Skoči na vsebino

Naj moto zbori


ziro

Priporočene objave

Ja zbor v Lendavi je bil že zato nekaj posebnega ker je bil obiskan v zares velikem številu, pa nujno smo šli tja za tri dni in ga zažurali. Imam še celo eno video kaseto. Je pa bil tud eden boljši v Goriških Brdih, kjer smo se konc sezone zbral v zares velikem številu, pa še to same znane face. Za me osebno je še vedno dober v Žireh, pa Medvodah, ceprav je že tud velik civilistov vmes, na Hrvaškem pa od Indiansov v Taru. Verjetno bi se še kak najdu, sam se mi zdi, da imam čedalje manj časa za motor, nažalost. :unsure: Največkrat se grem sam kam zapeljat kako krožno furo pa nazaj dam. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A še kdo pogreša Lendavo...? :mellow:

Lendave niti ne, je bolo že preveč skomercializirano.... Prej bi pogrešal Gajševsko jezero. Za konec sezone je pa vedno bil zbor v Brdih. Ta pa je obvezno bil z začetkom v petek, sama elita. Ko so kuhali metino žganje, pa kostanj z vinom... Ma, se mi kar cedijo sline, je bilo fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat nisem bil na slabem moto zboru. Vsi so ok.

indiansi zakon.....no pa tu drugje je blo dobr,,,dobra družba pa se vse preživi :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa Medvode pa Pirati pa Inijanci pa Templarsi pa THMC pa... :winkiss: Sam da ga ruka! :010 :010 :yea2: :yea2:

Ej a na Templarsih Štrpin alias Iron Maiden uffff :worship: Pa vse to pod vplivom Favorita :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos mi je bilo uredu v: Braniku na Rihenberkih, Ilirski Bistrici na Feistritzih, Vipolžah na Brda mk,

Besnici na Raubritterjih :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...v Besnici na Raubritterjih, v Žireh-MK Sairach, v Kočevju na Kočevskih medvedih, v Poreču na Indiansih....nasplošno pa ne morem rečt,da je kakšen slab :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pozabt MK Sairach :worship:

ej! tle ni dobr, ker more ZEKKO delat. :kva2: :kva2: pa še Roli mi skoz sitnar da se ga nam nažru :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej! tle ni dobr, ker more ZEKKO delat. :kva2: :kva2: pa še Roli mi skoz sitnar da se ga nam nažru :?

je pa drugim tolk boljš :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

nekaj datumov za izlet proti morju na najboljše "fešte" ;)

02.05.2008. MK "LAW RIDERS" - Novi Vinodolski

3 dana

09.05.2008. MK "LIBERTAS RIDERS" - Dubrovnik, Mali Zaton

3 dana

09.05.2008. MK "STAAARI ROKERI' - Umag

3 dana

30.05.2008. MK "PIRATES" - Novigrad

2 dana

06.06.2008. MK "OKIT" - Vodice

3 dana

13.06.2008. MK "FLUMINENSE RIDERS" - Rijeka- Preluk

3 dana

20.06.2008. MK "BEŠTIJE" - Zadar

3 dana

20.06.2008. MK "BLACK POINT" - Pula

2 dana

04.07.2008. MK "BRAČ 2005" - Brač

3 dana

04.07.2008. MC "INDIANS" - Tar, Istra

3 dana

28.08.2008. "TWIN HORN" MC - Pula

4 dana

29.08.2008. MK "KORKYRA RIDERS" - Korčula

3 dana

12.09.2008. MK "BABAROGA" - Crikvenica

2 dana

26.09.2008. MK "TEMPLARS" - Labin

3 dana

Popravljeno . Popravil rebel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MK KURENT mamo najboljši zbor... zakaj? ker mamo edini bazen, pa najlepše dekline daleč naokrog... :beer1: :beer2: :P

se strinjam glede bazena, dobra poteza :worship:

pa deklice so tud prav fletne :naughty:

sam laško imate pa sam male piksne (vsaj ko sem bil nazadnje tam). vsi pijejo nek čudn lokaln pir :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsi, ki imajo največ obiska in nobeden ni tepen! :o :grim :P Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!