Skoči na vsebino

policijski lov na motoriste


directory

Priporočene objave

Sovražim, sovražim, sovražim", ja qrc, pa sovražte, če se potlej bolje počutite.

Vam to kaj pove o vas samih??

hmmmmm, hmmmmmm, hmmmmmmm, hmmmmmm,hmmmmmm.............................

:? :? :? :blink: :blink: :blink:

Da je tetanus nevarna bolezen, mogoče??????

:)

neeeeee HHv ni take ,,globine,, v teh postih.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

le do kam bomo še prifural ta vlakec....

ja sej vem, tut jest ga porivam po klancu navzgor....

Mogoče pa PEPE sploh ne razmišlja tko narobe... :hmm:

Kaj pa če je bajsi en tak prijazen možic (sevede, ko je brez uniforme) :yea2:

Popravljeno . Popravil Cegi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Firbec mi ne da miru, da ne bi se jaz en postek dodal.

@Bajsi z vsem spostovanjem in brez zamere me ena stvar zanima. A si ze kdaj placal kaksno kazen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če je bajsi en tak prijazen možic (sevede, ko je brez uniforme) :yea2:

Saj to lahko vidiš iz slike. Za razliko od tebe, ki se skrivaš za nickom in nekim smešnim avatarjem ima Bajsi svojo sliko v profilu in v avatarju, v podpisu pa še sliko svoje punce.

Predlagam, da si daš v tvoj profil in avatar svojo sliko, da bo Bajsi videl, če si tudi ti mogoče v redu punca in ne ena tečna kokoška s foruma.

Tadej

PS: slikaodLinejebilavŽurnalupress

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako kot Tadej npr. ko že po avatarju sklepaš da je težek jebač.....in da si punčka sama sploh ne bi upala z njim na kavo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce smo ustavljeni smo pac ustavljeni in to moramo sprejeti, ravno tako kot ce nam poci guma! Nic nam ne pomaga ce smo nesramni in se jezimo in trmamo, gumo moramo zamenjati. Ravno tako bodimo prijazni do patrulje, ce nas kej vprasajo, kajti oni opravljajo svojo sluzbo in sigurno se nam bo prijaznost obrestovala. Nobene potrebe ni po sovrastvu, vcasih je le malce jeze, ki pa ni nujno, da jo pokazemo in se znasamo nad policistom.Saj ce nam fali trikotnik smo itak sami krivi in to sprejmimo! Kolega, ki je policist pravi, da 95% ljudi se nekaj krega nazaj, in on jim po defoltu brez kompromisa zatakne listek. Pravi pa , da, ce naleti na nekoga ki je korekten in ne vzvisen, da je do takega tolerantnejsi, ker mu je na nek nacin polepsal dan.

Kaj poreces na to Bajsi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Bajsi z vsem spostovanjem in brez zamere me ena stvar zanima. A si ze kdaj placal kaksno kazen?

Plačal kazen, bil pri sodniku za prekrške, nisem še ostal brez vozniške, nikoli ampak res nikoli pa ne pijem na motorju. Se kdaj peljem prehitro in če me policist ustavi se pač ustavim. Bil sem tudi že udeležen v prometni nesreči z MK in zadeva je pristala pri sodniku, jaz v gipsu, brez denarja, brez motorja.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravi pa , da, ce naleti na nekoga ki je korekten in ne vzvisen, da je do takega tolerantnejsi, ker mu je na nek nacin polepsal dan.

Kaj poreces na to Bajsi?

Jaz grem tak daleč, da če dobim spoštljiv in hudomušen odgovor oz. iskreno pojasnilo in ne takoj napad na uniformo mirno zamižim na eno oko - z drugim oprezam po šefu in hvala lepa nasvidenje, vem da ne boste verjeli ampak ljudje sežejo v roko za tako stvar (pa ne zdaj vsi pijani vlačit policaja za roke :lol1: - ni dobro verjamite). So pa določene stvari mimo katerih pač ne smeš pogledat. In moje prvo navodilo vsem prijateljem je ne se kregat, dret, če veš da si ga posral probaj malo omilit zadevo z prijazno besedo. In generalno gledano sem neverjetno prijazen človek, ki se veliko smeje.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako kot Tadej npr. ko že po avatarju sklepaš da je težek jebač.....in da si punčka sama sploh ne bi upala z njim na kavo....

Kdaj greva na kavo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In moje prvo navodilo vsem prijateljem je ne se kregat, dret, če veš da si ga posral probaj malo omilit zadevo z prijazno besedo... In generalno gledano sem neverjetno prijazen človek, ki se veliko smeje.

Svaka cast Bajsi :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In generalno gledano sem neverjetno prijazen človek, ki se veliko smeje

Ja to si ti ,kaj pa ostali,zadnji mesec,ugotavljam ,da ste skoz na cesti ,ali vam primankuje $$$

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ne vem kje vi živite oz. zakaj se men nikoli kej takega lepega ni pripetilo......

Bila se že hudomušna, pa prijazna in sem se smejčkala pa tudi strogo uradna, pa totalno nezgovorna, pa sem se nardila, da mi je vseeno---služba je pač služba, nikoli se nisem drla ali pa koga žalila.....pa nobenga efekta, kot, da so vsi brez smisla za humor, pedri in roboti.

A je možno, da je samo Ljubljana (Najbolj zaf*****ani pa v ,,republiška na Brdu,,) polna takih nemogočih policajev?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj greva na kavo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Tadej

Čakam da me povabiš.---sej solzilec imam skoz pri sebi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proračunska luknja, polnimo žepe državi, da lahko gremo na morje :D , šala, prisotnost na cestah je povezana z številom umrlih v prometnih nezgodah, več mrtvih, več policijskih patrulj in letos statistično gledano zaostajamo za planom. Ma saj ni vse od nas odvisno, en slabi vikend pa je vse v kurcu.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam, da si daš v tvoj profil in avatar svojo sliko, da bo Bajsi videl, če si tudi ti mogoče v redu punca in ne ena tečna kokoška s foruma.

takoj za vsemi, ki so člani postali pred mano.

Do takrat pa - zakaj bi lih jest iztopal od večine??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo nekaj:

- res ne razumem kako lahko sovražite policiste vsevprek? Po moje je pogoj, da nekoga sovražiš oziroma ne maraš (in obratno), da ga (s)poznaš. Če pa te moti poklic policaja pa povej, da si pač anarhist in ni rad živel v anarhiji.

Policaji sami po sebi opravljajo svojo službo. Kot v življenju nasploh so eni korektni in dobro opravljajo službo, eni pa so verjetno tudi nekorektni in znajo zafrkavati. Sicer k sreči nisem imel veliko bližnjih srečanj z njimi, so pa bili vedno korektni in profesionalni (o dogodkih ne bi) pa imel sem celo srečo, da so me spustili čeprav sem naredil prekršek pa nisem bil (še vedno nisem) ne vem kakšna huda bejba.

Pa še o temi:

Razumem oba pola, se mi pa zdi da je verjetno resnica nekje vmes. Zdi se mi da bi policaji morali znati presoditi, kdaj, koga in kako preganjati.

Verjetno se vsi strinjamo da unega v BMW, ki je norel 140 km/h čez naselje je nekako normalno da grejo za njim, čeprav je bil notri mlad poba, ki nam ga je vsem škoda (lahko bi bil avto ukraden, čeprav profesionalci verjetno ne bi tako zbujali pozornosti:). Medtem ko una dva skuterista pa ne vem če je bilo pravilno, da so šli za njima.

To je moje mnenje, da je pač potrebno za vse zadeve uporabljati glavo, tako tistih ki vozimo in unih ki nas nadzirajo. Vem, da to ni ne vem kakšen argument, vendar pa objektivnih sodil kdaj se pognati za kom - ali hitrost ali videz pijanosti ni, vedno je subjektivno sodilo (se tudi olicaju kdaj ne da...).

Definitivno pa, če lahko razumno razložijo zakaj so se pognali za nekom in zakaj ga preganjajo ne smejo biti obtoženi oziroma kaznovani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

takoj za vsemi, ki so člani postali pred mano.

Do takrat pa - zakaj bi lih jest iztopal od večine??? :D

Ah, ja.....si raje siva miš, skrit v množici. Iz množice je pač najlažje kričat, a ne? Najbolj varno.

Eh....

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ne vem kje vi živite oz. zakaj se men nikoli kej takega lepega ni pripetilo......

Lina probaj bit enkrat bezobrazna pa zadircna, pa rokavice mec po tleh, pa pluvaj, pa bos dobila odgovor in vidla, ce bo kaksna razlika .)

Popravljeno . Popravil Shargo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, ja.....si raje siva miš, skrit v množici. Iz množice je pač najlažje kričat, a ne? Najbolj varno.

Eh....

Alla

ko bom kričal, bom uporabljal veliko pisavo.....

...mogoče pa enkrat dobim bel kožušček...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa kaj cmo polemizirat, predstavljajte si , da ste sami policisti in kako boste reagirali, do prijaznih, ali brezobraznih udelezencev! verjamite nobenem od nas nebi blo lahko, pa ce si se tko hladnokrvne narave!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer pa kaj cmo polemizirat, predstavljajte si , da ste sami policisti in kako boste reagirali, do prijaznih, ali brezobraznih udelezencev! verjamite nobenem od nas nebi blo lahko, pa ce si se tko hladnokrvne narave!

oglej si nemški film Eksperiment (resničen): daj človeku oblast, pa boš videl kakšen je....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naredil prekršek pa nisem bil (še vedno nisem) ne vem kakšna huda bejba.

a si ti....mogoče........ja pa ja ne........sestra?

al vsaj probaš bit

No je pa še ena možnost...ustavil te je gey (tako kot mene veeeedno do zdej :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cegi pa policija nima absolutne oblasti, tudi mi imamo nadrejene in ljudi nad njimi ki jim odgovarjamo. In kar je še najhuje je da smo ves čas na očeh kritične javnosti, in tudi prav je tako ker se s tem zmanjša možnost zlorabe položaja. Dejstvo pa je da imaš povsod dobre in slabe, razlika je samo v tem da če en "šlosar v fabriki en kos zajebe" to nima velikih posledic, če pa policist naredi "slab kos" pa to vidi veliko ljudi in jih še več o tem govori, ker so posledice lahko hujše. V slovenski policiji je okrog 6000 uniform in verjamem da se je kljub trudu, da bi bilo vseh 6000 poštenih, prijaznih in ne vem kakšnih vse vedno se najdejo izjeme kot povsod drugod.

LP bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cegi pa policija nima absolutne oblasti, tudi mi imamo nadrejene in ljudi nad njimi ki jim odgovarjamo. In kar je še najhuje je da smo ves čas na očeh kritične javnosti, in tudi prav je tako ker se s tem zmanjša možnost zlorabe položaja. Dejstvo pa je da imaš povsod dobre in slabe, razlika je samo v tem da če en "šlosar v fabriki en kos zajebe" to nima velikih posledic, če pa policist naredi "slab kos" pa to vidi veliko ljudi in jih še več o tem govori, ker so posledice lahko hujše. V slovenski policiji je okrog 6000 uniform in verjamem da se je kljub trudu, da bi bilo vseh 6000 poštenih, prijaznih in ne vem kakšnih vse vedno najdejo izjeme kot povsod drugod.

LP bajsi

bajsi midva se ne bova kregala! tudi nikol se nisem prijavil na forum, da bi jebal ljudi okoli sebe.

Je pa zadeva čist takale: mogoče sem pa lih jest imel toliko hudičeve smole in vedno naletel na ene drkače, sej nisem lih angelček, samo da si ga pa vsi lih name zdrkajo, si pa nisem nikol zaslužil - in od tukaj moje sovraštvo, ki mogoče sploh ni upravičeno...

Res pa je, da gotovo niste vsi enaki in vas samo jest mečem v isti koš (šefi so pa tko al tko povsod zajebani)

M

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi mi imamo nadrejene in ljudi nad njimi ki jim odgovarjamo.

Saj nadrajeni vam ukazujejo zlobo,si sam napisal,"če se da pogledaš skozi prste, z drugim učesom pa gledaš nadrajenega",pa kaj bi govoril,kot ljudje ste OK,ko ste pa v službi je pa čisto drugače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!