Skoči na vsebino

AO+


don3

Priporočene objave

Pred kratkim sem pogrno z motorjem in imam na zavarovalni polici plačan tudi AO+. Sedaj pa me zanima, a ima morda kdo izkušnje s tem, kako se to uveljavlja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor boš rabil prijavo nezgodnega dogodka/nesreče.

Pa brez zdravniškega potrdila o pridobljenih poškodbah in morebitnih trajnih posledicah tudi ne bo šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NAjbolje je da poročilo o nesreči (policija), rezultat alkotesta in zdravstveno dokumentacijo das odvetniku, ker ga po klavzuli o AO+ tako ali tako placa zavarovalnica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem AO+ pred dvema letoma uveljavljal preko odvetnika, ker bo on več iztržil kot ti. Pa tudi plačan bo iz AO+.

Z uveljavljanjem AO+ izgubiš 15% bonifikacije.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gugo, AO+ uveljavljaš samo če si sam kriv...

...in potem padeš 3 razrede niže (lahko tudi +30% če prej ni bilo bonifikacije).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem pogrno z motorjem in imam na zavarovalni polici plačan tudi AO+. Sedaj pa me zanima, a ima morda kdo izkušnje s tem, kako se to uveljavlja?

Pobašeš vso dokumentacijo (zapisnik o nesreči, zdravniške izvide,... ) in do odvetnika. Tega bo sicer plačala zavarovalnica, ampak bo še tebi vzel 5-10% izpogajane odškodnine. Itak da je to cigansko, ampak še bolj te bo ociganla zavoravolnica, če se boš sam pogajal z njo!

Popravljeno . Popravil premza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!