Skoči na vsebino

Možno, da so ga policaji malo prebutali


trisha

Priporočene objave

Samo v dodatek,da boste laže nadaljevali z debato......priče,ki so videle padec in brutalnosti palicajev so prijatelji žrtve,ki so čist slučajno bili prisotni na mestu tega hudega kriminalnega dejanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bil jaz prijatelj žrtve pa čist slučajno tam, bi stvar še bolj napihnil kot je, tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krvavega motorista vlekla po tleh

med policijskim zasledovanjem 27-letnika, ki je vozil neregistriran skuter, in to brez čelade.

ALI JE ZARADI PREKRŠKA RES POTREBNO TAKŠNO OGROŽANJE VOZNIKA IN NJEGOVEGA ZDRAVJA. KAJ ČE BI POLICISTA PRI TRČENJU Z VOZNIKOM SKUTERJA POVZROČILA NJEGOVO SMRT??????

:angry:

Smrt bi si voznik skuterja povzročil kar sam, ker se vozi brez čelade!

Aha pol bi bilo potrebno po Trishinem mnenju pustiti pri miru takkšne, ki se vozijo z neregistriranim (po možnosti še ukradenim) skuterjem in brež čelade.

Kolk sem jaz neumen, ker sem pošteno kupil motor, ker sem ga ragistriral in sem si kupil čelado.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo v dodatek,da boste laže nadaljevali z debato......priče,ki so videle padec in brutalnosti palicajev so prijatelji žrtve,ki so čist slučajno bili prisotni na mestu tega hudega kriminalnega dejanja.

Novinar je pa rođak od žrtve in je celo stvar lepo napihnil v časopisu.

Mogoče ima pa žrtev rođake tudi na POP-u? No, glejmo dnevnik, pa Preverjeno, pa Trenja.

Kriminalka o nezaslišanem zločinu se nadaljuje............

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnenja so deljena, eni zagovarjate policijsko delo, drugi nedotakljivost človeka

če pa hočemo, da bo družba reševala probleme, ki si jih sami delamo, policija mora bit, ker je edina usposobljena za takšno delo

kdaj pa kdaj zaradi izzivanja pride do nesreče, ki še podžge policistovo agresivnost (človek, kot vsi ostali), ki na začetku pregona skuša le opravljati svoje delo

kakor se je zgodbica razpletla, delo policistov vsekakor ni bilo popolnoma v skladu z predpisi, dejanja mladeniča pa niti približno ne...kdo je torej kriv za to, da je fantu nabil adrenalin in da ni ustavil..mogoče njegova vzgoja, izzivalnost, jebiveterizem, strah pred posledicami in kdo je kriv, da sta policista sploh šla za njim in ga poskušala ustavit?

velika večina krivde leti na fanta, ker je sam ustvaril situacijo...opustitev zasledovanja bi pripeljala do naslednjega: skuter ni bil registriran in bi bila identifikacija nemogoča, fant bi v svojih in še katerih drugih očeh postal heroj, ker je ubežal (pri 27 letih...k otrok), policisti bi izgubili v tistem kraju določeno stopnjo avtoritete kot nadzorniki prekrškarskega in kriminalnega vedenja

nekaj sledenja ubežnika je zakonsko vsekakor dopustno, ker le s tem je mogoče doseči identifikacijo, vendar v tem primeru ne in ker se je fant med begom verjetno tresel kot šiba na vodi, je popolnoma sam kriv za nesrečo..dvomim, da sta ga policista zbila, kvečjem dotaknila, padec pri nesposobnosti manevriranja brez opreme pa v vsakem primeru vodi v okrvavljenost

vleči po tleh od padca okrvavljenega človeka, ki sam ne želi ustati in se še vedno upira, pa je pri policistih popolnoma običajen postopek

ali bi za pretirane človekoljubce bilo lepše napisano: pijan voznik, s 4 promili v krvi se je po policijskem posredovanju vzravnal, ponosno odkorakal proti kibli in s ponosom izjavil da je pripravljen na iztreznitev

mlatenje na tleh ležečega in okrvavljenega fanta si je realneje predstavljati kot poskus policistov, da prekrškarja in ogroževalca (sebe in drugih) trdno primeta in prepeljeta tja, kamor postopek v takšni situaciji narekuje

dretje fanta pa opozarja na njegov verbalni odpor in ker k temu spada tudi fizični odpor, sta tudi policista v postopku dolžna varovati sama sebe tudi s silo - to je dopuščeno vsakemu človeku in se imenuje silobran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

verjetno se mi že na ksihtu vidi da ga ne maram---jebig, kaj me pa ustavlja, mi res ni več do smejčkanja ko mi bo 15 jurjev vzel.

A potem ne maraš samo policajev na cesti, v uniformi, ki ti "jemljejo" 15ksit? :devil:

Ko boš srečala mene, boš ugotovila, da vsi policaji ne jemljemo denarja, "pretepamo" mularije... Ne smeš metati vseh v isti koš. So dobri in slabi, tako ljudje policaji kot ljudje drugih poklicev.

Sicer pa neformalni nadzor javnosti nad policijo v demokratičnih družbah mora biti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plizzzzzzzzzzzzzzz

Upoštevajte,da ne govorimo o mulčku na sesalcu!!!!!

Govora je skos o 27 starem dedcu!!!!!!!!

In :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakimi 15 leti je 19 letni Jernej okoli poldesetih zvečer izstopil iz avtobusa na Vrhovcih in se namenil domov. Ko je šel mimo gostilne, je skozi vrata pridrla gruča pijanih barab željnih pretepa.

Obstopili so Jerneja in ga hudo pretepli, tako da je imel hud pretres možganov.

Nekdo je poklical policijo.

Barabe so pobegnile, Jernej pa je klečal na tleh in bruhal (posledica pretresa možganov zaradi brc v glavo). Policaji so mu jih, "pijancu hudičevemu", po izjavah prič, še dodatno dali po glavi s pendreki, predno so ga vrgli v kiblo in odpeljali "na hladno".

Naslednje leto je pozimi Janezu zdrsnilo na ledu in ob padcu je močno udaril z glavo v pločnik. Vseeno se je nekako skobacal na avtobus. Zaradi pretresa možganov je začel na avtobusu hudo bruhati. Šofer je takoj ustavil, mu dal eno "trdo na gobec" misleč, da je Janez pijan, ga vrgel iz avtobusa in po radiu poklical policijo, ki je Janeza še dodatno obdelala predno so ga odpeljali "na hladno".

Oba sta umrla zaradi izliva krvi v možgane in nihče ni bil kaznovan, čeprav bi policaji morali namesto batin, poškodovancema nuditi prvo pomoč in poklicati rešilni avtomobil.

Oba dogodka sta resnična, morda sem le nekoliko "falil" v času.

Torej, dragi zagovorniki policijskih metod. Ali vam ta dva resnična dogodka dasta vsaj malo misliti? Ali ni pretepanje poškodovanega človeka, če že ne absolutno slaboumno dejanje, tudi hudo nevarna zadeva, posebej, če ta človek ni storil nič drugega, kot nekaj prometnih prekrškov in je v stanju, ko ne more nikogar več ogrožati.

Definitivno med ljudmi kroži veliiko vicev na račun nizke intiligence policajev.

Zakaj že?

Ah, ja ... kjer je dim je tudi ogenj.

Ta dva policaja, bi morali takoj suspendirati in postaviti pred sodišče zaradi:

- ne-nudenja pomoči ponesrečencu

- namernega ogrožanja človeškega življenja

Klinc pa opravičila - policaji so tudi kajtijazvemkaj ... če niso za ta poklic, na cesto z njimi, tako kot v drugih poklicih/firmah. Posebej zato, ker so ti nesposobneži - OBOROŽENI NESPOSOBNEŽI

:angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse to prica samo o enem dejstvu: da so nekateri (vecina?) uniformiranih policistov neverjetno malo _osvetljeni_ - kar po njihovi uradni spletni strani sploh ni cudno, glede na dosezeno izobrazbo vecine. ce lahko vsak z nedokoncano osnovno solo in opravljenimi testi pride v policijo, ce ne drugace preko vez..... ooojjjj. :blink: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yess,

na žalost je tako - pa ne samo v SLO. Tudi avstrijskih, USA, francoskih ... zgodb na to temo je zvrhan koš. Posebej fransoka policija je znana po svoji grobosti.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kakimi 15 leti je

JA PRED 15 LETI JE TUDI EN CIGAN V KOČEVJU PRIŠEL NA POLICIJSKO POSTAJO IN USTRELIL DEŽUNEGA POLICAJA.

GOVORIMO O KONKRETNEM PRIMERU!

posebej, če ta človek ni storil nič drugega, kot nekaj prometnih prekrškov in je v stanju, ko ne more nikogar več ogrožati.

AJA, SI BIL TAM NA KRAJU DOGODKA IN SI VSE VIDEL IN VEŠ VSE?

Ta dva policaja, bi morali takoj suspendirati in postaviti pred sodišče zaradi:

- ne-nudenja pomoči ponesrečencu

- namernega ogrožanja človeškega življenja

ZGLEDA, DA SI VELIK PRIJATELJ TRENIRKRJEV, KI SE BREZ ČALADE Z 2 KG BRILJNTINE IN Z NEREGISTRIRANIMI (BERI UKRADENIMI) SKUTERJI VOZIO PO LJUBLJANI. SVAKA ČAST!

AJA PA ZASLUŽIŠ SI NAGRADO , KER STROGO VERJAMEŠ TISTEMU, KAR JE NAPISAL NOVINAR.

Klinc pa opravičila - policaji so tudi kajtijazvemkaj ... če niso za ta poklic, na cesto z njimi, tako kot v drugih poklicih/firmah. Posebej zato, ker so ti nesposobneži - OBOROŽENI NESPOSOBNEŽI

:angry:

NO PREDNO LUPAŠ BEDARIJE, SE MALO POZANIMAJ O SESTAVI MNZ-JA IN BOŠ MOGOČE VIDEL, DA OBSTAJA ODDELEK ZA NAZOR OZ PRITOŽBE. POL PA ŠE MALO BRSKAJ IN BOŠ MOGOČE PRIŠEL O ODGOVORA KOLIKO POLICAJEV NA LETO DOBI BRCO.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poPosebej zato, ker so ti nesposobneži - OBOROŽENI NESPOSOBNEŽI

:angry:

No upam, da Brane Legan tega ne bere.

Predlagam, da Jur postane novi generalni direktor policije. Pa se bomo vsi lahko vozili z neregistrarnimi motorji (to bomo prišparali denarja), lahko bomo delali prekrške (To! Nobenih radarjev več!). Pa še motorja ne bo treba kupit, ker jim bomo lahko kar nekaznovano ukradli. Če pa se bo slučajno kdo skipal, nam bodo policaji še pomagali.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, Ne govorimo o policajih na sploh ampak o tistih problematičnih in ta skuter primer je samo en od ostalih, ki govorijo o policijskem nasilju. In v ,,normalni ,, državi se naj to ne bi dogajalo sploh pa ne toleriralo in to na podlagi: trenirkarja DA, Janeza NE, gozdnega Jožo-včasih če s sekiro okol hodi, mojga mulca NE (ni baraba-sam tako izgleda.... ) ...

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brane Legan---pa kva je to? Če je on tvoj idol in če ti misliš, da je oh in sploh sposoben ga pelji domov in ga futraj---meni namreč ne pomeni nič.

Pa še enkrat---govorimo o policijskem nasilju ti pa kar vstrajaš na ,,ukradenih skutrjih itd.,, Kaj pa Ajin primer (se mi zdi da je Aja tista, ki je pisala o pretepenem fantu)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je trenirkar z 50 kg zeleja na betici sploh nima veze z nicemer.

ce se vozi z neregistriranim vozilom okoli ga policija mora ustaviti in sproziti postopek.

ce se vozi na enoslednem vozilu brez celade ga mora policija ustaviti in sproziti postopek.

ce bezi pred policijo ga policija mora preganjati po sluzbeni dolznosti.

ce se upira se ga ustrezno prime in samo prime oz. obvlada.

koliko je taka oseba, ki na neregistriranem vozilu bezi pred policijo, nevarna za okolje ne ve nihce. kaj bi bilo, ce bi bilo tudi ne ve nihce.

ce so ga pretepli - ce so ga - absolutno ni korektno. ce so ga ustrezno prijeli - lepo po predpisih - si je sam kriv.

spekuliramo lahko v nedogled, zgrazamo se lahko do nasljednjega februarja rezultat bo enak. stala nastane pa povsod, kjer smo ljudje navzoci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekej bi pripomnil. Kdo pa pravi oz kje pise oz od kod tistemu ki je napisal to temo informacije da naj bi bil fant iz juznih krajev? Zakaj naj bi samo juzni kradli motorje? Imam kolega ki je bil ob suzuki GSX in to s strani slovenskih fantov. Poznam primer ko so mesec dni nazaj kranjski policisti zasegli lani ukradenega ducatija v italiji. Seveda se vprasamo kdo je bil storilec? Verjetno cokoladni. NI res. Storilci so bli pac 3 slovenci. Morda tudi vec a za ostale ne vem. Tak da s takimi bednimi izjavami nehajte. Verjetno je vec juznih ki kradejo a med njimi so tut slovenci.

P.S.: Pa brez zamere.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RS50, zakaj si pa sedaj začel sem notri mešat nacionalnost? :blink:

Kolikor vidim, je bilo govora o standardih, trenerkarjih, čefurjih ipd.

Nacionalnosti ni nihče omenjal. So pa med zgoraj opisanimi verjetno pripadniki različnih nacij v različnih deležih.

A ja, pa še cigoti so bili omenjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da Jur postane novi generalni direktor policije...

Tadej

Tvoj predlog je gladko ... hmmmm, ali naj ti še ys kako sočno spustim, saj sem na MSu znan po tem, če gledaš statistiko mojih izbrisanih postov. Ne bom! Sem Alli osebno obljubil, da ne bom žaljiv in obljubo vedno držim ... torej, predlog odbit

oz. odbiti predlog.

:lol1:

Mogoče, ko boš ti predsednik kake države - no potem se pa dobiva, a'ne?

:D

Dodam naj še, da nisem nikoli zagovarjal kaosa (kar se mi očita med vrsticami) in poznam osebno nekaj zelo v redu policajev ... so pa vmes seveda nesposobneži, katere bi bilo treba nenudoma onemogočiti. To je pa neizpodbitno dejstvo.

Basta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tadej, Ne govorimo o policajih na sploh ampak o tistih problematičnih in ta skuter primer je samo en od ostalih, ki govorijo o policijskem nasilju. In v ,,normalni ,, državi se naj to ne bi dogajalo sploh pa ne toleriralo in to na podlagi: trenirkarja DA, Janeza NE, gozdnega Jožo-včasih če s sekiro okol hodi, mojga mulca NE (ni baraba-sam tako izgleda.... ) ...

Govorimo o konkretnem primeru! Saj ni važno, če je bil trenirkar ali Janez ali bilo kdo drug.

Gre se za to, da kao ker je bil na skuterju, ga policaji sploh ne bi smeli ustavit. HALLO!!! Kaj šele, da so se zapodili za njim.

Meni se zdi povsem logično, da če se kdo vozi z neregistriranim vozilom, da gredo policaji za njim in ga ustavijo. Tudi, če je vozilo dvosledno. Če se bo voznik zložil, si bo čisto sam kriv.

Potem piše, da so za nekaj časa izginili za marico kjer je fant vpil. Kamera dejanja ni posnela. In "pametni" novinar in priče, ki so fantovi prijatelji ugotovijo, da so ga tepli. IN ENI TO SVETO VERJAMEJO :SS in pametujejo na način, kot da so bili sami zraven.

Predno se da nekoga v marico je potrebno opaviti varnostni pregled (da nima oseba kakšnega nevarnga predmeta pri sebi, mogoče skriva mamila,...) poem se ga pa uklene. Če se kdo temu upira se uporabijo prisilna sredstva. Največkrat strokovne prijeme.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV zato ker je bilo govora o trenirkarjih. Trenirkarji so za forumovce juznjaki. Nikogar pa ne zalim povedal oz napisal sem samo zakaj naj bi bil to lih trenirkar zaradi mene tudi cigan ali cokoladek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce je trenirkar z 50 kg zeleja na betici sploh nima veze z nicemer.

ce se vozi z neregistriranim vozilom okoli ga policija mora ustaviti in sproziti postopek.

ce se vozi na enoslednem vozilu brez celade ga mora policija ustaviti in sproziti postopek.

ce bezi pred policijo ga policija mora preganjati po sluzbeni dolznosti.

ce se upira se ga ustrezno prime in samo prime oz. obvlada.

Točno tako! Ampak po prepričanju enih se skuterista sploh ne sme ustaviti in začeti postopek.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV zato ker je bilo govora o trenirkarjih. Trenirkarji so za forumovce juznjaki. Nikogar pa ne zalim povedal oz napisal sem samo zakaj naj bi bil to lih trenirkar zaradi mene tudi cigan ali cokoladek.

Govora o trenirkarih je bilo zato, ker njih največkrat vidim na neregistriranih skuterjih, brez čelade, iz kontakne ključavnice pa štrlijo žice.

Nisem pa omenjal, da samo južnjaki kradejo skuterje. Mal si pomešal.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HHV zato ker je bilo govora o trenirkarjih. Trenirkarji so za forumovce juznjaki. ...

RS 50, ta debata je že bila na forumu in ti moram povedati, da trenirkarji niso južnjaki ampak multietična "subkultura". Vsaj takšen je bil takratni epilog debate o trenirkarjih. :OK: O karakteristikah subkulture se mi pa tudi ne da razvijat teorij ker je enostavno ne poznam tako dobro kot očitno nekateri tukaj na forumu.

Heh no ja glede neregistriranih pa ne bom komentiral, .... dve meji, ... tri patrulje na dolenjski magistrali in NIHČE me ni ne vprašal ne ustavil (med tem ko sem dve patrulji v Astrah lepo prehitel), kje hudiča imam registersko tablico, ki se je nekako naveličala moje družbe med Slavonskim Brodom in Zagrebom. :P

Heh no ja, ... vsi standardi imajo svoje tolerančne meje.

Sicer pa kaj to mene briga? :wacko:

Zoolo the Horrible! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zarad mene je loh stokat policaj pa me zarad tega nima pravice tepst al pa karkoli, prvo sta bla kriva za nesrečo, ker dost žalostn da nista usposoblena zato, da enga bozga skuterja ne morta ustavt, po pa ubozga človeka še treba pretepst pa ne vem kaj in to je človeški odnos. ma ej zato k ma tisto plavo uniformo pa misl, da je car in da lah dela kar hoče ma j.. mu jest m... Je pa res, da si muloti na skuterjih dost dovoljo sam čaki mal za use obstaja način...

lp sharky :yea2:

PS: če men kdo kej upraša so naši policaji lih te mulci sam da majo gor uniformo problem je v njoihovih glavah....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma zarad mene je loh stokat policaj pa me zarad tega nima pravice tepst al pa karkoli, prvo sta bla kriva za nesrečo, ker dost žalostn da nista usposoblena zato, da enga bozga skuterja ne morta ustavt, po pa ubozga človeka še treba pretepst pa ne vem kaj in to je človeški odnos.

Pa kdo razen glupega novinarja in prič, ki so njegovi frendi govori o pretepanju?

Kaj pa če je tipo videl, da mu ni izhoda in je zanalašč zabremzal, da je avtomobil zadel skuter in sedaj lahko špila veliko žrtev.

No pa napiši kako bi ti ustavil bežečega tipa na skuterju.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!