Skoči na vsebino

Možno, da so ga policaji malo prebutali


trisha

Priporočene objave

Lina, po svoje imas prav, ampak po drugi strani pa mulariji (in pa - seveda - recimo ciganom) nikoli ne bi bilo nic ... Sem ze toliko zgodb slisal kako da pamzi delajo stalo po solah in jim nihce nic ne more. Vecina policajev se drzi pravil, tako da vse kar se zgodi je, da jih popisejo in da ce je stvar za v cajtng napisejo da so "mladoletniki ze imeli opravka s policijo".

Je pa seveda vse zelo odvisno v kaksni meri se kdo koga loti. Med dvema pod rebra in skupinskim mlatenjem je velika razlika ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko že govoriš o banki...

če zgrabiš šop bankovcev in zbežiš te bi uslubenec poskusil zbit in še nagrajen bo zato dejanje.

Če pa se vedeš kolikor toliko po pravilih, te ne policaj ne uslužbenec banje ne bosta tepla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A, če bi recimo tisti poba, na skuterju, ki je bežal, recimo zbil mojega otroka, kaj misliš, kaj bi naredil, če bi bil zraven, ko bi prišli policaji do njega.

Zbil bi mu še tiste zobe, ki so mu ostali, pa še kakšno rebro bi mu zlomil, no mogoče bi se potem začel pogovarjati z policaji. To, da bi ga tožil je prepozno.

Ko mrak pade na oči ...

Pa poglejmo malo drugače... Glede na to, da jih šteješ 41 imaš verjetno kakega otroka. Kaj pa če bi ta "mulo" bil tvoj otrok in bi ga policaj zbil z avtom?!? Me prav zanima kako bi ti potem padu mrak na...

"Ubežnik" je bil že vnaprej obsojen, da je "kriminalec". Meni je to bolj: Najprej udari pa pol vprašaj!

A ni baje prepopovedano lovljenje. če s tem ogrožajo ubežnika in ostale udeležence v prometu???

Sej ga ne zagovarjam ampak...

Popravljeno . Popravil pissmonkey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kam pa pridemo če bi vsi pridno bežali in policaji ne bi reagirali.

ANARHIJA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni pomembno zakaj so ga ustavljali. Že bežanje in neustavljanje je dovolj hud prekršek da ga sprašijo.

Nihče, ki ni nič kriv, ne beži, ko ga hočejo ustavit policaji.

anede?? si za legaliziranje fizicnih kazni, kajne?? ni vazno kaj kdo nardi, se vedno nima nihce se pravice izzivljat nad njim! ce bi ti po AC vozu 150, pa bi te ustavl skifi pa prebutal, bi tud zdejle pametoval v tej smeri??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govorit kar tako naokoli, govorimo o namernem bežanju.

Če bi vozil 150 in bi me ustavljali, bi se ustavil in nažalost plačal kazen in s tem bi se končalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uff----če roparja užgem, ker mi je ukradel šop bankovcev in mu zlomim čeljust---ne vem no po moje bi me tožil. Tudi če ujamem tatu v moji hiši ga ne smem s sekiro napast. Torej če so pravila, ki se jih moramo držat državljani, naj veljajo TUDI za njih in ne samo ZAME.

Kako že gre boljš 100 lopovov na prostosti kot en nedolžen v zaporu.

In res mogoče bojo tudi vašega otroka ,,lovili,, ker jim bo hotel uiti zarad--ne vem mogoče samo preblisk ali strah pred tem kje bo dobil denar za kazen al pa ,,joj fotr bo znoru ko bo zvedu,, in ko ga bodo zbil po tleh in povrh še pretepl bo stvar močno drugačna za videt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja lina, vse to do neke mere, a ne ... ce bi se res moral tega drzat dobesedno, se lopovi ce jih zasacis sploh ne bi pustili motiti, cemu neki, saj se jim ne sme nic zgoditi. Te bodo se tozili ce jih oviras! :)

Dokler ne gre za neke trajne poskodbe se razen lopova nihce ne bo sekiral po mojem. Konec koncev lopov se price nima, kaj pa bo ;)

Ampak vse skupaj je precej offtopic ratalo. Ce imajo policaji pri tem zdravo mero razuma, ni po mojem nic kaj dosti narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lina, še enkrat.

najprej so ga poskusili ustavit, ker je je temu upiral, so uporabili posebne metode...

tudi če lopova ujameš in se brani in hoče zbežat se lahko tudi ti braniš in ga natovčeš (samoobramba) - jaz se lahko branim ker je prišel k meni ne on.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj beži ker nima čelade, drugič bo bežal ker je povzročil nesrečo in ni ponesrečencem pomagal,...

pride v kri

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najprej bi moral mulc imet neko mero razuma, če ne...

To itak, jaz sem na splosno pisal, da v tem ne vidim tragedije, pod pogojem da ne pride s tem do nekih vecjih poskodb. In ce imajo policaji pri tem "mero razuma" je vse skupaj celo upraviceno z vzgojnim efektom :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker je off topic samo tole: Zagledam lopova in on mene še ne vidi. Vzamem sekiro ok. baseball kij in ga mahnem po sistemu kjer pade pade. Dragi moj tega ne smem. Lahko pa pristopim k njemu in ga pobaram: ,,o kaj pa v tukaj?,, in počakam da on udari prvi. Lahko se zaderem iz skrivališča in upam da se bo ustrašil in zbežal in spet upam, da bo plen spustil iz rok--ampak kaj pa če sem imela jutri namen vplačat avto in v roki možakar drži 10 000 eur, kaj naj spet upam (če zbeži z denarjem), da ga bodo kasneje ujeli policaji???

ftp---a najprej naj bi imel mulc razum??? po moje pa ne. Od policaja pričakujem razum in to veliko prej in veliko več kot od mulca.

Ne morš pretepsti nekoga ki je padel z motorjem---zakaj je to tako težko razumet? On je padel in namen je bil dosežen (beg končan)---a je treba še mal popravljat?.

Kdo misliš, da bo plačal odškodnino---recimo da so strokovni prijemi naredili na poškodbi(pri padcu z motorjem) trajno posledico???--Država; no v ta sklad dajem tudi jaz. In z (TUDI)mojo curo ne boš po koprivah mahal zaradi svoje samozadostitve.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govorit kar tako naokoli, govorimo o namernem bežanju.

Če bi vozil 150 in bi me ustavljali, bi se ustavil in nažalost plačal kazen in s tem bi se končalo.

se en angelcek, a?? vseeno pa se tipson NI UPIRAL, je pa BEZAL, imel nesreco, in s tem JE BIL tudi ULOVLJEN, in tu bi se s prijetjem in nadaljevanjem postopka morala stvar zakljuciti BREZ VSAKE UPORABE SILE!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo, zelo malo je primerov, da so policaji dali nekomu eno okoli ušes brez razloga iz lepega miru.

Če bi se na znak ustavil, bi lepo dobil samo položnico in opozorilo da si natakne čelado, brez nobenih težav.

uf, a si ziher? Ne bom ti kr tko verjel na besedo, k si jo slišal od kolegov policajev al pa od sebe (če si mrbit policaj)...

PS: seveda policijski predpisi predvidevajo uporabo sile in strokovnih prijemov. ampak ne pa kr "batine" ... ker kjer so "batine", je lahko potem tudi "poka-poka", "čaletova devetka koja svira crveni bluz" itd ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj beži ker nima čelade, drugič bo bežal ker je povzročil nesrečo in ni ponesrečencem pomagal,...

pride v kri

Da; vse se začne pri malem: prvo cigaret, pol trava, pa haš pol e-ji in nazadnje igla---ČE VERJAMEŠ???? :grrr

Če bi bil človek vedež, ne bi bil revež.

lep vikend in čim manj ,,strokovnih prijemov,,

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj beži ker nima čelade, drugič bo bežal ker je povzročil nesrečo in ni ponesrečencem pomagal,...

pride v kri

ti to po lastnih izkusnjah, al si to nekje slisal, pa je to zdej to?? nak, iz lastnih izkusnjah ti lahk povem - sm ze bezal, ne le enkrat (in ne, nisem ponosen na to!!), pa mi zdaj, po dveh letih pizdarij (pardon na izrazu) ne pride na misel, da bi sel v se kak prekrsek razen prekoracenja hitrosti (al pa brez celade, ce ne grem dlje k 20 metrov od doma). stvar ne pride v kri. pride kamor sam hoces.

aja, da me ne bos napadu (predvidevam da me bos) - 1 (en!!) dan sem se vozil v prekrsku, ker tisti dan obcina ni delala - sm kr mal pomislu ce se mi splaca ustavit al ne. na konc sm vidu da se mi res neb splacal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kje si ti jemlješ pravico, da ga žališ? (kogarkoli)

od kje si pa kdorkoli jemlje pravico, da prehitro vozi, narobe parkira, prehiteva čez polno črto?

retorika, my friend.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih beseda bolj boli kot klofuta. Drugač pa mislim da je tako, kot je napisal Brrrm.

policaj nima kaj bit užaljen - če ga pa že kdo žali, obstajajo pravna sredstva za materialno obračunavanje mentalne škode. batine niso sredstvo, s katerim se obračuna žalitev. razen v gostilni. Ampak baje je fizično nasilje nesprejemljivo. Menda velaj pri nas z Ustavo zagotovoljena nedotakljivost telesa. Torej te policaj ne sme tepst, seksat, itd., razen, če ga prosiš - pa še takrat lahko škodno odgovarja za posledice (če ti kaj raztrga).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh ni pomembno zakaj so ga ustavljali. Že bežanje in neustavljanje je dovolj hud prekršek da ga sprašijo.

Nihče, ki ni nič kriv, ne beži, ko ga hočejo ustavit policaji.

ok, ko boš naslednjič vozi 20-30 km/h čez omejitev, a te lahk pridemo izprašit, ker je pač že to samo dovolj razlog za malo izprašit ...

kaj meniš, a bo dobr?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina, po svoje imas prav, ampak po drugi strani pa mulariji (in pa - seveda - recimo ciganom) nikoli ne bi bilo nic ... Sem ze toliko zgodb slisal kako da pamzi delajo stalo po solah in jim nihce nic ne more.

ma kua pa ti veš al bi blo al ne? Pri koliko primerih si osebno sodeloval? Si policaj in imaš dolgoletne izkušnje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kam pa pridemo če bi vsi pridno bežali in policaji ne bi reagirali.

ANARHIJA

da. bolje bi bilo, če bi se za vsak mišji kurac tepli kr tko mal, ker se pač spodobi ... to ne bi bila anarhija, kajneda, ampak urejen družbeni sistem, kjer velja pravilo močnejšega.

Si dovolj močan, da preživiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne govorit kar tako naokoli, govorimo o namernem bežanju.

Če bi vozil 150 in bi me ustavljali, bi se ustavil in nažalost plačal kazen in s tem bi se končalo.

ampak ko bi naslednjič videl kšnga mulca brez čelade, bi ga ti, tut če ne bi biu policaj, mal na gobec, a? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak vse skupaj je precej offtopic ratalo. Ce imajo policaji pri tem zdravo mero razuma, ni po mojem nic kaj dosti narobe.

in to zdravo mero razuma si ti sposoben točno in pravilno določiti, right? :lol1:

Cycko, s tem se trudijo trume strokovnjakov, pa nič ne natuhtajo, zato pa je fizično nasilje načeloma prepovedano, razen v ekstremnih primerih in kao v zelo predpisanih dozah. Žal se policaji včasih tudi tega ne zmorejo držati ...

in ti jih še malce zagovarjaš ... ccc ... ej, če te v hosti dobi palicaj, tam, kjer ne smeš voziti enduro ... a boš surlo potegnil in šel domov, ali se boš postavil za enduraše in čivkal, da ti nima kaj težit .. ali kako? in kaj, če potem dobiš eno tako, natančno določeno, na gobec, ker "se upiraš"?

hja, viš, tanke so te meje ...

uf, spet preveč pišem. grem v ilegalo. čau.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!