Skoči na vsebino

Možno, da so ga policaji malo prebutali


trisha

Priporočene objave

V Ameriki se neupoštevanje policje šteje za hudi prekršek in če bežiš pred njihovimi modrimi lučmi te brez težav aretirajo. Pri nas pa je vse na sistemu "božanja" in prav spraševal sem se, če so policaji sploh sposobni enega "skuterskega pregona". In očitno so. Kaj hitro pa postanejo največji predmet obrekovanja, ker so to in ono. Če bi jas pisal zakone, bi jim dal taka pooblastila, da bi se jih kdorkoli bal izvat. Danes pa je vsak zaščiten kot sveta krava.

BRAVO NAŠA POLICIJA! Končno se je nekdo spomnil, da bi se lahko zapodil za neregistriranim in bez kacige LJ standardom, ki jih je danes vse več. Če jim nekdo ne bo stopil na prste se bo to še bolj razpaslo in v zadnjem času sem videl celo neregistrirane avtomobile! Treba jih je pregajnat 100 na uro. In potem še izjava nekega bivšega medicinskega reševalca. "Ta policaj me je naredil invalida leta 1999 vendar se trenutno vračam iz telovadbe..." Mislim, izjava dneva. Naj drugič raje premisli kaj govori, ker bo nehal dobivat zdravstveno podporo in ne bo imel predčasnega penziona. Jas bi bil raje tiho in bi tisto telovadbo spustu iz konteksta. Ljudje vse premalo vedo kaj se dogaja okoli njih. Me prav zanima, kaj bi rekel krajan, če bi se taki neregistrirani "standard" zaletel v njihovega novega BMW X5, na katerem bi naredil za 1.000.000 škode. Kdo bi potem tega "standardnega" privil? Nihče, lastnik BMW-ja bi se lahko obrisal pod nosom, saj mogoče "standardnemu" niti ne morejo nič zasešt, saj nič nima. Podpišem se pod izjavo, da bom pomagal policajem. Prokleta banda "standardna!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

policaji nimajo pravice klofat vse povprek. sej so varuha reda in miru, nastavljeni da kaznujejo in privedejo pred sodnika.

torej je nasilje bilo pretirano in nepotrebno. videl ze enkrat pred leti.

so si pa sami krivi, da delajo pac kar delajo, da jih folk ne mara itd....

Hahaha, ta je pa dobra. Ti veš, da mladoletne mularije sploh ne morejo privesti do sodnika za prekrške? Dobro, tale je bil že 27 letni konj, ampak vseeno. Po njih pridejo jokajoči starši in jih odpeljejo domov. In naslednji dan se zgodba ponovi.

Še bolj bi ga blo treba narukat, bedaka! :naughty:

Zadnja izjava me dobesedno moti in se z njo ne morem strinjat. Sami so si krivi, da se vozijo na neregistriranih mopedih brez čelade in jih potem policija prebunka. In folk jih ne mara. Škoda, da ljudje vidijo samo drugi del zgodbe prvega pa ne ali jih niti ne zanima. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo tole, ... vse se vrti okoli batin,..... kaj pa ce teh sploh ni bilo, ...... kaj pa ce vseeno vse prevec verjamete tistemu kar je negdo "napihnil" v prvi novici o pretepanju, vlecenju po asfaltu .... pa to sploh ni res :hmm:

.... in se to zgolj zaradi tega, da bi se tiste redke policiste, ki se odlocijo ukrepat zoper vse vecje stevilo (predvsem v Ljubljani) mulcev brez celad, z neregistriranimi ter predelanimi motorji in skuterji itd, od tega odvrnil.

Prav zaradi taksnih mulcev pa smo kot "nevarni" in "nedisciplinirani" etiketirani prav vsi na dveh kolesih ....... :cry: Moram priznat, da mi gredo taksni posteno na zivce in da je stanje na tem podrocju (v Ljubljani) zelo slabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cacy,se popolnoma strinjam s tabo.......pa še ena zanimivost.......ker že kar nekaj časa "kruzam" po naši bivši jugi, je sistem policije izredno zanimiv glede na bivšo republiko......namreč v SCG bog nedaj, da bi bil kaj "pameten" pri policaju (ali pa še huje, da bi probal zbežati), kajti zelo hitro potegne policaj "pojočo travico " zvano pendrek in ti potem na zelo zanimiv način "razloži" zakone in kaj si narobe naredil.....nasprotno pa če se normalno obnašaš in ne pametuješ, se da vse urediti bodisi z nižjo kaznijo ali samo opozorilom......samo pri nas se sprašujem, zakaj hudiča plačujem registracijo in vsa zavarovanja, če se mimo mene in policaja mrtvo hladno vozijo neregistrirani skuterji in mladci brez čelad.....

....da pa ne bi slučajno napisal kako zgleda zasliševanje osumljenca za kakšna težja kazniva dejanja (silom prilike sem moral biti zraven), kajti potem bi amnesty international sprožila pravo revolucijo.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma batine je treba, včasih res ni druge. Podpiram ta dva kaperja ki sta onega nabutala. Pa policijsko nasilje gor ali dol. Če se bojiš da te policaj nabuta je v redu, če pa čakaš pa izzivaš da te pretepe, da ga pol lahko tožiš, to pa ni v redu in to se dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Policija je v službi naroda in zato mora biti pod drobnogledom---tole je glede napihovanja kaj počno.

Vi ki zagovarjate vzgojno pretepanje--ne vem no; samo s tem se samo povečuje sovraštvo do policajev in potem se zgodi kar se je zgodilo v MB po fuzbalu.

Policaj mora biti profesionalec--to je njegova služba torej naj pusti zamere doma in če mu je dovoljeno vsaketoliko polna jajca opravičiti z klofuto nekemu mulcu---ne vem kako mu boste dokazovali kdaj je šel čez mejo, ker ko je enkrat ena stvar u redu drugič pa ne se vseskupaj zakomplicira.

Tole kaj delajo v Italiji ali Srbiji je čisto odveč. V Srbiji se jih da baje celo podkupovat oz. plačaš kazen brez ,,računa,, v Italiji pa te policaj ne jebe zaradi mankajoče žarnice (lastne izkušnje---mi prva kratka ni gorela pa tudi rezerve nisem imela pa me je samo poslal v trgovino (je razložil kje je) in odšla sem z ,,opozorilom,,)), pri nas sem pa že plačala (s tem, da je luč delala) zaradi ,,žarnice,, in da ne govorim o tistih famoznih trikotnikih z točno dolpočeno oznako.

Če pride do upiranja aretaciji oz. pri umirjanju nasilnežev (huligani , pretepi, vandalizem) naj se uporabijo strokovni prijemi vendar NE KLOFTAJTE prometnih prekrškarjev. Da ne govorim o policijskem nasilju nad šibkejšimi (številčna premoč policajev, brcanje vklenjenega človeka, kloftanje mulca (popolno ponižanje pred sovrstniki) in to takrat ko ostali mulci opazujejo zadevo od daleč---nihče se vas ne bo zaradi tega bal samo sovražil vas bo in mogoče bo enkrat udaril nazaj in NIKOLI vam ne bo več ustavil, ker bo zaradi ,,brez čelade,, pričakoval batine.

Sicer je pa to stvar človeka eni se ob zaušnici ustrašijo in so potem pridni kot ovce, sam vsak ki ima vsaj malo karakterja te bo ob prvi priliki nazaj če ne že udaril vsaj zajebal.

Ja in je razlika ali prejmeš vzgojno okoli ušes od ,,normalnih,, staršev ali kar tam od enga, ki ima slab dan.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole temo sem na hitro preletel in mi gre na kozlanje.

V topicu Ukradeni motorji se vsi zgražate, da policija ne naredi nič. Da se, ko vidi trenirkarja brez čelade na neregistriranem skuterju, raje obrne oz. zapelje stran, samo da nima problemov. In te probleme delajo tipi kot so Sym & Co. Kršenje človekovih pravic in ostala jajca.

Vsi ste verjeli zgodbi novinarja! Kolk ste naivni in neumni!

A se spomnite primer ukradene Africe Twin od enega motosvetovca? Lopov je bil na sodišču oproščen in se je s sodišča odpeljal z belo mečko. Njegov dosje pa itak vaga nekaj kilogramov.

Taki kriminalci, ki imajo veliko masla na glavi pa spretno izkoriščajo razne bedačke tipa Sym, da se jim zasmilijo........

Poglejte mal po Lj. Vsak dan, ko grem iz službe, vidim nekaj sumljivih skuterjev (gor klasika, brez čelade, brez tablice, brez ključavnice v balanci). In potem zaradi pametovanj, da se skuteristov ne sme loviti, ker je lov smrtno nevaren večina policistov raje obrne stran, da potem nima problemov z bedniki tipa Sym.

Naši novinarji pa napihujejo take zgodbe, da jim raste branost. Me zanima, zakaj pa ni bila objavljena lanska zgodba, ko je policistka iz LJ pravilno ustavljala skuterista on pa zanalašč v njo s polnim gasom. Posledice: nekaj operacij, eno leto bolniške, trajne posledice...... NE TO PA NI ZANIMIVO BRANJE!

Če je bil mulček na skuterju, brez čelade, brez tablice in ni ustavljal na znake policije, je povsem jasno, da nekaj ni štimalo. Lahko, da je bil skuter celo ukraden. Da so ga tepli, ni videl nihče, slišali so samo vpitje. Kaj pa če je mulček blefiral in je s tem pridobil sočustvovanje pri Symvocih in je folk lepo okol prinesel in se sedaj o tem piše v dnevnem časopisju?

Eni ste prav bedni!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tko je to, pol ko te natolče policaj si pa še na sodišču obsojen drugač greš pa domov. Tadej vsi vi veste kje je doma kraja skuterjev, pa nekdo, ki ima dosje se ve kje stanuje in zakaj je treba pol po cesti lovit ,,tebi,, sumljive tipe in jih zbijat s ceste? A res ne znajo drugače bolj profesionalno zadeve spelat, ne vem čemu vso šolanje če je vse kar je sposoben z avto zbit motor (pa da ne bo pomote, motor ki ga lahko dohiti, ) Ta država in sodni sistem smrdi in sedaj če začne ,,legalno,, pretepat še ,,sumljive,, tipe bo smrdela še bolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

samo pri nas se sprašujem, zakaj hudiča plačujem registracijo in vsa zavarovanja, če se mimo mene in policaja mrtvo hladno vozijo neregistrirani skuterji in mladci brez čelad.....

Ti jaz povem zakaj je to možno. Zato ker take tipe zmeraj nekdo zagovarja in do te mere, da postanejo ogrožena vrsta. In če se jim potem kaj zgodi tako kot v Črnučah so pa najbolj bogi, policija pa nasiln in jo mediji "raztrgajo". Zato pa večina policajev raje pogleda stran.

Ko bo pa pri nas tako kot v Ameriki, bo pa teg manj. V Ameriki lahko policaj brez problemov uporabi strelno orožje, če nekdo začne bežati pred policijo. In se potem noben Sym ru ne zgraža in pametuje.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tko je to, pol ko te natolče policaj si pa še na sodišču obsojen drugač greš pa domov. Tadej vsi vi veste kje je doma kraja skuterjev, pa nekdo, ki ima dosje se ve kje stanuje in zakaj je treba pol po cesti lovit ,,tebi,, sumljive tipe in jih zbijat s ceste? A res ne znajo drugače bolj profesionalno zadeve spelat, ne vem čemu vso šolanje če je vse kar je sposoben z avto zbit motor (pa da ne bo pomote, motor ki ga lahko dohiti, ) Ta država in sodni sistem smrdi in sedaj če začne ,,legalno,, pretepat še ,,sumljive,, tipe bo smrdela še bolj.

Zakaj pišeš v množini? Zbili so en skuter (če so ga res, ne verjamem novinarju).

Kaj pa, če je bil skuter ukraden, kap pa če je imel mulček pri sebi kakšne pol kile heroina, kaj pa če je prej na begu zbil mamico z otročkom, kaj pa če je bila za njim razpisana tiralica, kaj pa.... NE VEŠ NIČ! Zato je brezpredmetno, da se tukaj na forumu ugotavlja in raziskuje. A je tako?

Tadej

PS. Da pa sodišča ne delujejo kot bi morala pa vemo vsi. Zaradi ljudi vrste Sym, se sodniki celo bojijo poslalti zlikovce v pripor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej jest tega sploh nisem zasledila v medijih. Poznam pa veliko zgodbic od kolegov. Nihče ni tat, nihče drogeraš, nihče ni niikogar povozil (konc koncev mamico z otročkom lohk zbije tudi policaj, ki gre v rdečo na nujni vožnji) bili so pač mulci v puberteti z raznoraznimi ,,nabritimi,, tomosi (niso bili ukradeni) in so kalili nedeljski mir. Ne vem kakšno je bilo tvoja mladost sam dej razumi vendar, da z nasiljem ne boš dosegel ničesar sploh pa ne pri pubertetnikih.

Sej ni point točno v tej štoriji gre se nasploh za to, da pri nas do policajev ni nobenega spoštovanja in za to so si največ krivi sami.

Pa še neki: enkrat me je ponoč skor nabil (odnesel mi je samo tablico in malce odrajsal odbijač) avto, ki je bežal policiji (policaji ene 200m za njim). Kaj če bi bila globje v križišču in bi me nabil v moja vrata?

Sej nima veze imamo zakon in treba ga je spoštovat, spoh pa tisti v njegovi službi; naj ga spoštujejo in potem tudi dosledno izvršujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če je bil skuter ukraden, kap pa če je imel mulček pri sebi kakšne pol kile heroina, kaj pa če je prej na begu zbil mamico z otročkom, kaj pa če je bila za njim razpisana tiralica, kaj pa.... NE VEŠ NIČ! Zato je brezpredmetno, da se tukaj na forumu ugotavlja in raziskuje. A je tako?

Tadej

PS. Da pa sodišča ne delujejo kot bi morala pa vemo vsi. Zaradi ljudi vrste Sym, se sodniki celo bojijo poslalti zlikovce v pripor....

da, in to sem jaz tudi že davno rekel ... ne vemo, zakaj so ga lovili, ne vemo, kako so ga prefukali in zakaj... kljjub temu ostajajo dejstva - nema prefukavanja in "batin"... lahko so strokovni prijemi, ki morajo biti uporabljeni strokovno, ne pa po kmečko ...

kmečke batine pa se delijo na gasilskih veselicah, in za to ne rabiš biti policaj, mogoče kvečjemu gasilec ... :) aja, in temu, ko se potem s kmečkimi batinami skuša regulirati red&mir v naseljih, se pa reče "vaške straže". Lahko pa tudi "trojke" ali kaj podobnega...

tadej, jaz osebno nisem absolutno proti strokovnim prijemom, sem pa proti takemu govejemu hujskanju v stilu "še je treba z batinami nad te barabice". Zakaj? Zato, ker - ah, saj si verjetno kdaj že gledal kak film in videl, kako deluje "rulja" in "linčanje".

Glede tvojih žaljivk pa - se bom vzdržal, ker vem, da nisi mislil tako zelo resno, ampak si zgolj afektiran O:-)

PS: A sem jaz kdaj kake sodnike teroriziral, da zato ne upajo folka v pripor metat? Naj jih kr mečejo, ampak če policija/preiskovalni sodnik slabo opravi svoje delo in dokazov ni dovolj ali niso pravilno pridobljeni, jebiga, potem pa mora država plačati odškodninico, a je tako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bili so pač mulci v puberteti z raznoraznimi ,,nabritimi,, tomosi (niso bili ukradeni) in so kalili nedeljski mir. Ne vem kakšno je bilo tvoja mladost sam dej razumi vendar, da z nasiljem ne boš dosegel ničesar sploh pa ne pri pubertetnikih.

Sej ni point točno v tej štoriji gre se nasploh za to, da pri nas do policajev ni nobenega spoštovanja in za to so si največ krivi sami.

Poglej časi nabritih Tomosov so mimo. Sedaj so časi trenirkarjev na ukradenih skuterjih. Povdarek je na ukradenih!!!

No sedaj si pa predstavljaj, da si ti policajka v avtu in se mimo tebe peljeta dva v šuškavcih, brez registracije, brez čelade, na mestu kontaktne kjučavnice pa ven štrlijo žice. KAKO BOŠ UKREPALA?

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo pa pri nas tako kot v Ameriki, bo pa teg manj. V Ameriki lahko policaj brez problemov uporabi strelno orožje, če nekdo začne bežati pred policijo. In se potem noben Sym ru ne zgraža in pametuje.

Tadej

a tukaj dovoljuješ tudi, da policaj snajper sestreli vsakega motorista, ki z 180+ km/h pridirka mimo radarske/laserske kontrole in ne ustavi? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, in to sem jaz tudi že davno rekel ... ne vemo, zakaj so ga lovili, ne vemo, kako so ga prefukali in zakaj... kljjub temu ostajajo dejstva - nema prefukavanja in "batin"... lahko so strokovni prijemi, ki morajo biti uporabljeni strokovno, ne pa po kmečko ...

tadej, jaz osebno nisem absolutno proti strokovnim prijemom, sem pa proti takemu govejemu hujskanju v stilu "še je treba z batinami nad te barabice". Zakaj? Zato, ker - ah, saj si verjetno kdaj že gledal kak film in videl, kako deluje "rulja" in "linčanje".

Glede tvojih žaljivk pa - se bom vzdržal, ker vem, da nisi mislil tako zelo resno, ampak si zgolj afektiran O:-)

PS: A sem jaz kdaj kake sodnike teroriziral, da zato ne upajo folka v pripor metat? Naj jih kr mečejo, ampak če policija/preiskovalni sodnik slabo opravi svoje delo in dokazov ni dovolj ali niso pravilno pridobljeni, jebiga, potem pa mora država plačati odškodninico, a je tako?

Raznim strokovnim prijemo se reče prisilna sredstva. Prisilna sredstva pa so (samo nekatera): solzilec, fizična sila, palica, služeni pes, strelno orožje,... Med fizično silo se šteje: strokovni prijemi, strkovni meti in strokovni udarci. Kaj bo policaj uporabil, se odloči glede na situacijo. Mora pa začeti z najmilejšim.

Kaj pa stil z batinami nad policaje. Npr. v Mariboru. S kolom po glavi, policajki kamen v prsi,...... Oba sta v bolnišnici. In topic je tekom dopoldneva "čudežno" izginil iz www.24ur.com.

In kdo se je v topicu o Romih razburjal, da policija ne opravlja svojega dela? Vidiš, prihajaš si v protislovja.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo se je v topicu o Romih razburjal, da policija ne opravlja svojega dela? Vidiš, prihajaš si v protislovja.

u, pa res .bom raj kr tiho :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no k ste se že tok razpisal o tem bom pa še jst neki napisu

ene 3 leta nazaj sva se bratrancom vozila z skuterjem. jst sm mev čelado on je pa ni mev (sm ga nekje pobrav in sm ga hotu zapelat domov) in ko sm šov mim križišča je tm stav policaj v avtu in jst šov med avtomobili mirno naprej. ker sm vidu da se prerivajo da bi pršli do mene sm zapelju na pločnik in zaviv desno oni pa z rotacijo za mano. ker sm vidu da ne bo šlo sm ustavu in policaja sta me pač lepo vprašala zakaj sm zbežu in sm mu pojasnu da zarad bratranca ker nism hotu da bi dubu sodnika.

neki si je zapisu, mi povedu da bi lahko jst kot voznik dubu 30000 sit kazni za prevozitev rdeče luči, on pa sodnika

ampak ni blo nč pol od tega.

vozu se je za mano, ampak ni me ogrožu, jst sm se sam ustavu ker sm vedu da nebi mogu pobegnit (drgač bi blo če bi biv sam :) )

nekje sm brav da policaji motoristov ne smejo ustavljati ob cesti, ker je velika nevarnost da motorist pade zaradi drseče podlage. (mislm da sm brav na www.motori.hr forumu)

nevem kako je to v slo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nekje sm brav da policaji motoristov ne smejo ustavljati ob cesti, ker je velika nevarnost da motorist pade zaradi drseče podlage. (mislm da sm brav na www.motori.hr forumu)

nevem kako je to v slo

Informacija tipa BČBR?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj si pa predstavljaj, da si ti policajka v avtu in se mimo tebe peljeta dva v šuškavcih, brez registracije, brez čelade, na mestu kontaktne kjučavnice pa ven štrlijo žice. KAKO BOŠ UKREPALA?

Tadej

Prehitela ga bom in odprla vrata, da se bo zaletel vanje, ga za ziher še mal obrcala in pol če slučajno skuter ne bo ukraden ga bom še fajn nabulirala v rit, da ga bo odneslo, ker mi je kratil čas. :blink:

Večina tatov je znancev(dosje)policije pa jim sodstvo nič ne more/noče in to pomankljivost sodnega sistema ne moreš nadomestiti z bunkami. Če se bo to toleriralo je samo vprašanje časa kdaj te bo policaj na njegov slab dan kar tako užgal.

Sej verjamem, da obstajajo tudi normalni policaji in da so zgolj posamezniki, ki na policijo mečejo slabo luč---vendar je vsak obelodanjen incident v svarilo vsem ostalim, ki jih je kdaj prijelo nekoga užgat pa so se komaj zadržali---tako se bodo naslednjič iz enega razloga več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večina tatov je znancev(dosje)policije pa jim sodstvo nič ne more/noče

Ker jim sodstvo nič ne more, se jim jebe za vse. Ko pa dobiš bunke (če jih res dobiš in jih ne blefiraš) se ti pa mogoče malo manj jebe. Na žalost je pri nas tko.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jim sodstvo nič ne more, se jim jebe za vse. Ko pa dobiš bunke (če jih res dobiš in jih ne blefiraš) se ti pa mogoče malo manj jebe. Na žalost je pri nas tko.

Pravzaprav si še vesel, najameš odvetnika in od države iztožiš "pravično" odškodnino. Kdo jo plača, je pa verjetno jasno. :angry:

Treba bo malo pomisliti, zakaj oblast, že desetletje namenoma slabi sodstvo. Seveda ne zaradi tega, da bi se na sodstvo požvižgal vsak najmanjši tat. Ampak to je pač stranski učinek, ki ga nekateri znajo izkoristiti.

Sem pa drugače tud sam za to, da se komu, ki res zasluži, kar na licu mesta dopove, da to kar dela ni prav. Žal so včasih na pravi strani napačni ljudje, ki jim ne moremo zaupati presojati o tem, kdo zasluži in kdo ne. Žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem zakaj ste eni tolk naperjeni proti policiji?mogoč ker ste sami skoz po malem navzkriž z zakonom in vam vam sem pa tja stanjšajo denarnico?jebiga,pa čeprov zarad žarnic.... ne vem če si lahko predstavljate,da si polcaj, ves dan na cesti in ti čisto vsak ustavljeni 'joj pa glih nimam dnarja,žarnice sem zgubil,oh nisem vedel da je treba 50 vozit..bla bla bla.

jst govorim zato,ker imam zaenkrat (res morm potrkat) sam dobre izkušnje s polcaji.so me že velikokrat ustavli in nikol nism čemurkoli ugovarjal,ponavad sem dobil samo opozorilo in na koncu lep pozdrav varno vožnjo. tud plačal sem že,ker sm se vozil z BT-jem brez registracije in pravega izpita.in me je tud to nekej izučilo.

poznam policaje in točno mi je povedal:če mulc lepo ustavi in ne dela traparij,mu ponavadi pogleda skozi prste.če beži ga ujame in dobi poleg kazni še kakšno okrog ušes.pa prov je tko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, a MORA bit policaj al si je sam tako želel. Ne mi s tem ,,cel dan na cesti,, in bla bla bla......eni pa cel dan v jami....al pa cele dneve ,,šofer šajba,, daleč od doma itd...nobenmu ni lahko

Ti imaš pač dobre, jest pa slabe izkušnje in verjetno se mi že na ksihtu vidi da ga ne maram---jebig, kaj me pa ustavlja, mi res ni več do smejčkanja ko mi bo 15 jurjev vzel.

In čist tko: manj jih vidim raj jih imam in če bo tako se bom čez 5 let mogoče celo nasmehnla, ko me bo ustavu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne da se mi vsega brat, če so ga zbil bo tožil če je pametn če ne bo ga pa ni zadost bolel.

v vsakem primeru so za moje pojme policaji operirani na možganih oz imajo jih zgolj za držanje ravnotežja, še slabši so pa mestni redarji.

zakaj se ne spustijo na kšne resne kriminalce, nej raj raziščejo ksne resne afere oz. zakaj od 20 parlamentarnih preiskav (al kok jih je že blo) še niti ena ni bila uspešno raziskana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko enkrat kifeljc za tabo laufa s pendrekom u eni roki, drugo pa na toku za pištolo, drugič dvakrat

premisliš, preden pride do take situacije. Če bi me takrat ujel O:-)

Pa brata so parkrat plavi anđeli prebutal, pa se je mal umiru, čeprav jih sedaj sovraži :devil:

Iz malega zraste veliko :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!