Skoči na vsebino

Možno, da so ga policaji malo prebutali


trisha

Priporočene objave

če ga fanta(policaja) nebi poskušala ulovit in bi to ignoranco posnela tv kamera bi v četrtkih v trenjih gledali kako se policajom jebe za našo varnost....prov da sta ga ulovila...sam še pomembno za nas je ali sta prekoračila svoja pooblastila...in ko zvemo če sta jih prekoračila lahko razpravljamo kako moralno/etično ali strokovno je to bilo....

:notworthy: :OK: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da ti bo dala (zavarovalnica mislim) tud če nimaš kaska, terjat mas pa pravico od zavarovalnice ki ima sedež na območju na katerem se je nesreča zgodila, če ima več zavarovalnic na istem območju (kjer se je zgodila nesreča ) prijavljen sedež lahko terjaš od katerekoli od njih

preštudirej zavarovalno pravo :P

ps.: ne smeš toliko zagovarjat policajev ker so v veliki večini kreteni, prej ali slej boš imel (po nepotrebnem) tud ti z njimi opravka. šele ko jih boš enkrat resnično rabil boš ugotovil kako nesposobni so :lol1:

No, pa se moja stran zgodbe. Fotrovega kolega na motorju je zbil en z osebnim avtomobilom, ki ni bil registriran. In zavarovalnica mu ni hotela izplacati nic, ces da je to storil zato, da bi izkoriscal in nevem kake srale se, ker onega pijanca niso nasli. In potem je odvetnik ugotovil, da je vseeno vidna na auspuhu praska, kamor je avto zadel in komaj potem se je lahko skliceval na skodo. Moje izkusnje z zavarovalnicami so tako zelo slabe, da se sploh ne zanasam vec na njih .)

Vem, da je vecina policajev nesposobnih, kar se tice pregonov, picijo se pa v pizdarije, da se s kolesom vozim po nasprotni strani steze. Ampak zdaj, ko so zajebali tega na skuterju, so pa v mojih oceh malo zrastli O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sej vem, da je bil pač poškodovan, sam a vi veste kok skuterjev spizdijo vsak dan. Po mojem je bil ukraden. Tko kot vi tut jz uživam ob vožnji z motorjem, sam k ti ga pa spizdijo si pa čist u bedu. Mislim, da se policaji ful trduijo glede ukradenih skuterjev, sam kaj ko so nekateri tok pokvarjeni, da ti ga sunejo, da bi mal oziroma velik zaslužl.Mene kraja bl skrbi kokr da padem in se potolčem.

papa :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST PA PRAVM, DA POLICAJI NAJ RAJE TEPEJO PRAVE KRIMINALCE, NE PA SKUTER MAFIJE. DA PA POLICAJ NA MENI NAPRIMER UPORABI PREVEČ SILE, BI GA TOLK VEKU PO SODIŠČIH, DA BI NA KONCU MORAL OPRAVLJATI DVE SLUŽBI, DA BI MI LAHKO PLAČEVAL MESEČNO ODŠKODNINO. TRIJE NA ENGA JE PA SPLOH JUNAŠKO, SUPER SE MI ZDI, DA POLICAJI SPLOH NIMAJO VEČ JAJC, DA SE PELJEJO SAMI, JIH VIDM MINIMALNO PO TRIJE V SVOJIH ANGELSKIH VOZILIH.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js pa pravim da bi blo bolje ce izklopis caps lock. :)

sicer pa se nimam kake izkusnje z nasiljem glede policije, bi pa verjetno tud udaril po njem na pravni nacin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST PA PRAVM, DA POLICAJI NAJ RAJE TEPEJO PRAVE KRIMINALCE, NE PA SKUTER MAFIJE.

mafija je mafija...kr nej jo tepejo..... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuter mafijo je treba prebutat! :devil: Isto velja za ostale prdulovce, s tem, da skuterska banda brez čelad in zganjanjem pizdarij na cesti z ukradenimi skuterji mnogo bolj izstopa.

In zakaj je copsov več na kupu. Morda v protiutež barabinov, ki se tudi v trenutku namnožijo kot virus.

A se je tako težko držat reda, peljat kolikor toliko po predpisih in uporabljat čelado? Lažje se je čredno znašat nad nekom, ki poskuša vsaj malo red vzdrževat. In seveda pri tem tudi greši, za kar bo po potrebi tudi plačal.

Ni pa to nikakšen izgovor za barabije po cesti počet. Če bi bilo po moje, bi vsakega dvokolesnika, ki bi ga policaj ustavil, moral po službeni dolžnosti po buči počit. Če bi imel čelado, bi mu ne bilo nič, sicer pa :wacko:

Sorry, sem pod vplivom včerajšnjih dogodkov, vendar tako je. Prepotentna banda se igra z življenjem ostalih in to mi nekako ni všeč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SUPER SE MI ZDI, DA POLICAJI SPLOH NIMAJO VEČ JAJC, DA SE PELJEJO SAMI, JIH VIDM MINIMALNO PO TRIJE V SVOJIH ANGELSKIH VOZILIH.

LP

A zato se vozjo po trije, ker nimajo jajc? :? A si do tega spoznaja prišel pred, ali po tem, ko so te ugrabli vesoljci?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JST PA PRAVM, DA POLICAJI NAJ RAJE TEPEJO PRAVE KRIMINALCE, NE PA SKUTER MAFIJE.

Zakaj pa ne? Nekje je treba zacet ... <_< :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne? Nekje je treba zacet ... <_< :devil:

mah glede tega itak ne bomo nasli skupne besede..uradno policisti niso prekoracel pooblastil--neuradno pa vsak posamezik ve kaj delajo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!