Skoči na vsebino

Naj moto zbori


ziro

Priporočene objave

A v Žireh pa ti ni blo fajn ?

tam je bil drek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši so bili na Jančah ! :rolleyes:

vse ostalo je kopiraj - prilepi ! :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najboljši so bili na Jančah ! :rolleyes:

pa tudi to ni več tisto, kar je včasih bilo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pristal bi na tvoje toriziranje na to temo če bi imel vsaj v osnovi razčišene pojme kaj pomeni MC, MK, bike scena, subkultura, ...

Ker pa je že tvoja teorija DALEČ in ZELO skregana; o realnosti in dejstvih se da ne.

Do sedaj nisi nič povedal. Komaj čakam, da poveš nekaj na to temo. :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce prav zastopim, je ta boljs zbor tist, kjer ni motorjev s top casi :whistle:

pol pa jaz pridem s top caseom, stranskimi kufri in tank torbo in vse pokvarim :krneki:

še dobr, da nimam ročk ogrevanih :unsure:

Lahko se učlaniš v kakšen Touring Club

Nikoli ni prepozno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U peesdaaa, a potlej Givi, Five star, Krauser in kaj vem kere fabrke vse sam Slovenci žvimo?? Mat'r smo đeki. :worship:

Ahaaa, sem mal bolj prebral. :blink: Ta grdi ata šimfa čez motoriste člane klubov in njihove kufre.

Ja madona, Ein, to pa res ti nimaš kaj govort. .) Ali pač?

Jp, res, je. Na enem Varaderotu ali BMW in podobno, top case gre zraven.

Na kakšnem streetfihgteru izgleda približno tako, kot Ferrari s počitniško prikolico. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je. Good old Rolling Bones, No Name Riders, Road Warriors ..... so znali naredtiti dobr zbor. Pa še niso imeli motorje s top case :naughty: http://www.motosvet.com/tabla/style_images...icons/icon6.gif

Ah ja, le kako, da je bil eden od članov omenjenih klubov in soorganizatorjev najboljših zborov tudi Volk? :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah ja, le kako, da je bil eden od članov omenjenih klubov in soorganizatorjev najboljših zborov tudi Volk? :rolleyes:

volk se je kasnej prklopu.pa še ni vedu kam in zakaj itd.kar se tiče road wariosu.kar se pa tega kluba tiče je pa keček samo bolj za svoj žep delal.volk ga pa v bistvu sploh ni poznal.pa njegov predsednik je bil.

drgač pa čez volka nimam kaj reči.vredu dečko je.+ sopotnica h..... :worship:

pa še to bi nekatere prosil,da ločite koncert z moto zborom in moto zbor s koncertom.ali je to moto zbor ,kjer morajo motoristi plačevati drage vstopnice ???????plus motorje pustiti izven ograde

zraven avtomobilistov. ???????????? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jaz sem pa bil prvič na moto zboru približno pred 30 leti .v bukovici pri novi gorici.če vam to kaj pove ??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pa bil prvič na moto zboru približno pred 30 leti .v bukovici pri novi gorici.če vam to kaj pove ??????

Seveda, da si star, ko zemlja :grim

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

volk se je kasnej prklopu.pa še ni vedu kam in zakaj itd.kar se tiče road wariosu.kar se pa tega kluba tiče je pa keček samo bolj za svoj žep delal.volk ga pa v bistvu sploh ni poznal.pa njegov predsednik je bil.

drgač pa čez volka nimam kaj reči.vredu dečko je.+ sopotnica h..... :worship:

pa še to bi nekatere prosil,da ločite koncert z moto zborom in moto zbor s koncertom.ali je to moto zbor ,kjer morajo motoristi plačevati drage vstopnice ???????plus motorje pustiti izven ograde

zraven avtomobilistov. ???????????? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jaz sem pa bil prvič na moto zboru približno pred 30 leti .v bukovici pri novi gorici.če vam to kaj pove ??????

V bistvu kar se mene (poznavanje predsednika-s katerim sva pol Balkana prefurala sama), članstva v klubu, kluba, organizacije ( glede omenjenega žepa-predvidevam o kod ti informacija), nimaš prav.

Sicer pa o tem ne bova na forumu .)

Kar pa se plačevanja vstopnine tiče, in koncertov znanih skupin, showa (kot so npr.skupina Motoidi- na srečanju v Puli še na Bikers days v Šijani-predelave vozil, ki jih nikjer v Evropi ne vidiš) je pa stvar lastne izbire in presoje. Vrednosti. Meni osebno so srečanja v Puli (v Šijani) ostala in še vedno merilo za vse. Kljub vstopnini. Za urejen kamp s tuši, svetovno znanimi skupinami(dobra muzka mi sodi na motosrečanje), showom in dogajanjem mi ni problem dat za nekaj dni 20 ojrov, npr.

V vsakem primeru pa sem proti temu da se na prizorišče; šanki, oder, mize, dovoljuje prit z motorjem. To se dogaja ponekod na Balkanu npr. in na koncu rata cela štala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je. Good old Rolling Bones, No Name Riders, Road Warriors ..... so znali naredtiti dobr zbor. Pa še niso imeli motorje s top case :naughty: http://www.motosvet.com/tabla/style_images...icons/icon6.gif

Med RW in NNR pri oranizaciji motozbora je razlika kot med dnevom in nočjo.

v bistvu vsak post, ki ga napišeš potrjuje, da nabijaš nekaj kar se tebi zdi da je res

RB so v tistih cajtih delali dobre stvari.

Pardon: Men je blo OK :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

STAR ???? ta je pa dobra. nisem star. samo dolgo sem že na svetu.ejga pobeč.

:winkiss:

Pobeč? :wacko: Star si, definitivno, še punčk od fantkov ne ločiš več :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobeč? :wacko: Star si, definitivno, še punčk od fantkov ne ločiš več :grim

Na besedo ni za verjet :grrr

A mu lahko dokažeš ob prilki :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej sto ljudi sto čudi, 100 žena dvesto sisa......

Enim je najboljši zbor tisti na katerem kakšno podrejo, drugim tisti na katerih se napijejo zastonj, tretjim pomeni vse dobra glasba, četrte zanimajo motorji in predelave......nekateri imajo radi koktejle in je res najboljši tisti ko kero podrejo, se zastonj napijejo in najejo, poslušajo dobro muzko, ni vstopnine, zadanejo glavno nagrado na srečelovu,.....

SEX, RUKOLA IN ROKENROL :evilgrin:

....če je dobra ekipa na kupu je lahko najboljši zbor tudi kakšen, ki ne vsebuje zgoraj naštetih dejavnikov........ali se pač motim...?! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med RW in NNR pri oranizaciji motozbora je razlika kot med dnevom in nočjo.

v bistvu vsak post, ki ga napišeš potrjuje, da nabijaš nekaj kar se tebi zdi da je res

RB so v tistih cajtih delali dobre stvari.

Pardon: Men je blo OK :yes:

Meni se zdi, da ti nič ne štekaš. Preveč uniformno razmišljaš.

Prav ta razlika, ki jo omenjaš med RW in NNR (jing in jang : ) je dajala pestrost nekdanji sceni in to je meni bilo všeč. MAO bi rekel "naj cveti tisoč cvetov" anarhisti bi rekli "naj cveti tisoč cvetov in plevel". Recepta za "pravi" zbor ni, kakor ga tudi ni za dober motor, dobro pesem, umetnost na sploh. Recepti obstajajo za obrtnike... :naughty: Šijana je tudi bila kul, kakor tudi Udine in zbori od Bonesov, Satanov.....

Razlika med estetiko motorjev MC/ MK in Touring Klubov je bila očitna. Danes jo ni, čast izjemam: lep primer : http://koeln.gremium.de/ poglej pod gallerie

Pa, lep dan, čeprav bo spet deževalo :headbang:

Popravljeno . Popravil baddad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na besedo ni za verjet :grrr

A mu lahko dokažeš ob prilki :whistle:

:fight2: da ne boš z viledo praha brisal ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu kar se mene (poznavanje predsednika-s katerim sva pol Balkana prefurala sama), članstva v klubu, kluba, organizacije ( glede omenjenega žepa-predvidevam o kod ti informacija), nimaš prav.

Sicer pa o tem ne bova na forumu .)

Kar pa se plačevanja vstopnine tiče, in koncertov znanih skupin, showa (kot so npr.skupina Motoidi- na srečanju v Puli še na Bikers days v Šijani-predelave vozil, ki jih nikjer v Evropi ne vidiš) je pa stvar lastne izbire in presoje. Vrednosti. Meni osebno so srečanja v Puli (v Šijani) ostala in še vedno merilo za vse. Kljub vstopnini. Za urejen kamp s tuši, svetovno znanimi skupinami(dobra muzka mi sodi na motosrečanje), showom in dogajanjem mi ni problem dat za nekaj dni 20 ojrov, npr.

V vsakem primeru pa sem proti temu da se na prizorišče; šanki, oder, mize, dovoljuje prit z motorjem. To se dogaja ponekod na Balkanu npr. in na koncu rata cela štala

za tisti prvi odstavek maš prov.bova drugje.

za tisto,o predelavi vozil samo v" puli " ne razumem za kakšna vozila mišliš.če misliva slučajno samo o motorjih,so tudi v udinah,češki.za njih ti bom poslal vabilo.mogoče bova še šla skupi.to je v organizaciji mc enola gay.

je pa res tudi to,da če vabiš na zbor drage skupine in še kaj.morš nekako to pokriti.vseeno pa mislim,da moraš motorista spustiti zastonj na zbor.pa mu tam zaračunavaj in prodajaj ugodnosti.

en primer :na faker see-ju nisem še nikoli nič plačal.razen kakšnih dodatnih uslug oz.ponudb.

lp se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pobeč? :wacko: Star si, definitivno, še punčk od fantkov ne ločiš več :grim

SORRY res ne morem vedeti ali si fantek ali punčka???? kako naj vem kdo je pod imenom vale.'''''?????? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Puli, mislim da so bili dvakrat in da se skupini, ki dejansko-vsaj tako so tudi zgledali- živi tako življenje reče Motoidi al nekaj podbnega. Kolikor vem so iz V.Britanije in mislim, da so vsaj eno leto bili tudi v Udinah. Gre za predelave raznih vozil in naprav; odrezan fičo na samo zadnjih dveh kolesih, avtomobili v stilu Mad Maxa, velikanski mehanski pajek na drevesu, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Puli, mislim da so bili dvakrat in da se skupini, ki dejansko-vsaj tako so tudi zgledali- živi tako življenje reče Motoidi al nekaj podbnega. Kolikor vem so iz V.Britanije in mislim, da so vsaj eno leto bili tudi v Udinah. Gre za predelave raznih vozil in naprav; odrezan fičo na samo zadnjih dveh kolesih, avtomobili v stilu Mad Maxa, velikanski mehanski pajek na drevesu, ...

To so Mutoid Waste Company. http://tash.gn.apc.org/mutoid1.htm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!