Skoči na vsebino

Naj moto zbori


ziro

Priporočene objave

Pa MK Panther's ne pozabit!!! Ljubečna :worship:

a ve kdo če bojo mel letos spet - na koledarju prireditev za 2009 nč ne piše(mislim za konec maja oz. začetek junija) - (al pa sn jst slep) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo če bojo mel letos spet - na koledarju prireditev za 2009 nč ne piše(mislim za konec maja oz. začetek junija) - (al pa sn jst slep)
Letos,ne bojo mel,zato ti tud na koledarju nič ne piše.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lendava je še zmeraj tam... dovolj daleč da mi ni treba skoraj vsak vikend domou letet in dovolj blizu za lepo turo...

kar se pa tiče zbora je biu pa res dobr, res je da je blo že 100 let nazaj ampak vseen... js kot civilu (zaenkrat še) mi ni blo težko dat takrat 20€ al kolk je blo... kar je blo pa notr pa... je rahlo montaža zatajila :lol1::whistle: :unsure: :rolleyes:

pol sem bla pa še pri frajzingih... tud že 3 leta nazaj, je blo tud vredu... tukaj se pa moji obiski zborov tud nehajo. ko bo lubi med nogam, bova pa šla, vsekakor! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lendava je še zmeraj tam... dovolj daleč da mi ni treba skoraj vsak vikend domou letet in dovolj blizu za lepo turo...

kar se pa tiče zbora je biu pa res dobr, res je da je blo že 100 let nazaj ampak vseen... js kot civilu (zaenkrat še) mi ni blo težko dat takrat 20€ al kolk je blo... kar je blo pa notr pa... je rahlo montaža zatajila :lol1::whistle: :unsure: :rolleyes:

pol sem bla pa še pri frajzingih... tud že 3 leta nazaj, je blo tud vredu... tukaj se pa moji obiski zborov tud nehajo. ko bo lubi med nogam, bova pa šla, vsekakor! :OK:

letos organiziramo že 11 srečanje v kranju.od 17.-19.julija in bomo počaščeni,če se zopet vidimo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos organiziramo že 11 srečanje v kranju.od 17.-19.julija in bomo počaščeni,če se zopet vidimo.

lp

hvala president :winkiss::worship: se bom probala narisat. za pir bom pa vsekakor dala :) rdeč odpade :evilgrin: :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!