Skoči na vsebino

Naj moto zbori


ziro

Priporočene objave

Predvsem začni spoznavati ljudi, kajti s tem boš potem na njihovem zboru lepo sprejet in se boš mel fajn neglede kdo špila. Če boš aktiven, si boš že po letu ali dveh sam naredu selekcijo. Če ti povem kam je vredno it, me bo zbombardilo polovico foruma, češ zakaj ni njihov klub med vrednimi obiska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvsem začni spoznavati ljudi, kajti s tem boš potem na njihovem zboru lepo sprejet in se boš mel fajn neglede kdo špila. ...

Končno pameten odgovor! :OK:

Yesss, ... :yea2:

Družba ne zbori to je tisto kar dela užitek v glavi, ... lahko je vaška scena 30ih motorjev prekleto boljša od industrijske variante z nekaj 10 tisočimi motorji, ... ekipa je važna ekipa.

Z.t.H.! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KER SEM ZAČETNIK MI PROSIM POVEJTE KATERIH ZBOROV SE MORAM :yea2: :fight2: BREZPOGOJNO UDELEŽIT?LEP POZDRAV.

Brezpogojno pravzaprav nobenega. Dobri so pa tisti, kjer se imaš fajn. RAzmisli, kje ti je všeč, kje imaš dobro družbo, in gassaaa...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Družba ne zbori to je tisto kar dela užitek v glavi, ... lahko je vaška scena 30ih motorjev prekleto boljša od industrijske

za to se lahko dobiš v lokalnem baru al pa na domačem vrtu nardiš piknik s kolegi.

zbor je zame nekaj bolj širokega in odprtega, morajo bit dobri bendi, nekaj organizacije in show, piknik si lahko vsak naredi :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KER SEM ZAČETNIK MI PROSIM POVEJTE KATERIH ZBOROV SE MORAM  :yea2:  :fight2: BREZPOGOJNO UDELEŽIT?LEP POZDRAV.

Srečanja pevskih zborov v Stični...... NUJNO.....BREZPOGOJNO.... :P .)

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

ti pa imaš energije...okol klubov in zborov....vsak je posebej fajn....ponavad se v posamezni temi, ki je odprta o moto zboru piše kako je bilo....kaj je manjkalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa imaš energije...okol klubov in zborov....vsak je posebej fajn....ponavad se v posamezni temi, ki je odprta o moto zboru piše kako je bilo....kaj je manjkalo....

Me pač zanima , :yea2: sodelovanje ni obvezno !!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na vseh, ki smo bli nam je blo zelo dobro! Na nobenem ni blo slabo! Res pa je, da mora vsak sam poskrbeti , da se bo imel dobro. Prav tako mora organizator poskrbrti za dolocen nivo, (predvsem, da ne strelja vecjih kozlov). :hmm: ...mogoce imamo celo "nos", kam, na kater zbor bomo sli, da smo na koncu zadovoljni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od slovenskih mi je bil letos najbolj všeč zbor od Friesing riders v Škofji loki!Zakon...dobr folk, dogajanje, žur.......

Od tujih pa morda Iron Horses Vicenza ali pa Hollister Zagreb.....ali pa Miners, Mursko Središče....aja pa Crazyhill Riders Ludbreg........

Ja full je blo dobrih že......

Lažje bi skor izbral kateri je bil najbolj zanič ampak mislim, da ni na mestu kurcati, raje hvalimo tiste, ki so bili boljši.... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil cool motokrst na Novi Štifti in pa motozbor v Medvodah..samo ni še blo motozbora v Kočevju, ta bo the best.. :D

LP,T :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je bil cool motokrst na Novi Štifti in pa motozbor v Medvodah..samo ni še blo motozbora v Kočevju, ta bo the best.. :D

LP,T :kva2:

ej, glede na to kolk se z fanti zalagamo mislm da bo res zbor takšen kot se spodobi, zdele je samo še od vremena vse odvisno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, da pri Freisingiv v Škofji Loki, pa tud MC Red Devils je bil super. Aja, to je na Slovaškem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jasno, da pri Freisingiv v Škofji Loki, pa tud MC Red Devils je bil super. Aja, to je na Slovaškem.

naj zbor je bil in bo še nekaj časa v Medvodah.....ko pa zamenjate v loki kao predsednika republike :lol1: (nesojeni) :lol1: bo pa mogoče tud v Loki kj za pogledat dokler pa bo ta vaš kozel streljal traparije pa pozabite!!Najboljši ste z zadnjega mesta :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj zbor je bil in bo še nekaj časa v Medvodah.....ko pa zamenjate v loki kao predsednika republike :lol1: (nesojeni) :lol1: bo pa mogoče tud v Loki kj za pogledat dokler pa bo ta vaš kozel streljal traparije pa pozabite!!Najboljši ste z zadnjega mesta :lol1:

Aja sem pod napačno temo vpisal. Moral bi pod moto zborčke. Se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!