Skoči na vsebino

Naj moto zbori


ziro

Priporočene objave

In kaj je s tem narobe? A to, da nismo k v filmih? Newsflash: filmi niso vedno po resnicnih dogodkih....

Ja, ja, ČAST IZJEMAM, danes MK bolj pomeni Moto Konfekcija ali po angleško MC Moto Comfort, kot pa kaj drugega. Touring scena, wanna be bikers. Top Case rulez! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, ja, ČAST IZJEMAM, danes MK bolj pomeni Moto Konfekcija ali po angleško MC Moto Comfort, kot pa kaj drugega. Touring scena, wanna be bikers. Top Case rulez! :worship:

:hmm:

Kenedija so ubili tisti majhni zeleni, ker so bli ljubosumni zarad Merlinke

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baddad,neki pa ja moraš met oblečeno, ne boš menda gol vozil naokoli... :whistle:

pa tudi, če je vse v črnem zgleda ko sprevod pogrebcev :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm:

Kenedija so ubili tisti majhni zeleni, ker so bli ljubosumni zarad Merlinke

:yes:

Jaz bi raje debatiral o motorjih, predvsem predelavah in sceni... očitno nimaš kaj za povedati :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baddad,neki pa ja moraš met oblečeno, ne boš menda gol vozil naokoli... :whistle:

pa tudi, če je vse v črnem zgleda ko sprevod pogrebcev :closedeyes:

Črna barva je samo ena od barv. Poglej predelave od Custom Clinic ali Dream Machines. Zelo malo črnega, pa veliko lepega:)

Koliko zborov pri nas izbira najlepši motor ali vsaj razstavlja motorje? Saj naj bi bili menda to MOTO zbori, kjer se časti MOTOR? Če, pa uporabljaš motor samo kot kot prevozno potem je to touring scena(absolutno legitimno) in to mene ne zanima. :naughty: Približno tako, kot če bi prišel na Erotic Show in ne bi bilo nobenega striptiza, same gospodinje okoli z nakupovalnimi Spar vrečkami. Boring.

Še enkrat čast izjemam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črna barva je samo ena od barv. Poglej predelave od Custom Clinic ali Dream Machines. Zelo malo črnega, pa veliko lepega:)

Koliko zborov pri nas izbira najlepši motor ali vsaj razstavlja motorje? Saj naj bi bili menda to MOTO zbori, kjer se časti MOTOR? Če, pa uporabljaš motor samo kot kot prevozno potem je to touring scena(absolutno legitimno) in to mene ne zanima. :naughty: Približno tako, kot če bi prišel na Erotic Show in ne bi bilo nobenega striptiza, same gospodinje okoli z nakupovalnimi Spar vrečkami. Boring.

Še enkrat čast izjemam!

In kdo si ti, da bi se MCji morali ukvarjati s tem, ce tebe to zanima? Ocitno nisi dovolj pomemben, da bi te povabili na nas moto zbor (kjer je po moje bilo 5-10 civilistov - vkjlucno s streznim osebjem).

top case je super, ce se odpeljes npr na crno morje in moras imeti spalko, sotor in deznega s seboj. Touring motor je iz istega razloga mnogo primernejsi, kot hardtail predelava...

Mah, amater.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj naj bi bili menda to MOTO zbori, kjer se časti MOTOR?

Ti si bolan.

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kdo si ti, da bi se MCji morali ukvarjati s tem, ce tebe to zanima? Ocitno nisi dovolj pomemben, da bi te povabili na nas moto zbor (kjer je po moje bilo 5-10 civilistov - vkjlucno s streznim osebjem).

top case je super, ce se odpeljes npr na crno morje in moras imeti spalko, sotor in deznega s seboj. Touring motor je iz istega razloga mnogo primernejsi, kot hardtail predelava...

Mah, amater.

1.

Gobarska društva se ukvarjajo z gobami. MCji se ukvarjajo z motorji. Vsaj v normalnih okoliščinah je tako.

2.

MCji se ne furajo okoli s top casom. To je samo slovenska specifika in to zadnjih par let.

3.

Funkcionalnost in udobije je tematika Touring Klubov, ne MCijev. Potem si kupi si Gold Wing ali BMW :whistle:

4.

Moja intenca je sprožiti debato o ESTETIKI bajkerske scene. Nič osebnega. Če pa si se prepoznal v moji kritiki konfekcijskega in komfortnega motorizma pri nas, je to tvoj problem.

Seveda, ti si fuul profi in fuul pomemben. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čas za :beer1: & post-5241-1216652630.gif

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.

MCji se ne furajo okoli s top casom. To je samo slovenska specifika in to zadnjih par let.

3.

Funkcionalnost in udobije je tematika Touring Klubov, ne MCijev. Potem si kupi si Gold Wing ali BMW :whistle:

A se lahk ima kakega full dressed HDja? Sonny Barger ga ima, pa sem mislu, da ce kdo je MC, da potem on to je? :whistle: Zdej pa ne vem ... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.

MCji se ne furajo okoli s top casom. To je samo slovenska specifika in to zadnjih par let.

A ti misliš na une ase, ki svoje konjičke tako častijo, da jih na prikolah in v kombijih okoli vozijo :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se lahk ima kakega full dressed HDja? Sonny Barger ga ima, pa sem mislu, da ce kdo je MC, da potem on to je? :whistle: Zdej pa ne vem ... :unsure:

1.

Sonny Barger je stric rojen 1938

2.

SB je prodal svoj motor na e-bay

3.

SB ni šel v zgodovino po tem, da je vozil full dresserja HD

(ko ga že omenjaš, ziher poznaš tudi CHOPPERJE, ki jih je vozil, ko je bil v močeh)

4.

SB je vozil tudi Polaris Victory (money can buy you and me and him:)

5.

SB ima tudi pivo

Sonny Barger, is launching his own brand of beer.

"Sonny's Mean & Lean Lager" is the new concoction, and he'll be introducing it at the Steel Horse Saloon this Sunday, March 12.

The beer is described as a light, smooth and flavorful lager, brewed from a proprietary recipe and produced by Barger Brewing Company of Minneapolis. Sunday's celebration marks its first availability in Arizona.

6.

Obstaja majhna, a pomembna razlika med GIVI in full dressed HD

(verjamem, da se v tem strinjaš z mano)

Pa, lep dan še naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti misliš na une ase, ki svoje konjičke tako častijo, da jih na prikolah in v kombijih okoli vozijo :glare:

Niti ne.

Spomnil sem se Švedov, ki so se na hardtailih pripeljali do naših krajev. Pa, marsikaterega domačega čoperista......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6.

Obstaja majhna, a pomembna razlika med GIVI in full dressed HD

(verjamem, da se v tem strinjaš z mano)

Jaz se in ti zato prištejem 100 točk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala na komplimentu !

whiskyrulez :yea1:

Hvala za kompliment .

In da, dober single malt (npr. Laphroaig ali Glenmorangie) res rulz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi raje debatiral o motorjih, predvsem predelavah in sceni... očitno nimaš kaj za povedati :whistle:

:xx:

A ti misliš na une ase, ki svoje konjičke tako častijo, da jih na prikolah in v kombijih okoli vozijo :glare:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.

Gobarska društva se ukvarjajo z gobami. MCji se ukvarjajo z motorji. Vsaj v normalnih okoliščinah je tako.

2.

MCji se ne furajo okoli s top casom. To je samo slovenska specifika in to zadnjih par let.

3.

Funkcionalnost in udobije je tematika Touring Klubov, ne MCijev. Potem si kupi si Gold Wing ali BMW :whistle:

4.

Moja intenca je sprožiti debato o ESTETIKI bajkerske scene. Nič osebnega. Če pa si se prepoznal v moji kritiki konfekcijskega in komfortnega motorizma pri nas, je to tvoj problem.

Seveda, ti si fuul profi in fuul pomemben. :worship:

Pristal bi na tvoje toriziranje na to temo če bi imel vsaj v osnovi razčišene pojme kaj pomeni MC, MK, bike scena, subkultura, ...

Ker pa je že tvoja teorija DALEČ in ZELO skregana; o realnosti in dejstvih se da ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... se ne furajo okoli s top casom. To je samo slovenska specifika in to zadnjih par let. ...

U peesdaaa, a potlej Givi, Five star, Krauser in kaj vem kere fabrke vse sam Slovenci žvimo?? Mat'r smo đeki. :worship:

Ahaaa, sem mal bolj prebral. :blink: Ta grdi ata šimfa čez motoriste člane klubov in njihove kufre.

Ja madona, Ein, to pa res ti nimaš kaj govort. .) Ali pač?

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ne govori tuki o naj moto zborih????

Sem dobil občutek da se govori o tem kdo vozi s sabo top casse.

OK, jaz mam tud bočne kufre zravn. A bi mal še o tem govoril???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ne govori tuki o naj moto zborih????

Sem dobil občutek da se govori o tem kdo vozi s sabo top casse.

OK, jaz mam tud bočne kufre zravn. A bi mal še o tem govoril???

Šminker :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce prav zastopim, je ta boljs zbor tist, kjer ni motorjev s top casi :whistle:

pol pa jaz pridem s top caseom, stranskimi kufri in tank torbo in vse pokvarim :krneki:

še dobr, da nimam ročk ogrevanih :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!