Skoči na vsebino

Možno, da so ga policaji malo prebutali


trisha

Priporočene objave

pride v kri

tebi so tut zgleda batine že prišle v kri... sicer ne vem, zakaj bi jih tako zagovarjal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se en angelcek, a?? vseeno pa se tipson NI UPIRAL, je pa BEZAL, imel nesreco, in s tem JE BIL tudi ULOVLJEN, in tu bi se s prijetjem in nadaljevanjem postopka morala stvar zakljuciti BREZ VSAKE UPORABE SILE!!!

jap, policaji nimajo kaj tega bega jemati osebno in biti užaljeni ... tut če jih oni tip ne vem kolk užaljen...

žalostno je ,da prepogosto zgleda takole "jaz sem policaj, ti me že ne boš ... v glavo.." na drugi strani pa "ti policaj, zdaj pa te bomo ... v glavo".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sori, ker tolk nabijam, ampak vedno, ko teče beseda o jemanju pravice v svoje roke mi ful dvigne deklc. Še posebej, ko kaki mladiči razglašajo svojo strategijo ...

ravno zaradi takih wannabe samovoljnežev imajo tudi policisti pogosto poln kufer vsega. žal. in mularija je zaradi takih teorij tudi preveč našponana in vsemogočna, žal.

no, tut jaz sem mladič :D

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 postov zapored, ni slabo. :D

Sym - kar sem jaz pisal ... no, meni pa "dvigne deklc" ko berem da se lopovu nic ne zgodi, na forumu je bilo ze dostikrat omenjeno to. In da ne smes lopovu nazaj motorja ukrast, policija pa brez naloga tudi ne sme odpreti garaze (tudi tak primer se je ze opisovalo).

No ... take reci nikamor ne peljejo, tako kot cisti divji zahod ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja glede voznje v hosti - nikjer ni bilo table, kjer bi pisalo da je prepovedano, ce pa srecam lastnika pa vedno ustavim in vprasam, ce smem. Se vedno so mi dovolili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym pa kaj samo ti tu pišeš, niti nisem čital kaj so prej napisal niti ne vem o čem tema govori ampak te je fino razkurla, si kar pisal, pisal, pisal.... Ni tebi podobno da bi te kaj tak vznemirlo.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kua pa ti veš al bi blo al ne? Pri koliko primerih si osebno sodeloval? Si policaj in imaš dolgoletne izkušnje?

To ne, glede mularije nic tocnega ne vem (ker s tem nimam sam osebno opravka), je pa nam policaj z dolgoletnimi izkusnjami razlagal, kako je to s cigani (ki sicer semle ne sodijo, ampak OK).

No, povedal je da s enikomur nic ne zgodi in da ce bi cigan prisel k njemu ropat, bi poskrbel da ne bi vec prisel ven .... :hmm:

Ce to rece policaj ... :cry:

Ocitno je nekaj na tem - verjetno nihce ne bi pravice jemal v svoje roke, ce bi drugace lahko prisel do nje. Zdaj pa dovolj, ker smo ze itak waay off-topic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na forumu je bilo ze dostikrat omenjeno to. In da ne smes lopovu nazaj motorja ukrast, policija pa brez naloga tudi ne sme odpreti garaze (tudi tak primer se je ze opisovalo).

No ... take reci nikamor ne peljejo, tako kot cisti divji zahod ne.

ja, pa stare babe na vasi so rekle, da ........................

preveč teoretsko je vse skupaj, Cyc. ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym pa kaj samo ti tu pišeš, niti nisem čital kaj so prej napisal niti ne vem o čem tema govori ampak te je fino razkurla, si kar pisal, pisal, pisal.... Ni tebi podobno da bi te kaj tak vznemirlo.

LP Bajsi

ma vznemiri me, ker so zdaj vsi pametni ... nihče niti priblino ne ve, zakaj sta tista dva policista lovila tistega tipa, ne ve se, kako sta ga ujela, kako podrla .v se je napumpano od medijev in folk se zgraža, ker ima preveč cajta. če bis e vsak čisto zase brigal, bi bil to super svet!

hočem rečt samo, da preveč pametujemo vsi skupaj o tem, kaj bi morali bit itd ... :) žal pač prihaja tudi do takih situacij, in vsake tolk komu ventil odpuli. tko kot meni zdajle, tako mogoče onima dvema policistoma, ali pa mogoče tistemu pobalinu ... bogve, kaj vse je zagrešil, ker meni ni znano, vsem tem, ki o tem zdaj razpravljajo, pa tudi ne.

medije in novinarje pa se da vedno žejne čez vodo peljat in jih še našponat, da so se ful dobro napili :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uj Sym ti bi lahko bil naš pressešpreher :)

LP Bajsi

jap ZgladimoVseProblemčkePRESS :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.....nikoli ni opravičilo, da je mel pač policaj takrat slab dan, pa te je pač mal namlatil. Tudi ni opravičilo, da ju je mulc razjezil z begom. Nope, batine so nedopustne.

Tudi vožnja brez čelade in potem beg ne pomeni, da je fant (ali pa bo postal) delikvent. Večina med vami je že naredila kako mladostniško lumparijo po teži povsem primerljivo s tem dogodkom. Pa vas policaji vseeno niso pretepli ali pa obrcali. Že opozorilo je bilo dovolj, da ste jih ( nekateri prav gotovo) označili za popolnoma policajske težake, k nimajo drugega, kot da vam težijo.

Če bi vsi živeli po načelu zob za zob, bi bile bolnišnice prekleto polne in nasilja bi bilo vsak dan več, ne pa manj. Zakoni so zato, da se jih spoštuje, če pa se kršijo, obstajajo povsem legalne poti, da se kršitelje kaznuje. Že res, da sistem ni popoln, toda če bi to urejevali sami na roke, bi bilo še bistveno slabše.

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi to urejevali sami na roke, bi bilo še bistveno slabše.

Al pa boljše, če si bolj agresivne sorte, kot jaz recimo ... :) vsak dan bi jih 15 za zajtrk nalomil, pa zvečer ene 30 za večerjo zmlel v sončni prah ...

Simon the Horrible

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, cist BTW: 1x me je en policaj ustavu, k sm bil brez celade. zavoljo njegove dobre volje me ni kaznoval, ampak rekel le "naslednjic pa le mej celado, nikol ne ves kdaj se ti lahko kaj zgodi", in ucinek je bil gromozanski v primerjavi z drugim primerom, ko sm bil brez celade, in sm dobu 5 jurjev kazni, pa se par nesramnih besed. zakaj sem bil se enkrat po tem brez celade, je ze druga zgodba, ta dogodka sta pa 4 leta narazen. vcasih lepa beseda zaleze dosti vec kot nekaj brc!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla...... :devil:

Naredil lumparijo....naredil,pa po riti tut dobil,pa mal težko sedel potem nekaj dni.........ampak verjemi,pred naslednjo lumparijo sem pa močno premislil A JO BOM al PA NE storil!!!!!

Pa je bilo kar koristno!!!!!!

Se mi zdi,da imajo(mamo) danes absolutno preveč pravic........90%prekrškarjev konstantno sika polcajem, kriminalci se jim režijo v face,pa jim nič ne morejo, če pa nekdo v bran svojega naprimer ranjenega kolega spraši 9+1 naboj tipu u faco......se mu pa takoj izreče najmanj suspenz,pa ustanovi posebna komisija.......

NAROBE SVET!!!!!!!

Važn,da mamo ČLOVEKOVE PRAVICE!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeba...če že misli kdo pamže tepst, naj to naredijo starši! Policaji pa ne smejo kar vsepovprek klofat.....

Tud jaz sem jih fasala od staršev.....tri skrajno vzgojne.....jih še po dvajsetih letih pomnem. Ampak oblast (policaji) me lahko pa samo tako kaznuje, kot je z zakonom določeno. :angry:

Alla :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bil spet kateri izmed prepotentnih, zafrustriranih pubertetnikov in po možnosti še čapac (moram dodati malce naci note) z ukradenim motorjem... potem kakšna okoli ušes povsem prav pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je bil spet kateri izmed prepotentnih, zafrustriranih pubertetnikov in po možnosti še čapac (moram dodati malce naci note) z ukradenim motorjem... potem kakšna okoli ušes povsem prav pride.

če pa je bil moped njegov, pa si batine ne zasluži, ali kako že? :doze: ali smo polovične? Mogoče samo z leve strani?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sym, seveda je bilo vse prevec teoreticno, zato pa sem zelo konkretno napisal, kdaj se mi zdi OK, ce jo baraba malo fase, ce se upira ...

1. primer: mulc ukrade v stacuni steko cigaret ...

Who cares, naj naredijo kar ze ... popisejo, kaj vem ...

2. primer: hujse reci - kraja motorjev, napad koga tretjega ...

Taki ki to pocnejo, bi batine itak edino razumeli - in ce se upirajo, prav nic ne bi ocital policajem, ce bi ga premlatili. Nasprotno ...

Razlika med 1. in 2. je una "zdrava pamet". To mora pa policist imet

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

batine itak edino razumeli - in ce se upirajo, prav nic ne bi ocital policajem, ce bi ga premlatili. Nasprotno ...

Razlika med 1. in 2. je una "zdrava pamet". To mora pa policist imet

:D

kako pa ti ti veš, kaj bo kdo razumel? a si jih že 50 premlatil in od teh potem nobeden več ni nikoli kradel?

a ne štekaš, da je kraja pač "stanje duha in zavesti", da tega tudi z batinami ne spremeniš, če je pač nekdo v to ufuran ... lahk ga ubiješ, pa bo verjetno še vedno kradel, takoj, ko bo lahko ... isto, kot z narkomani... ali pijanci ...

a se ti ne zdi, da batine situacijo samo še poslabšajo? a ti res ne nese tako daleč, a? morda ne štekaš pojmov socializacija, družbene norme, a veš, da se kraji oziroma devianci po sociologu Mertonu reče tudi inovacija ... mislim, too much...

če res tko misliš ... jao ... dolgcajt, navadni stereotipi in predsodki...

ravno zaradi takih idej, kot jih imaš ti, se je človeštvo moralo zavarovati pred kaosom s sistemom zakonodaje in družbenih organov, ki naj bi skrbeli za red ... ker so taki, kot si ti, vedno zagovarjali batine in fizično silo ...

a se zavedaš, da fizična sila ali nasilje JE najbolj grob poseg v integriteto posameznika... to ni brisanje objave nekomun a forumu zato,kr te je mal zajebaval ... da s tem pojmom ne moreš tako enostavno opletati, kot lahko pač tipkaš in nabijaš nekje na forumu ali morda na MSNju... dvomim, da s i kdaj dobil kakšno resno batino, da bi ti bilo jasno, kako grozljivo je to ... in kako grozen je človek, ki take batine "deli" kr tko mal, ker se mu zdi to prav oziroma pravilno ... in (no offense) dvomim, da si kdaj koga pošteno usekal in videl, kaj pomeni "fizična premoč"... da si kdaj komu prebil arkado in videl kri, ko se pocedi po obrazu in zalije tisto nemočno žival ... ali, kako grdo človek kruli, ko ga našopaš z bulerji v želodec ... ali, kako buta lobanja ob asfalt, ko jo držiš z eno roko za uho, z drugo pa za usta, in pribijaš v tla kot utrgan ... ker se ti v trenutku, ko si močnejši in zmaguješ, še bolj utrga ... in si pripravljen zaradi enega kurčevega bicikla/motorja/avta/100€/flaše_vina nekomu totalno uničiti življenje, kakršnokoli bedno življenje že ima ... dvomim, cyc, da si predstavljaš, kaj pomeni "batine" ali karkoli milejšega, a podobnega ...

saj ne rečem, radi se kurčimo in grozimo, pa rečemo "če mi pa ta motor ukrade pa samo tema na oči in batine po njegovem truplu"... ampak, a si to sposoben naredit? jaz po mojem nisem ... pa če bi še toliko tulil medtem, ko bi ga ujel kot zajca ...

ko boš sposoben koga pretepst kot psa, potem pa nabijaj tukaj na forumu, kako so batine nujno integralna vzgojna procedura pri sankcijah raznih kraj in nepravilnosti, katerih sistem enostavno ne izvaja adekvatno ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da se mi vsega podrobno brat...

ampak po moje nihce ne ve, kaj se je v resnici dogajalo...saj menda se kamera ne pokaze vsega podrobno...dejstvo pa je, da sta policaja SPET prekoracila meje...in ne mi govorit, da je nasilje policajev dopustno in ne mi govorit, da upraviceno uporabljajo nasilje !!!!!!! oz. kao obrambo....in na zalost je vecina ( ne vsi) policistov polnih kompleksov, ki le na tak nacin, da se lotevajo mladoletnikov, dokazejo svojo moc....sem dozivela par takih primerov...za brez veze...oz. ne ne...seveda za dokazovanje moci nasih predragih modrih angelov...za bruhat....odgovarjajo za svoja dejanja pa le redko....ali raje nikoli...

:angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm a se samo meni zdi, da je mogi tip provocirat. pa saj ni bil ravno neki 14-letni mulo. ja policaja sta bila budale ker bi ga lahko ubila, ampak evo, ni se to zgodilo, tip je migal pol je pa logično, da sta mu še par vzgojnih dala. sicer pa redvidevam da so se policaji in "žrtev" poznali že od prej.

no vem pa, da bi se mu še slabše godilo če bi ga dobil kateri drugi policaj v roke, sploh če bi bil sum da je skuter ukraden, a ne? .) :P :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veliko vas ve da:

-sta ga policaja lovila, ker ni imel čelade;

-sta ga policaja potem še pretepla.

A kdo loči med batinami in strokovnim prijemom? Verjetno ne, ker je vse skupaj precej podobno.

Glede "skuretista" pa takole:

1. možnost:

Lahko da je bil to en priden sinček (čistokrvni Slovenec), ki je ravno za birmo dobil skuter, ki še ni bil registriran, niti čelade še niso kupili. Iz velike radovednosti se je šel malo zapeljat, čeprav so mu doma to prepovedali. Imel je smolo in sta ga opazila policaja. Na smrt se je ustrašil in izgubil smisel za presojo. S svojim 45km/h skuterjem se je pognal v beg, ki je bil že v naprej obsojen na propad. Policaja st ga zrinila s ceste, da se je hudo poškodoval, potem pa sta ga še vsega krvavega in jokajočega zbrcala na tleh...

2. možnost:

Tipček je bil totalni čefur, ki je imel na vesti že nešteto prekrškov in kaznivih dejanj. Krade motorje in avte, vlamlja v trafike, ropa sprehajalce, izsiljuje okolico, reže z nožem, ima pa tudi pištolo. Vsi vedo kaj počne, tudi policaji, vendar mu nihče nič ne more. Policajem je že velikokrat pobegnil.

No, zdaj pa je imel smolo. Naletel je na policaja, ki sta presodila, da bi ga lahko ujela, pa še dalo se jima je. Nekaj časa je bežal, vendar mu tudi runerca 180 (itak ukradena) ni mogla več pomagati. Zaradi prevelike hitrosti se je skipal po tleh in se malo potoljel, ampak ne preveč, zato je poskusil pobegniti peš. Polisaja st ga hitro ujela, ker pa se je še upiral in brcal, sta mu morala nuditi še strokovni prijem, da sta ga lahko pridržala. V žepih sp mu našli nekag iksov in trave, hors pa je uspel že med begom odvreči.

OK, resnica je verjetno nekje vmes, ampak mi tukaj za tipkovnicami, tega ne vemo.

Hvala vsem, ki se vam je dalo prebrati mojo povest.

Vsem ki pa radi bežijo pre copsi, pa naj to poskusijo v Italiji. Ene dva strela bosta opozorilna, tretji bo pa verjetno že v hrbet, čeprav si bežal samo zato, ker si imel v avtu ženo, ki bo vsak trenutek rodila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koji k....se govori o mulotu ?!

Pa bil je star 27 let !!! če pri teh letih beži, ima sigurno maslo na glavi....

OK, sm proti brcanju, a kakšna "vzgojna" veliko zaleže.

Naš kazenski sistem je napačen: kazni so daleč preblage, včasih prav ironične, policisti imajo zvezane roke (nalogi, človekove pravice), ne smejo (uradno) prehitro uporabit fiz.sile, medtem, ko kriminalci te omejitve nimajo.

Ena debilna iz prejšnjih objav:

da ne smeš vlomilca s kolom....da ga moraš ogovorit, kričat,....

Ja, budala, ti kar ogovori vlomilca, verjetno še isti moment dobiš košček plemenitega jekla med rebra :?

Najprej s kolom po glavi, potem pa razmišljat, kakšno orožje si "videl" v njegovih rokah.... :hmm: :yea2: O:-)

In, ja, SymRu, sem sposoben fentat človeka (ne samo pretepst), posebej, če s tem branim svojo družino v sosednji sobi... :fight1:

Ko boš malo starejši, z družino, ki ti bo res pomenila vse.....takrat boš vedel, kaj govorim! :wub:

Do takrat pa, žal, napucavaš brezveze o stvareh, o katerih se ti samo sanja....

Če pa so te kdaj oropali (ne okradli), v tem primeru se ti iskreno opravičujem....a te vseeno ne razumem!

Čao,

L.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In, ja, SymRu, sem sposoben fentat človeka (ne samo pretepst), posebej, če s tem branim svojo družino v sosednji sobi... :fight1:

Če pa so te kdaj oropali (ne okradli), v tem primeru se ti iskreno opravičujem....a te vseeno ne razumem!

sine, eno je družina v sosednji sobi, drugo pa ušiv skuter ali motor ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!