Skoči na vsebino

Naj moto zbori


ziro

Priporočene objave

Ker nisem bil na vseh zborih doma in v tujini, ne bom nič rekel kateri je bil najboljši. Zato to sodbo prepuščam vam, ker ste bli na vseh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker nisem bil na vseh zborih doma in v tujini, ne bom nič rekel kateri je bil najboljši. Zato to sodbo prepuščam vam, ker ste bli na vseh.

pr ns definitivno ŽIRI pa MEDVODE a se strinjate?????????? :OK:

pa še ena fotka izzzzzzzzzzzzz letošnjih Medvoddddddd?????????????

post-6886-1128694318_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LETOS DEFINITIVNO NAJBOLJŠI : ZLATIBOR ( SiCG ) :worship:

                                                BIJELJINA, NOVI TRAVNIK ( BIH ) :OK:

PA LEP PZDRAV VSEM  :yea1:  :yea1:

Se čist zlo fejst strinjam s tabo...... :OK:

drugo leto ponovimo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober je tisti zbor, na katerega greš, še boljši, če ti je žal, ko se konča, vedno pa je tako, da zveš, da so bili najboljši tisti, na katerih nisi bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

zame osebno so zelo dobri zbori v rihemberk- branik, panters- celje, samorog- prlekija in .... :OK:

ma da ne bo pomote, ostali tudi ok! samo na teh poznam najvec folka in zur je res ta pravi. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr moto zbor je lahk vsak!!! ne glede al je 100 ljudi al 1000.dobra klapa,velik :beer2: sam ustvarit si ga moreš.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno je vsaj kar se koncertov tiče v Žireh in Medvodah, ki sta nekako zamenjala Lendavo. Zlo pa pogrešam zbor v Brdih, kjer smo se vsako leto dobili konc sezone skoraj vsi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sigurno je vsaj kar se koncertov tiče v Žireh in Medvodah, ki sta nekako zamenjala Lendavo. Zlo pa pogrešam zbor v Brdih, kjer smo se vsako leto dobili konc sezone skoraj vsi.

Ej saj je res Brda so bla zakon za konec sezone pol smo sli pa ponoc v soboto prot ljubljan pa je bla na ridah megla da dobesedno 1m nis vidu naprej ne levo ne desno ne nazaj pol pa v Bikea v Dravlje na 1 čaj ,pol pa po piru naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Res ne vem, čemu riniti v soboto ponoči nazaj. Pa po možnosti z vinom v riti... A je težko postaviti šotor.. pa drugi dan z malo manj maligani domov. Tako pač mi prakticiramo, ko se gre na meeting je obvezna oprema šotor in spalka. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa bi bilo treba počasi malo ločiti moto zbore na zbore za motoriste.

in pa na koncert z moto zborom.

@ miha ti si pa še najbolj povedal

@tati

m

malo si me razočarala z stavkom :"in ostali klubi,ki so ratali čisto brez zveze :whistle:

za doktorco je to mal huda izjava :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne vem, čemu riniti v soboto ponoči nazaj. Pa po možnosti z vinom v riti... A je težko postaviti šotor.. pa drugi dan z malo manj maligani domov. Tako pač mi prakticiramo, ko se gre na meeting je obvezna oprema šotor in spalka. :OK:

prov maš prjatu.šotor pa spalko na motor pa gasa.ko pa prideš na zbor najprej spiješ

par perov pol šele postavš bajto.pol pa zastavš naprej. :kva2: pa kva bi že isti dan hodu domov

se tm že use poznaš. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi me kdo razsvetlil, po kakšnem kriteriju ocenjujete moto zbore??????? Bil na veliko zborih, tako v Sloveniji, kot v tujini ( pa ne mislim tujine samo Hrvaške. Tudi 900 km ni noben problem se peljat v eno smer ). Povsod isto - hrana, pijača, družba motoristov, igre, glasba......... Zame so vsi dobri, vsak se trudi po najboljših močeh. Najboljše je pa pluvat po slovenskih zborih, saj kar je na sosedovem dvorišču je vse super ( tudi jabolko iz sosedovega drevesa je bolj sočno, kot z mojega ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi me kdo razsvetlil, po kakšnem kriteriju ocenjujete moto zbore??????? Bil na veliko zborih, tako v Sloveniji, kot v tujini ( pa ne mislim tujine samo Hrvaške. Tudi 900 km ni noben problem se peljat v eno smer ). Povsod isto - hrana, pijača, družba motoristov, igre, glasba......... Zame so vsi dobri, vsak se trudi po najboljših močeh. Najboljše je pa pluvat po slovenskih zborih, saj kar je na sosedovem dvorišču je vse super ( tudi jabolko iz sosedovega drevesa je bolj sočno, kot z mojega ).

pejte probat kašne jabolka imajo pr ptuju. se ni tok daleč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zekko

ceprav vem,da si zec včasih naš član.

svetujem ti,da ne pluvaš čez nas,ker mi tud ne pluvamo čez vaš klub.

in tud to ti ne privoščim,kar se ti je zgodilo.

lahko bi postal že malo bolj pameten. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@zekko

ceprav vem,da si zec včasih naš član.

svetujem ti,da ne pluvaš čez nas,ker mi tud ne pluvamo čez vaš klub.

in tud to ti ne privoščim,kar se ti je zgodilo.

lahko bi postal že malo bolj pameten. :hmm:

sej se ne utikam v vaše zadeve.se mš le ti take čudne ideje.jest se dobr zastopm z usemi frajzingi. lohk pa prideš kdaj na kofe ko boš u bližin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

evo .. tukaj je nekaj boljših žurov ob morju.. za prijetno izkoriščen vikend

18.05.2007. MK HIGHLANDERS - Nova Vas (Poreč)

3 dana

24.05.2007. MK PIRATES - Novigrad

3 dana

16.06.2007. MK BLACK POINT - Pula

1 dan

29.06.2007. MK FLUMINENSE RIDERS - Rijeka

3 dana

06.07.2007. INDIANS MC CROATIA - Poreč

3 dana

tisti ki boste že na dopustih

06.07.2007. MK BRAČ - Brač

3 dana (PSIHOMODOPOP)

30.08.2007. TWIN HORN MC - Pula

4 dana

15.09.2007. MK BABAROGA - Crikvenica

2 dana

21.09.2007. SUN RIDERS MC Croatia - Hvar

3 dana

28.09.2007. MK TEMPLARS - Labin

3 dana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbor v Poreču MK HIGHLANDERS toplo priporočam.

Bilo je NORO.

Organizatorji so se res odrezali - bil je njihov 2 zbor.

Odličen teren za kampiranje, vse na nivoju, WCji, šanki iz slame in lesa, velik osrednji trg,....

V soboto so nas peljali na panoramsko vožnjo skozi Poreč. Nato smo si brezplačno ogledali jamo Baredine - res lepa jama - odprta šele 1995, kot vrtača, se spuščaš po 262 stopnicah - 5 dvoran, človeška ribica,... in nas na kraju počastili z bakalarjem in pivom - kolikor si želel. Lokalni ansambel (penzionisti) nam je igral italijanske šansone, evergrine,.... Res lepo

Z ženo sva se šla potem potepat po mestu Poreč, ogledala sva si baziliko Evfrazijeva bazilika, lizala sladoled in obiskala še Akvarij, kjer sva ugotovila, da na Pulski tržnici vidiš več rib, kot tu v akvariju.

Zvečer je bila žurka s striptizom. Prišlo je 39 MOTO klubov in cca 300 motoristov.

V nedeljo zjutraj so nas počastili s zajtrkom - pečeno meso in bakalar, ter za pit, kar si hotel.

Res vse skupaj NORO.

Priporočam za drugo leto!

:OK: :OK: :OK: :OK:

[attachmentid=97715] [attachmentid=97716] [attachmentid=97717] [attachmentid=97718] [attachmentid=97719] [attachmentid=97720]

post-13414-1179738586.jpg

post-13414-1179738648.jpg

post-13414-1179738660.jpg

post-13414-1179738673.jpg

post-13414-1179738683.jpg

post-13414-1179738715.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...

Par let sem premišljal in končno lahko potrdim, da je to bilo v Razgradu (B) : Ludogorski bratja (i sestra) MC.

Aja, pri nas. Red eye 2004 al 3 in 1. fešta Fajrštarterjev. Civilni : NFS pri 3 Kraljih.

Sedeljke in čajanke : v Kosezah ponavadi ni nikogar, v Trubarju pa včasih neki cestni psi&psice, pa pri Uzzyju je bilo kratko i slatko. Odkar ni več Ajzenkrojcev na Metelkovi in Twinu grozi iztrebljenje, v LJ tko ni nič.

Popravljeno . Popravil lasagna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IN VSAK JE DOBER, ČE GA GREŠ TJA ŽURAT..ČE NE POZNAŠ FOLKA GA SPOZNAŠ, ČE SREČAŠ ZNANCE FAJN, VSEKAKOR PA S SABO ŠOTOR IN SPALKO.(ampak čez Petišovce ga pa vseen ni-mogoče tut zato, ker je bil to moj prvi zbor)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!