Skoči na vsebino

policijski lov na motoriste


directory

Priporočene objave

Mamo zajebano službo :D kaj češ B) ampak fora je v tem da če ni prekrška te ne ustavljam, tu gre za represijo, če nekdo nekaj prepovedanega dela bo za to odgovarjal, in tu nastopijo policija, sodnija itd. To je približno tak kot če bi se jaz jezil na peka ker peče kruh - to je njegovo delo. Večina Slovencev verjame da je 50 v naselju zadosti hitro oz. tista večina ki voli in so si izposlovali tak zakon inn policija brani oz. zastopa njihov interes, to je delo policije, verjamem, da je ponavadi neprijetno imeti opravka s policijo ampak če vse štima ga načeloma nimaš (pod načeloma so zajeti primeri krivice, ki pa so ali niso dokazljivi)

LP bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NE. NE ve se !! Samo slika ali pričanje, da si nekoga nekje videl, ko je delal tointo ne velja nič. Za uspešno izvedbo postopka o prekršku velja samo popis in podpis storilca ...

to si ga mal usral podpis storilca ne pomeni nič, če ga hočeš dat ga daš drgač ga pa ne daš to ni noben dokaz s katerim bi priznaval zapisnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na 163MHz - Kranj, službeni kanal 163.8

Ljubljana pa nekje okol 162.7

Upam, da me ne bodo zaprli...

saj so frekvence javno objavljene!!!sam povem vam nekaj dolgo let sem jih poslušal pa izvedel marsikaj zanimivega pa tudi njihovo kulturo in način dela...hvala bogu da sem prodal UKV ker ti gre včasih zelo na kozlanje ko si jih poslušal bi mislil da poslušaš butalce ne pa neke šolančke iz Tacna :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se to dogaja enmu jebi vetru si na enem koncu brega,

če pa je to tvoj mulc, pa ti ni več važno kdo je kriv, vedno si na točno določenem bregu..

ko gre za tvojo vrsto, ni nihče tako kreposten in se drži zakona - takrat govori srce. Jebi ga tko je!

nope. mene so doma ucili, da moram za svoja dejanja tudi odgovarjati. tako pozitivna kot negativna.

starsi mi bodo vedno stali ob strani, samo v merah zakona in ne na nek "z glavo skozi zid nacin". ce ze od doma ne dobis vzgoje, da "trezno" in z lastno glavo razmisljas in vsaj priblizno upostevas medcloveska nacela si potem "usposobljen" za clovesko druzbo? zadeva je zelo enostavna: kar noces da se tebi dogaja ne delaj drugemu. do potankosti tako ne bo nobeden uposteval tega, lahko pa dobro pomaga pri tezjih odlocitvah.

ce vsi vi zakono- in policijamrzniki nocete, da se pred vasim pragom v naselju nekdo vozaka z 70+ km/h, vam nabija ob 03:00 narodnjake, vas "jebe v glavo" zakaj potem to pocnete z drugimi?

sam se rad vozim hitro, vendar nikdar v naselju. placal sem ze kazni za vsaj se dodaten motor. tudi gobcal sem nazaj policaju in se kregal z njim - nisem ravno najvecji njihov prijatelj. a nikdar nisem niti poskusal pobegniti, ker ce pocnem pizdarijo stojim za tem, kolikor bilo to tezko. je dolgorocno veliko ceneje polacati tistih par jurjev, kot ostati brez roke, noge ali glave.

najbrz sem naiven in butast, samo si lahko vsaj zjutraj pogledam v ogledalu v oci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledal film, meni se je zdel kar malce pravljicen :hmm: :)

... je posnet po resničnem Experimentu ! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene so policaji ustavili v avtu, peš in celo na kolesu (takrat sem moral še pihati :blink: ), na motorju pa v vsem času še nikoli. Vsaj v Sloveniji ne.

Bom pa prav nepopularno izjavil, da so bili vsi modri angeli do sedaj z mano zelo korektni in profesionalni, tako da ne morem čisto nič rečt čez njih. Sem bil pa seveda tudi jaz korekten z njimi.

Mislim, da se najbolj bunijo ljudje, ki na pozdrav moža postave "Dober dan" odgovorijo z "Pejt u pizdu mater proklet pulcaj!". Redki so ljudje (in da - policisti so tudi ljudje :rolleyes: ), ki se na agresijo ne odzovejo s še večjo agresijo. In potem imamo kvazi policijsko nasilje in kršene človekove pravice. To je zelo posplošeno. So pač tudi eni ljudje v uniformah, ki so preprosto - bebci.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudiča,kje vi vse te "zajebane" policaje najdete?????????a jih to iščete z baterijo,ali imate odprt lov na bebce?

do dandanes so me že neštetokrat ustavili, o pihanju raje nebi (verjetno imam bolj pijanski pogled-neodoljiv),tudi radarska položnica je nekako moj "zvesti" spremljevalec pri plači,pa povrh vsega so me tudi že policaji lovili....pa da ne bo pomote,jaz sem bil na motorju,"plavci" pa v kombiju,vendar sem jim po 2.kilometrih ustavil , si prižgal cigareto in jih počakal.....finale smo se razšli z prijazno besedo in opozorilom,kajti dojela sta, da bi jima lahko ušel kadarkoli (BTW bil sem brez čelade,brez tablice,pa še motor je bil neregistriran,razložil sem jima, da sem moral napolniti akumulator po dolgi zimi in onadva sta pokazala veliko mero človeškosti in razumevanja....)

NIKOLI IN NIKDAR nisem nesramen do policaja,kajti tudi on je samo človek kot jaz (z verjetno bolj zajebano službo,urnikom dela,tečno ženo,šefom,itd...) in samo uniforma mu tisti trenutek daje pravico, da me kaznuje.....pa vendar zato ne sovražim policaje,temveč jih cenim, ker opravljajo tako zajebano službo,kjer mu vsak kreten pod izgovorom demokracije in "meni nihče nič ne more" jebe mater......policaj se pa mora nazaj prijazno smehljati in lahko samo piše,saj v vseh ostalih primerih bo ob službo,kajti ob vzgojni klofuti bojo razne line in ostali biseri prodali vse kar imajo in tožili ves vesoljni svet zaradi stvari, ki bi jo kot morebitni starši že sami zdavnaj morali narediti,predvsem pa se vprašati sami sebe kako jim je uspelo vzgojiti neodgovornega smrkavca in koliko so sami krivi za to......

BTW....bajsi,cacy,gallus in ostali boste vedno dobrodošli pri meni...... :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Moč je privlačna za nosilce moči!" (Mill)

policaji....pri nas je bil en policaj katerega so imeli vsi za ful zajebanega....zakaj....obnašal naj bi se arogantno in največji greh. ki ga je naredil je bil ta, da je ustavil svojega očeta, mu dal pihat in odvzel vozniško ker je napihal čez mejo(1,5 ali več)....kasneje se je smrtno ponesrečil s službenim motorjem...

in sedaj ali je prav da je svojega očeta ustavil in tako ravnal....v očeh mnogih ljudi je veljal za norca, da lahko to stori...vendar se jaz z njim strinjam...prav je kar je naredil...opravljal je svojo službo profesionalno in strokovno....nihče se ni vprašal kaj bi bilo če bi takrat svojega očeta spustil naprej in bi le ta pijan kot mina povozil 2 pešča 100 m naprej...takrat bi ga linčali češ da ni opravljal svoje dolžnosti, da je pokvarjen in nemoralen...

torej kaj je prav oz. kdaj nam bo prav....pač smo ljudje taki da še sami ne vemo kaj hočemo in so situacije v katerih lahko najebeš v obeh primerih.....

policaji....svaka čast, da lahko živijo s tako službo, ki žal ni le služba ampak življenje....ko pride nekdo domov s službe službo lahko pusti za seboj in nihče mu jo ne bo omenjal do naslednjega šihta...če si policaj ni tako.....žal...

če pa si policaj opravljaj svoje delo....ne rečem nič da me bo opozoril/spregledal če grem 6m/h prehitro skozi naselje...to je vprašanje če si zaslužim dodatne sankcije....v primeru da me dobijo tako kot osebo v prejšnjem postu pa mislim da ni debate da bi ga morali kaznovat da bi še danes plačeval kazni.....

kje je "veliko mero človeškosti in razumevanja" pri opravljanju takega dela kot ga imajo policaji....kje se začne in kje konča....če se voziš brez čelade, bežiš policiji, imaš nereg. vozilo tukaj ni nič človeškega ali česa za razumet...ker si prekršil zakon zavestno tudi odgovarjaj za to.....tu ni debate....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... je posnet po resničnem Experimentu ! B)

*film si je vzel precej umetniške svobode, v resničnem eksperimentu so prekinili zadevo (obstaja inet stran)

*je pa film vseeno zadel bistvo kar hočejo povedati ostali, daj nekomu moč na drugim in ta jo bo slejkoprej uporabil in zlorabil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC, Tadej, Ice, BMW.....a ja, da ne pozabim tudi Bajsi bi ustavil....no in jest, ker ne obvladam tok da bi steglna (še). :)

(hecam se)

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....lina srce,pa še marsikdo,ki ima vse koleščke bi ustavil......pa saj izpit ni toliko vreden kot moje življenje ali življenje kogarkoli drugega se mi zdi....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

no včeraj okoli 21 ure se je zgodba z Loškimi policaji ponovila na Trati kjer so s sirenami lovili mulčka na nekem apn motorčku,zgleda da Loški policajčki lovijo samo take delikvente ki jim lahko sledijo ostalo drhal ki pa res dela težke pizdarije pa pustijo na miru in zamižijo,ne da bi jih grajal samo en dan nazaj to je 6.7.videli pjancka na kolesu v vasi kjer ni nikogar ogrozal povrhu pa je še delavec v firmi kjer zelo slabo zasluži,ga ustavili frulico za pihat pa sudja za prekršaje..jao jao vse lepo in po zakonu .poj naj pa komandir še naroči pa naj oprezajo za tistimi ki vozijo po 100 na uro in še več skoz vas ne pa samo teh siromakov...ups..baje da jim je mulček star 14 let spizdu!!!??? pa ga ne zagovarjam sam cela vas se je urkotom režala k so lutal po njivah tam okol :lol1: :lol1: :lol1: :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!