Skoči na vsebino

policijski lov na motoriste


directory

Priporočene objave

Pripeta slika sodi sicer med stose, ampak nekaj na sliki me blazno spominja na to bi-ne bi debato o redu in kaznih ... <_<

Bi imeli red ampak ne bi rad da se red izvaja oz. samo ce ste pri volji, sicer pa ne itd. :devil:

post-2-1087465900.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Curi nekak moram nabijat pike pri šefu! :) Niti ne, živim pa zraven letališča.....

LP bajsi

@pepe - ni prvi in ne zadnji, štejejo tisti ki me ljubijo, cenijo, spoštujejo in teh je dodsti, dosti več.

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

štejejo tisti ki me ljubijo, cenijo, spoštujejo in teh je dodsti, dosti več.

Oh, kako ganljivo...ima kdo robček. :doze:

Si mal užaljen a ne?---pa sej vald veš, da te ne sovraži/ m tako osebno--- samo takrat ko si v službi države.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne užaljen, hudičevo samozavesten :devil: Užali me lahko samo nekdo ki ga poznam in spoštujem na neznance ki bi me radi užalili se lahko samo poserjem in verjami to naredim z veseljem :devil:

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne užaljen, hudičevo samozavesten :devil: Užali me lahko samo nekdo ki ga poznam in spoštujem na neznance ki bi me radi užalili se lahko samo poserjem in verjami to naredim z veseljem :devil:

LP Bajsi

in ko to neseš sabo v službo :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in ko to neseš sabo v službo :?  :?  :?

... je verjetno korekten, ker ima manj razlogov/moznosti za to, da bi se vedel drugace, kot se mora. :? (misljena je samozavest)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yo, bajsi, se moram malo korigirat:

Cegi te ne sovraži ves čas. Samo takrat, kadar si v službi.

Ampaq takrat pa res v dno duše. :)

Hja, prej nisem vedel, ampaq je potem Lina raztolmačila. Ona ga namreč razume (Cegija). Kapiš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nič pol pa moram razpored dela gor prpopat, da se boste lahko primerno obnašali O:-)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bajsi res si vzel tole mal preveč osebno.... in nihče te noče užaliti....tebe osebno.....pač imaš tak poklic.....in uniforma različno upliva na ljudi.....sej je vseen kdo jo nosi.....moj pes sovraži poštarja....sam ko pride v civilu....se čist lepo pogovarjta .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe---od kdaj si pa ti tolmač....al nam hočeš pokazat, da policaji potrebujejo prevod....oz. nekoga, ki jim vsako stvar posebaj na (posebnem) nivoju razloži?

Šit: ,,zdej naj se pa še izkaže, da tut smisla za humor nimajo....no bajsi, jest živim v spodnji kungoti in se vozim samo tam. :)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Osebno bi vzel če bi takšne stvari pisali Pervy, Don3, SymRu itd sem zelo sproščen ostal zraven je forum vseeno preveč neformalna stvar da bi me resnično kaj pretreslo - malo boljši od gostilniškega šanka

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo boljši od gostilniškega šanka

Tole je pa izjava za moderatorje in višje postavljene na motosvetu,Bajsi ,zdaj ti je pa že mal v kri pršlo ,da si policaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklicujem se na pravico do svobode govora! Eh jebi ga to verjetno tu ne velja :hmm: Ne res eno je pogovor z nekom ki ga poznaš eno je pa dopisovanje na forumu z kopici ljudi ki imajo "nicke" in so brez obrazov

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, super!

Tukaj imamo lep primer, kam pripelje nestrpnost.

"Sovražim, sovražim, sovražim", ja qrc, pa sovražte, če se potlej bolje počutite.

Prav pa ni, da tukaj jebete v glavo osebe, ki vam niso nič naredile, potem pa še tiste, ki želijo zadevo na šalo obrniti.

Vam to kaj pove o vas samih??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pepe---od kdaj si pa ti tolmač....al nam hočeš pokazat, da policaji potrebujejo prevod....oz. nekoga, ki jim vsako stvar posebaj na (posebnem) nivoju razloži?

Nene, yst samo malo čebljam o zadevah, ki se mi zdijo posebno zanimive.

Sovraštvo je že ena taka reč, ane.

In takole med nama, prav nič ne bi bil presenečen, če se na koncu izkaže, da Cegi v bistvu ne sovraži bajsija spljoh.

(pa ne okol govort ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@HHV verjamem da vse skupaj ni tak hudo kot se čita, jebi ga žolčna razprava pa zmanjka argumentov, če bi vsi toliko sovražili bi se pod težo sovraštva zgrbili in bi bilo zelo očitno kdo sovraži in kdo ne, na cestah pa ne srečam toliko zgrbljenih ljudi pa še tisti ki so imajo verjetno zdravstvene težave...

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!