako te spoznam?????

A maš še vedno berglo za zašcitni znak?

ALL INCLUSIVE za en teden v hotelu ORSAN v OREBIC-u na polotoku PELJEŠAC pride skoraj 70.000 SIT na osebo z zavarovanjem.Hotel ima vse, kar clovek pricakuje od raja: dobro hrano(domaco) v neomejenih kolicinah, brezalkohol in alkohol ravno tako v neomejenih kolicinah (tociš si lahko sam),hkrati pa so vse športne aktivnosti zastonj(hotelska kolesa,bilijard,odbojka na mivki,badmington,pedalini,.....)

There is a haven!!!!!!!!

Sploh pa , ker je konjak zastonj!!!!!!

A kdo pride v sredo na prešerca, da se vsaj spoznamo,ker sem izostal v Slovenskih Konjicah?

lp.,

bmw

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

quote:

quote:

ja ce bos sel na losinj se javi ker bom jaz tudi dosti tam. praga pa je zakon!!!!

To je bil sicer odgovro Vetru, ampak na Losinj bom pa letos skoraj gotovo sel enkrat. Se res lahko zmenimo, pa gremo skupaj. Mimogrede, Pervy: a ti imas tam kaksno vikendico ali kaj?

JA V NEREZINAH!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa me res zanima zakaj je Praga zakon?

praga je zakon ce jo malo poznas. jaz sem najmanj 3x letno gor hodil in sem poznal vse klube in gostilne. stvar je da v eni gostilni pijes pivo po 300 sit v sosednji ki je cisto ista pa po 120 sit. ker vecina tega ne ve pac pije v nakljucni (no tistih dragih je vec). ko enkrat spoznas najbolse place ki so malo skriti pa je zakooon !!!! babe pa tak al tak - ful dobre in nic ne komplicirajo!!!

saj ce koga kaj zanima mu na naslednjem srecanju lahko povem bolj natancno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!