Skoči na vsebino

Naj moto zbori


ziro

Priporočene objave

Predvsem stvar okusa in pricakovanj.

V bistvu je ze samo po sebi Ok, da se ma folk vredu in da dogaja

Nostalgija (verjetno) NAS zelo vlece proti jugu

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če ga bojo taspodni tok sral, kot ga že, vs bo počas minila ta vaša jugo nostalgija :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sairach je kar zakon. Zakaj? Se v daljino pljuva ene dele govedine... Moraš pa za tako početje biti podkrepljen z nekimi substancami. Po vsej verjetnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KER SEM ZAČETNIK MI PROSIM POVEJTE KATERIH ZBOROV SE MORAM :yea2: :fight2: BREZPOGOJNO UDELEŽIT?LEP POZDRAV.

Čisto vseh, drugače nisi motorist. Biker pa še zdaleč ne. :grrr :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sairach je kar zakon. Zakaj? Se v daljino pljuva ene dele govedine... Moraš pa za tako početje biti podkrepljen z nekimi substancami. Po vsej verjetnosti.

A misliš, zato ker jajca špukajo??! :o :yes: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem nek zagret obiskovalec zborov, ampak vsake tolko, se pa odpeljem na kakega. Prow vleče me pa na TEGA! A je kdo bil? in kako se zadeva "obnese"? lani sem bil na temu, ampak je blo vreme tako slabo, da zabava ni imela nobene možnosti:( U glavnem, želja=Stelvio.

Kdorkoli? karkoli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam glede bazena, dobra poteza :worship:

pa deklice so tud prav fletne :naughty:

sam laško imate pa sam male piksne (vsaj ko sem bil nazadnje tam). vsi pijejo nek čudn lokaln pir :wacko:

bomo za letos zrihtali tavelke piksne....

glede tistega piva... hm.. saj se ga navadiš... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če ga bojo taspodni tok sral, kot ga že, vs bo počas minila ta vaša jugo nostalgija :whistle:

:slap: :slap: :slap:

Ja pa daj še zraven kakšnega Titota ipd. :slap:

Enkrat me etiketrirajo z desničarjem, po potrebi levičarjem, Jugonostalgikom, ...

Kako radi se predalčkate :whistle:

Preberes lahko in razumes kar hočes pomeni pa samo to kar sem napisal. Razloge za to, ki so lahko čist ( in hvala Bogu, Q.cu, da so-v tem je tudi smisel bikerstva) osebni, pa ti lahko kdaj povem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:slap: :slap: :slap:

Ja pa daj še zraven kakšnega Titota ipd. :slap:

Enkrat me etiketrirajo z desničarjem, po potrebi levičarjem, Jugonostalgikom, ...

Kako radi se predalčkate :whistle:

Preberes lahko in razumes kar hočes pomeni pa samo to kar sem napisal. Razloge za to, ki so lahko čist ( in hvala Bogu, Q.cu, da so-v tem je tudi smisel bikerstva) osebni, pa ti lahko kdaj povem.

Volk, že zdavnaj smo te poetikirali z viledo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je zrasla :wub: v Mr. Coperfild

Jep tudi to že vemo. Vsakič znova, ko ga pokažeš izgine :P :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jep tudi to že vemo. Vsakič znova, ko ga pokažeš izgine :P :winkiss:

Naturlich!

Zaklad je treba ahtat :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

To leto sem se PONOVNO udeležil MOTO zbora MK HIGHLANDERS Nova vas (Poreč). Bil je njihov 3. moto zbor.

Ponovno lahko pohvalim odlične organizatorje, ki so nam pripravili odličen program.

Gorenci so ponovno prišli na svoj račun, saj je gostitelj na panoramski vožnji - defileju - počastil s bakalarjem in pivom. Brezplačni vodeni ogled jame Baredine, ki se po lepoti lahko kosa z vsemi podzemnimi jamami v Evropi, je njihova posebnost in darilo vsem motoristom, ki pridejo na njihov zbor. Ne smete je zgrešiti, tako je lepa - imajo tudi človeško ribico.

Gostiteljem je zagodla slaba vremenska napoved, tako, da je bilo obiskovalcev nekaj manj, kot so pričakovali, vendar pa to ni skalilo dobre volje in lepih trenutkov na zboru.

Cene so bile kar za 1/3 nižje, kot na drugih zborih - pivo 10 HRK,.....

Prihodnje leto se ponovno vidimo. Priporočam vsem, ki so ljubitelji dobrih zborov!

Poklon prirediteljem.

:worship: :worship: :worship:

post-13414-1211199315_thumb.jpg

post-13414-1211199326_thumb.jpg

post-13414-1211199334_thumb.jpg

post-13414-1211199345_thumb.jpg

post-13414-1211199357_thumb.jpg

post-13414-1211199366_thumb.jpg

post-13414-1211199376_thumb.jpg

post-13414-1211199387_thumb.jpg

post-13414-1211199395_thumb.jpg

post-13414-1211199402_thumb.jpg

post-13414-1211199410_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem nek zagret obiskovalec zborov, ampak vsake tolko, se pa odpeljem na kakega. Prow vleče me pa na TEGA! A je kdo bil? in kako se zadeva "obnese"? lani sem bil na temu, ampak je blo vreme tako slabo, da zabava ni imela nobene možnosti:( U glavnem, želja=Stelvio.

Kdorkoli? karkoli?

Bil 2006.

Sicer le iz sobote na nedeljo, ker smo ga vključili v potepanje po dolomitih. Veliko lepih motorjev, glede na slovenske zbore tudi folka. Presenečen nad italjani, ko ga je polna mera uničujejo motorje za +10000eurov kot za stavo- turiranje, pokanje, padanje...Razne zanimive predelave za zajebancijo in atrakcijo. Taprava utrgancija.

Moje mnjenje- se splača pogledat, če ne drugega je lep izlet tja in nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni zanimiu zbor je bil tudi lansko leto obiskan od MK Merkur. Bil je na Crni vrh nad Idrijo. Bilo je skoraj tako kot v Besnici. ZAKON

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni zanimiu zbor je bil tudi lansko leto obiskan od MK Merkur. Bil je na Crni vrh nad Idrijo. Bilo je skoraj tako kot v Besnici. ZAKON

Kdaj bo letos ta zbor na crnem vrhu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je bil letos najboljši zbor Raubritters, takoj za njim Firegroup, nato Krokar, Panthersi pa mi niso bili preveč všeč ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

MC NERETVA MOSTAR, BiH

Moto srečanje: Drugi vikend v JULIJU

Kdo kaj ve o tem zboru???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!