Skoči na vsebino

Možno, da so ga policaji malo prebutali


trisha

Priporočene objave

Kaj pa Ajin primer

Tukaj ne govorimo o Ajinem primeru. Ajin primer je čisto druačen. Pred nobenim policajem ni bežala ali delal kak pekršek, pa tudi verjetno nima debelega policijskega dosjeja. In verjetno se bo primer rešil njej v prid.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa še ena zgodba iz logov "policijska krutost". Da ne bo Tadej preveč prizadet sem izbral drugo okolje oz sosednjo državo.

Pred leti je policija na Dunaju naredila racijo v domu za azilante z namenom prestrašiti azilante, da bi odstopili od prošenj za azil. Čez sto ljudi, moških in žensk mešano, so v jedilnici slekli do golega in "iskali drogo". Na licu mesta so izvajali analno-vaginalne preiskave, ne da bi menjali gumijaste (latex??) rokavice.

Ko se je zaradi incidenta, katerega so jasno obelodanili novinarji, Amnesty International pritožil pri tedanjemu notranjemu ministru Avstrije, je ta arogantno odvrnil: "Iskali smo drogo in rokavice niso namenjene za zaščito azilantov, temveč za zaščito policajev."

Vse mednarodne organizacije so popenile in po časopisih so se Avstrijci čudili sami sebi - na tihem in po gostilnah (slišal osebno) pa odobravali ta divjaški postopek.

Kaj sem hotel reči s to zgodbo?

Nikakor ne gre za napake, ki so lastne samo SLO policiji - take deviacije se dogajajo po celem svetu in na politikih leži, izključno na njih, polna odgovornost za to, kako postopa policija in ali sodišča delajo ali ne. No, kdo prmejkršenduš, je kriv, da policaj ne more kaznovat barabe?

Zakaj barabi ne morejo enostavno predložiti enormno visokega računa za pregon?

Kdo je kriv, da so v službi slabi, agresivni ljudje?

No, kdo?

Tadej gotovo ne!

Ys pa tudi ne!

A vam povem, kdo?

LDS

al' se mogoče prow piše LSD?

Pa recite kar hočete...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je kriv, da so v službi slabi, agresivni ljudje?

A vam povem, kdo?

LDS

V tem je veliko resnice. V smislu "tisti, ki ima skarje in platno ...".

Na zakonskem podrocju bi se lahko veliko reci uredilo (pa je njim samim v korist da se ne). Koliko kaj traja da dosezes na sodiscu tudi vsi vemo. In se hvalimo kaj vse se da pripeljati do tega da zastara. Le zakaj?

Policisti so pa po mojem po vecini OK. Pa saj je povsod vse razporejeno po gaussovi zvoncnici, to je menda jasno! Tudi na tem forumu ... <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. vse razporejeno po gaussovi zvoncnici ..

Včasih je bil v uporabi izraz Gaussova krivulja .. glede na "zvočnico" pa sklepam, da je to isto.

& se 100% strinjam s tabo.

S pripombo, da bi pri zaposlitvi ljudi morali (v obdobju drugega krojača, ki bo drugače krojil platno) na policiji zaposliti le zgornjih 75% delavcev sedanje populacije.

:)

asm prow puvedu :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvo sta bla kriva za nesrečo, ker dost žalostn da nista usposoblena zato, da enga bozga skuterja ne morta ustavt

no kako bi ti ustavil tipa na skuterju,ki se NOCE ustavit...hm,naj pomislim...mahanje z loparckom,sirene,luci.mogoc se ksna ideja :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma prow mu je, se bol bi ga moral.. 100% je mel motor ukraden, pa se brez celade. enkrat se bo en izmed takih k jim je use sam sala pa spizdijo za 500k vredn motor pol pa ga prodajo za 30k sam ubow, pol pa bo jeba... :BUA: (kill that bastard)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kako bi ti ustavil tipa na skuterju,ki se NOCE ustavit...hm,naj pomislim...mahanje z loparckom,sirene,luci.mogoc se ksna ideja :hmm:

Mogoče ...

kaj pa recimo granitna kocka v roki namesto loparčka?

Ne, ne

hecam se ... fotoaparat bi bil v veliko pomoč in enormni računi za sledenje na primer. Pa seveda slika reg. tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa seveda slika reg. tablice.

tip ni mel tablice. .)

sicer pa bi js naredu tk k v ameriki - zapret cesto pred njim, cela armada policijskih avtov, pa vsi za njim, po moznosti en na desni, en na levi, en spredaj in en zadaj, pa pocasi zabremzat do nule. :D :P

teorijazaavtocestepress :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tip ni mel tablice. .)

sicer pa bi js naredu tk k v ameriki - zapret cesto pred njim, cela armada policijskih avtov, pa vsi za njim, po moznosti en na desni, en na levi, en spredaj in en zadaj, pa pocasi zabremzat do nule. :D :P

teorijazaavtocestepress :P

Kaj pa ena mal povečana mreža za metuljčke lovit?

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahk pa se naučijo laso metat :rolleyes:

Alla B)

To je tudi v redu, saj konje že imajo, če se ne motim, razen če niso že pocrkali.

Potem bod pa morali laso peš metati.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fotoaparat bi bil v veliko pomoč in enormni računi za sledenje na primer. Pa seveda slika reg. tablice.

Ti si pa res budala! A ti lepo piše, da na skuterju ni bilo reg. tablice. Dobro jutro.

In ti bi ga slikal in kaj pol?

Kaj pa, če je imel tip pri sebi npr. 1 kg kokaina? A veš, da ko bi prišel domov, bi se ga verjetno že znebil. Mamilo morajo dobiti pri osebi npr., ko ga prenaša oz. preprodaja. Mah se ti je brez veze sploh kaj dopovedovat.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa res budala! A ti lepo piše, da na skuterju ni bilo reg. tablice. Dobro jutro.

In ti bi ga slikal in kaj pol?

Kaj pa, če je imel tip pri sebi npr. 1 kg kokaina? A veš, da ko bi prišel domov, bi se ga verjetno že znebil. Mamilo morajo dobiti pri osebi npr., ko ga prenaša oz. preprodaja. Mah se ti je brez veze sploh kaj dopovedovat.

Tadej

:yea2:

Da splošno znano je, da tisti ,,mali,, tihotapci (1KG heroina je za par črtic :blink: )

hodijo naokoli z vrečko pod roko in se vozijo brez čelad na neregistreranih skuterjih in čez križišča po tazadnjem----ker ena kilca res ni nič, no če ima policaj slab dan mu lohk napiše sodnika za prekrške.

Tadej mal preveč filme gledaš oz ne vem v kateri sferi se nahajaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, je jeba tole z ustavljanjem in podobnimi zadevami.

Samo če smo glih v debati o tem, kako zreducirati število neregistriranih, neočeladenih in prepotentnih skuteristov in tudi drugih podobnih brzincev, menim, da bi policija lahko veliko naredila, če bi hotela.

Namreč, videvam cajkote, kifeljce v vseh kombinacijah, kiflc - kiflc, kiflc - žemlca, žemlca - žemlca, kako lepo pohajajo po trottttrttttoarjih in čvekljajo ko mladi vrabčki na gregorjevo. Ja peeeesda, a se v službi čveka o tem, kdo je kero nategnu, al se dela? Pa še pred očmi javnosti. In ko se mimo prifijaka takle zgoraj omenjeni kandidat, ali pa se dogajajo pizdarije na cesti, kiflci in žemlce najraje pogledajo stran. Sploh pa če je zelo blizu konec šihta.

Kaj hočem reči? Manjka angažiranosti policije na strateških mestih - križiščih, kjer se ti kandidati na vsak način morajo peljati in kjer jih je stratežko lahko zaustaviti in izstaviti račun. Manjka angažiranosti policije v predelih, kjer so taki pojavi pogosti, razno razna spalna naselja. Kontrola opremljenosti, usposobljenosti in lastništva vozil naj bo grožnja , ki lahko čaka za vsakim vogalom, pa se bo kaj spremenilo. Pa ne mi jokat, da policija nima ljudi. Ima, ima, samo zaposliti in razporediti jih ne zna. Isti problem, kot v večini vseh naših firm. Jebat ga, c'est la vie!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea2:

Da splošno znano je, da tisti ,,mali,, tihotapci (1KG heroina je za par črtic :blink: )

hodijo naokoli z vrečko pod roko in se vozijo brez čelad na neregistreranih skuterjih in čez križišča po tazadnjem----ker ena kilca res ni nič, no če ima policaj slab dan mu lohk napiše sodnika za prekrške.

Tadej mal preveč filme gledaš oz ne vem v kateri sferi se nahajaš.

Poglej, ker ne poznamo ozadja zgodbe (novinarju pač ne verjamem!), tukaj pišemo zgolj hipotetično, kaj je lahko bilo v ozadju.

Hotel sem povedat, da ima neka stvar večjo težo na sodišču, če tipa dobijo pri sami pizdariji (kaznivem dejanju) kot pa če bi na sodišču ugotavljali, da je verjetno storil kaznivo dejanje, dokazov ni, zadeva pade, baraba se znajde na prostosti.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko se mimo prifijaka takle zgoraj omenjeni kandidat, ali pa se dogajajo pizdarije na cesti, kiflci in žemlce najraje pogledajo stran.f

No in enkrat (v tem primeru s Črnuč) niso stran pogledal in so se zapodili za "kandidatom" in se je Trishi, Symu, Lini, Jurju, ...... skoraj svet podrl.

A ni potem zaradi takih ljudi in Dnevnikovega novinarja bolje pogledati stran in mirna Bosna.

Tko pač je, Na žalost.

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si pa res budala! A ti lepo piše, da na skuterju ni bilo reg. tablice. Dobro jutro.

In ti bi ga slikal in kaj pol?

Tadej

Njprej na se ti lepo zahvalim za kompliment, ki nenavadno jasno kaže na tvoj bistven primankljaj tiste sive zadeve, katere imamo ostali dovolj v glavi, da ne zmerjamo.

Zato te kljub temu primankljaju prosim, da v bodoče ne uporabljaš zerljivk na forumu. Če misliš, da je to na vsak način potrebno - da me ozmerjaš, mislim - se posluži PMja, ker ne nazadnje je forum javna zadeva, ki absolutno vključuje tudi tožbo za .. saj veš kaj mislim, ali ne?

BTW 1 Fotka je lahko dokazni material tudi, če ni na sliki tablice - v kombinaciji z ostalimi dokazi.

BTW 2 Glede na zgoraj napisano (primanjkljaj), bi pa definitivno lahko dobil službo pri policiji, če je nisi že.

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo: novinarji so na svetu zato, da obveščajo javnost o dogodkih, najsibodi so to resnični ali pa malce za lase privlečeni (upam, da ste brali o glavnem uredniku časopisa, ki je odstopil zaradi zadnje afere američanov).

Kot drugo: novinarji si na tak načun služijo denarce. Me zanima, če bi kdo bral kroniko, kjer bi pisalo "x je z avtom povozil y in ta je na kraju nesreče umrl" in tko še enih 10 prispevkov. Nikjer pa nič o poteku dogajanja. Če vzamem za primer Slovenske novice, so ta stavkec sposobni napisat na celi strani. Zakaj? Kolikšna pa je naklada tračevskih Slovenskih novic? Bolj je dramatično, raje ljudje take senzacije tudi prebiramo. Dramatika mora bit, drugače novica izgubi na pomembnosti.

Kot tretje: tudi jaz ne zagovarjam tepeža, vendar obstajajo pravila in zakoni, ki jih ne smemo kršit, ne eni, ne drugi. Če tip prekrši x pravil, zakaj pa ne bi še policaj 1? Zgolj retorično ? ...

Kot četrto: nekdo opisuje primera dveh umrlih mladeničev, kjer naj bi bili odgovorni policisti. Je bila ta oseba na kraju dogodka? Torej ve toliko, kot piše v časopisu...

Kot peto, zadnje: v tem topicu prevladujeta Lina na strani "kriminala", ter Tadej na strani "pravice". Kdo ima prav? Odvisno iz zornega kota gledalca. To je tako, kot na referendumu: x delež za A, y delež za B etc.

Ne vem, zakaj je Lina tako zelo nastrojena proti policajem? Mene so ustavili že X-krat, pa še nikoli nisem imel problemov z njimi. Resda drugih prekrškov kot prehitre vožnje ter napačnega parkiranja zaenkrat nimam. A je policaj kriv, da upošteva napisana pravila (v službi, seveda), a jaz, ki prehitro vozim? Saj se takoj po položnici tudi jaz razburjam, ko pa se umirim in dobro premislim ... ne predstavljam si, da bi povozil človeka, kaj šele otroka ... :cry:

Lini predlagam, naj nekajkrat globoko zadiha, premisli, zakaj sovraži zakon, potem pa piše, kar ji je volja.

Noker

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prvo: novinarji so na svetu zato, da obveščajo javnost o dogodkih, najsibodi so to resnični ali pa malce za lase privlečeni ...

Novinarji, tisti pravi novinarji so na svetu zato, da javnost obveščajo. Obveščanje pa je obveščanje le, če je dogodek opisan korektno, tako kot se je dejansko zgodil.

Potem so še komentatorji, katerih prispevki morajo biti označeni kot komentar in ti podajajo svoje videnje zadev, iz določenega stališča seveda.

In nadalje so še drekobrbci, ki vlečejo smeti izpod skal in jih postavljajo med strani časopisov, če jih pa ni, jih pa sami nakakajo. Ti prispevki so seveda spravljeni na posebnih straneh, ki so jasno označene, da jih ne bi kdo slučajno zamenjal za resnico.

Ja, seveda, zgoraj opisano se dogaja le v deželi Jenepoznam.

Pri nas? Mineštra vsega zgoraj napisanega. Prevladujejo pa drekobrbci, zato se mi tukaj na forumu sedaj tako kunštvamo in podjebavamo, resnice pa ne pozna nihče več!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dokler novinarji poročajo objektivno, vsaka čast.

Ko pa začnejo kao "senzacionalno", "nemogoče", "šokantno", samo da bi povečali naklado, poročanje pa je daleč od resnice :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lina na strani "kriminala", ter Tadej na strani "pravice". Kdo ima prav?

Kava je zdej to???---jest na strani kriminala----NAPAKA

Jest na strani PROTI policajem, ki pretepajo prekrškarje in s tem kršijo zakon in so zaradi tega Kriminalci (zelo močna beseda, ki si jo ti prvi uporabil jest pa jo samo prevzemam).

Ne kar takole predalčkat ljudi :grrr

Zakaj nastojena proti policiji----ne ljubi se mi spet enotaisto pisat---iskušnje imam take.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje skromno mnenje:

tema bo počasi za pod ključ, ker

- smo se izpeli

- vse skupaj postaja navadno "nadmudrivanje", če ne že zmerjanje drugačemislečih

- ne bomo nič novega pogruntali

- stvari bodo še zeloo dolgo ostale tako kot so že zelo dooolgo

- blablabla

- itd

hodite v miru in vozite previdno - tudi ti Tadej

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kava je zdej to???---jest na strani kriminala----NAPAKA

Jest na strani PROTI policajem, ki pretepajo prekrškarje in s tem kršijo zakon in so zaradi tega Kriminalci (zelo močna beseda, ki si jo ti prvi uporabil jest pa jo samo prevzemam).

Ne kar takole predalčkat ljudi :grrr

Zakaj nastojena proti policiji----ne ljubi se mi spet enotaisto pisat---iskušnje imam take.

A poznaš takele znakce """""""""""""" a?

No, naj ti povem, da so to narekovaji ... kapiš :kva2:

Noker

ZAKLENITE !!!! :fight2:

Popravljeno . Popravil noker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino pravilno, jaz bi ga tudi prebutal, če bi mi bežal. Naj poizkusi kaj takšnega naredit v kakšni drugi evropski prestolnici, pa ne bi bilo nič napisanega v časopisih. Kam bi pa prišli, če bi vsi motoristi tako delali. S težkim motorjem je še lažje zbežat policajem in pol noben ne bi registriral svojega motorja, ker ga policaji itak ne bi lovili!!!! Enostavno ne gre tako, če je bežal naj odgovarja in naj zdaj ne pričakuje, da bi še kaj dobil za to!

Sej nihče ne reče, da so policaji taki cukrčki, samo en red pa vseeno mora bit!

Osebno jaz imam slabo mnenje o policajih, ampak tole pa čisto podpiram!! Če bi jaz sprejemal zakone, bi dal zaplenit vsa neregistrirana vozila (ki se vozijo seveda) in to brez možnosti vrnitve lastniku, pa če tudi je pisan na starše ali kogarkoli drugega. Razen če se predhodno prijavi kot kraja! Pol bi pa tile mulci dvakrat premislili, če bodo šli na cesto z neregistriranim motorjem! :hmm:

no ja, jaz itak ne bom nič rešil tukej B)

lep dan

Gros

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!