Skoči na vsebino

obnasanje na cesti


klimbra

Priporočene objave

Jipidipi, pa si se zamislil nad tem, kar si napisal? A je mulčeva neumnost dovolj velik razlog za škodoželjnost? Ko boš se enkrat sam "razsipal", tega ne boš več nikomur želel.

varne kilometre in lp DTW

Popravljeno . Popravil dave the wave
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jipidipi, pa si se zamislil nad tem, kar si napisal? A je mulčeva neumnost dovolj velik razlog za škodoželjnost? Ko boš se enkrat sam "razsipal", tega ne boš več nikomur želel.

varne kilometre in lp DTW

Nic bat, ze ko sem pisal sem bil zamisljen al naj stisnem al naj ne.... pa sem se odlocil da vseeno stisnem "poslji odgovor". Res je morda moja izjava tudi neprimerna za koga.

A zivim vedno po motu kdor izziva naj tudi dobi svojo lekcijo. Zal. Ko se bom sam razsul zarad moje neumnosti prosim da naj ne bo nikomur zal(in to resno mislim), ce pa ne bom sam kriv potem pa naj pac vsak pove po svojem obcutku.

Ne privoscim nikomur ki vsaj malo dela z glavo. A to kaksen je vozil in kako je vozil..... zal delam razlike med ljudmi :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Ne privoscim nikomur ki vsaj malo dela z glavo. A to kaksen je vozil in kako je vozil..... zal delam razlike med ljudmi :cry:

Ti te razlike samo opažaš, ne pa delaš.

Definitivno pa jih ne opazi "nesreča" ko udari ... in ne izbira med previdnim in neprevidnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti voziš vedno po omejitvah??

nemorš gledat kako je oblečen, naj bo kot mu paše, že sam ve

jst se tudi včasih peljem v bližnjo gmajno kar tak mal za foro včasih sm tud kr v kratkih hlačih pa majci zravn pa adidaske pa kaj. pa nevem zakaj bi mi nekdo ki tega "nikoli" ne nardi, zdaj privoščil da se razsujem. pač se tako počutim. in sem zato tk oblečen.

nevem no, jst nikomur ne želim da se razsuje. razen ča bi zaradi njega nekdo pošteno naje..l. ljudje smo si različni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Mogoce bo izpadl da sm navadn kolerik ampak se ne morem vec zadrzat. :angry:

Vsak dan se vozm v sluzbo cca 35km. Ce je lepo vreme grem z bikom drugac pa z avtom. Do zdej sm vidu kr lepo stevilo for. Ampak neki stvari mi nikakor ne gre v glavo:

1. Zakaj nekdo kup Audi A8 TDi 16V in se en kup cifr in crk, pol pa zilavi po cesti 70km/h ob omejitvi 90. :hmm:

2. Prehitevas kolono, negdo prpele nasprot ti zapeljes nazaj v kolono, tip pred tabo pa po bremzah. Ne vem a hoce pomagat, da bi prehitu se njega al me hoce za nalepko na zadnji sipi. :o

3. Telefon na uses pa desno brez zmigovca in prehitvat kolono k pele 80 z 90km/h.

4. Na AC ti tip zapelje pred tebe s 120 km/h in pol kljub blendanju in hupanju pele se kakih 5km po prehitevalnem pasu. :wacko:

5. Zadnic mi je tip k sm ga hotu prehitet zapelu cez sredinsko crto in se tm pelu naprej. :fight2:

6. V kriziscu ti tip zapele desno brez zmigovca al ga pa ukljuc k ze zavija. Je en tip na to foro zbil kolega kksne 3 tedne nazaj. :BUA:

Zdej sem prsu do zakljucka, da so proizvajalci avtomobilov nardil avtomobile preenostavne in prevec varne za upravljanje. Tko da se za volan sprav cist usak k ma pet minut prevec casa, tud ce je cisti motoricni idiot, dela po cesti neumnosti in mu ni treba mislt na to da se mu lohk kej nardi. Za druge na cest pa se mu tko j....

No pa sem se spihu in zdej sem ze bolj miren. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce bo izpadl da sm navadn kolerik ampak se ne morem vec zadrzat. :angry:

Vsak dan se vozm v sluzbo cca 35km. Ce je lepo vreme grem z bikom drugac pa z avtom. Do zdej sm vidu kr lepo stevilo for. Ampak neki stvari mi nikakor ne gre v glavo:

1. Zakaj nekdo kup Audi A8 TDi 16V in se en kup cifr in crk, pol pa zilavi po cesti 70km/h ob omejitvi 90. :hmm:

2. Prehitevas kolono, negdo prpele nasprot ti zapeljes nazaj v kolono, tip pred tabo pa po bremzah. Ne vem a hoce pomagat, da bi prehitu se njega al me hoce za nalepko na zadnji sipi. :o

3. Telefon na uses pa desno brez zmigovca in prehitvat kolono k pele 80 z 90km/h.

4. Na AC ti tip zapelje pred tebe s 120 km/h in pol kljub blendanju in hupanju pele se kakih 5km po prehitevalnem pasu. :wacko:

5. Zadnic mi je tip k sm ga hotu prehitet zapelu cez sredinsko crto in se tm pelu naprej. :fight2:

6. V kriziscu ti tip zapele desno brez zmigovca al ga pa ukljuc k ze zavija. Je en tip na to foro zbil kolega kksne 3 tedne nazaj. :BUA:

Zdej sem prsu do zakljucka, da so proizvajalci avtomobilov nardil avtomobile preenostavne in prevec varne za upravljanje. Tko da se za volan sprav cist usak k ma pet minut prevec casa, tud ce je cisti motoricni idiot, dela po cesti neumnosti in mu ni treba mislt na to da se mu lohk kej nardi. Za druge na cest pa se mu tko j....

No pa sem se spihu in zdej sem ze bolj miren. :naughty:

Ma sej kdaj si je treba dati duška in izpluvati ven iz sebe!!!!

Tudi jaz opažam, da z leti vozniki avtomobilov vse bolj sekajo ovinke. Enkrat jim je že uspel, da smo me skinl s ceste...sedaj pa raje vozim počasi, sploh v nepreglednih ovinkih. Zato mi pa cesta Tolmin - Idrija - Ljubljana sploh ni všeč!! Sem se vračal neko nedeljo pred cca. 14 dnevi in če bi imel "normalno" hitrost bi vsak ene 5x na poti nazaj nabasal na pleh, ki bi vozil po moji strani cestišča!

Štala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vendno več je tudi takih ki bi vsekakor radi dokazali da lahko nesejo motor tudi če motorist vozil zelo smerno. Zgodilo se mi je ko sem se vračal z ovinkanja po Mariji Reki, dohitim rdečega forda mondeo in za njim zmanjšam hitrost. Ko me tip opazi da po gasu ker mi je ustrezalo da je malo pospešil sem zapeljal za njim v dokaj primerni razdalji. Tipo si je verjetno vbil v glavo da ga danes pa že en bo prehitel motorist in je začel sekat ovinke enega za drugim, vseeno ali je levi ali desni, pregledni ali ne. Seveda ob taki vožnji v desnem ovinku zapelje na bankino pri veliki hitrosti in vame se vsuje kup kamenja (ne drobnega peska) Tako da mi je eden izmed kamnov opraskal vizir. Žal sem se prepozno spomnil da bi ga lahko lepo prijavil za takšno vožnjo in si nisem zapomnil tablice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem se prepozno spomnil da bi ga lahko lepo prijavil za takšno vožnjo in si nisem zapomnil tablice.

S tem ko si pozabil, si si samo prikrajšal trpljenje živcov ob verjetni policistovi izjavi, da niso pristojni, ker kršitelja niso zasačli ob kršenju prometnih predpisov, preostane pa ti samostojna prijava pri sodniku za prekrške. Nekaj podobnega se mi je že zgodilo. :angry:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal sem se prepozno spomnil da bi ga lahko lepo prijavil za takšno vožnjo in si nisem zapomnil tablice.

No, mi pa kaj takega sedaj zanesljivo ne bomo pozabili! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tipo si je verjetno vbil v glavo da ga danes pa že en bo prehitel motorist in je začel sekat ovinke enega za drugim, vseeno ali je levi ali desni, pregledni ali ne.

Ti pa si si vbil v glavo, da ga boš na vsak način prehitel. Pogojni refleks - moram ga prehitet "valjda", ker sem z motorjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kratko:

1. Tistmu tiču,ki je v modri jakni,pa z modrim nahrbtnikom v petek okol 10,00 dopoldne preizkušal pozornost voznikov na avtocesti proti predoru pod Golovcem.........vsaka čast KRETEN NEUMNI.....Prisežem,da te drugič....ma ne vem sklatim je premila beseda......direkt na gobec te bom ruknu in to med vožnjo.....Pa sej nisi normaln..,...4 avtomobili s hitrostjo okol 140 prehitevajo kamion.....in ti PAMETNJAKOVIČ jih greš prehitevat ob odbojni ograji :hmm: PA SEJ NISI NORMALN.....ne razumem, da ima kao polnoletna oseba tak ignorantski odnos do svojega življenja.......a misliš,da si s tem,ko si padu mim z vsaj 160km/h pokazal drugim,da imaš jajca,muda....WE......pokazal si,da si totalni idiot,brez kančka pameti v tistem kar nosiš na glavi.A misliš,da vsi gledajo ogledala tko kot nekateri.....a te ni nič stisnilo,ko je bel avto mal zašantal levo desno,še mi smo bremzal zarad njega.....sam ti LETEČI KRANJEC pa ......ma nima smisla....zame si IDIOT!!!!!!!

2. Heroju na raketi.....če se ne motim srebrne barve......obvoznica proti Barju z Dolenjske smeri......opletajoča siva vetrovka........BRAVO:::::ŠE DOBR DA NISI POLETU.Na hrbtu si meu tak balon,da sem samo čakal,kdaj boš dokazal,da je FZ6 lahko tudi balon!!!!!

BRAVO....ni kej.......drugič se vsaj primerno obleči za podiranje rekordov......ker drugače boš.....POLETEL!!!!!

3. Ta je pa najmočnejša......

Mladenič.....al pa mladenka,saj je bilo bitjece,ki je sedelo na tem neverjetnem izstrelku po moji oceni opremljeno z največ 50 kilogrami žive teže......včeraj okoli 17,00 na Celovški smer proti centru,prehod za pešce nasproti zavarovalnice Triglav........Mamo ti j..... , da ne grem na tvoj nivo.....pozer nenormalni......A VEŠ KAJ POMENI RDEČA LUČ??????????? Pa še neki.....rori ti prav nič noro ne bobnijo....sam neki prdi.....tko da ni treba v prvi porabt vseh 18.000 obratov,da med pešsci pičiš na kavo do predvidevam najbližjega bifeja :angry: :angry:

Aja.......Rdeča jakna First!!!!!.....Drugič te s kamnom u glavo......ga bom za vsak slučaj kar v žepu nosu.....ker predvidevam,da se bo zadeva kmalu ponovila!!!!PAZI SE!!!!! :fight2: :fight2:

In končna ugotovitev.....FZ6 je lahko "raketa","balon","sredstvo za ubijanje pešcev"......bom budno spremljal,če se ga da spremeniti še v kaj!

Ostalim srečnim lastnikom,ki pa uporabljajo ta lep motor za PAMETNO vožnjo,UŽIVANJE sam ali v dvoje.......pa " se vidimo na cesti,se vidimo na pivu" :yea2: :yea2: :yea2:

Ma preveč se razburjaš, škoda živcev..pol boš pa enkrat kakšnega sicer poštenega voznika, ki si bo slučajno kakšno neumnost naredu s kamnom cilal in ti pa bo pol žal,..

Ni pa prav, da folk tako nori oz. ogroža še ostale udeležence in meče slabo luč na vse motoriste..sam kej dost ne boš pomagal, tud če se raztrgaš pri pisanju in svarjenju, z grožnjami pa še najmanj..

Tisti del o pivi mi je pa všeč, sam takrat pa seveda brez motorja-bom še jst mal pridigal.. :) hmm, mi je kr všeč, no sej počasi te že razumevam.. .)

LP,T :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tut dons enga "idealista" na cest srečou.

V Ljublani sem se vozu za enmu Renoult 5, čigar voznik je na vsakem križišču na stežaj odprl vrata, da mu ni blo vroče. Samo sreča je bla, da se ni peljan noben motorist mimo kolone ker ne vem kako bi se izognil vratom - če bi lahko sploh tako hitro ustavil.

Ko pa sem tipa "nakuru" skozi okno je bil pa še nekej pametn, da nej sami merkamo nanga. :wacko: :wacko: <_< :? :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo se moja izkusnja,dva modela na cbr v "popolni"opremi :SS kratke hlace ,kratka majca frizurca in vse,pa hajd gor pa dol po celovski stirkrat sta se mim nas pelala s polnim gasom :BUA: ,js sem si pa svoje mislu,in pol cez ksn mesec berem da sta se v polno zaletela v bok avta k je pravilno zapelu v krizisce,seveda nosila sta podobno,ce ne isto :hmm: opremo in tako je bil izid nesrece nei zogiben-smrt.js sem si pa spet mislu svoje :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes zjutraj v Slovenski Bistrici - z best frendom pelema slabih 50, ko naju iz leve sviiinjsko izsili ena baba v nekem X avtu (neki maruti style, sam ni bil maruti), pol ko naju vidi pa (ze poravnana na voznem pasu) namest d bi potegnala PO BREMZI!!! :blink: :blink: :xx: :xx: miha (voznik) namota volan desno da skor robnik zajahama, da plocevina ostane cela, baba nekako najde prvo prestavo (al je z drugo startala??), pa po polzje naprej, kot da se ni nic zgodilo. :doze: aaaaaaa, ko bi js tak folk tepu!!! :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veckrat sem ze s pirom ali tremi vozil, pa niti enkrat nisem delal zgoraj opisanih pizdarij... Tko da ne posplosuj :>

emmmm cccc sam pazi se,da te vidm se kdaj pjanga na motorju bos spal v clubhouse-u :D

Previdn voz se naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:angry: no pa še moja sobotna izkušnja:

se peljem ponoči iz Medvod proti Jeprci in pripeljem za voznika Mazde 626 iz KR ,prpelu sem dokaj hitro za njega pol sem pa upočasnil in kaj sledi, tipo me opazi v ogledalu in nemudoma zapelje na sredino ceste v trenutku,ko sem ga začel prehitevat pi**a pof***a, jebem mu vse po spisku :angry: :angry: :angry: potem pa še opazim,da je to nek lokalni (kranjski) čefur in z njim v avtu še trije čapci :BUA:

Pol ga prehitim in mu pokažem sredinski prst in zatem mi on prižge dolge luči,da sem skoraj oslepel in vozi za mano z nezmanjšano hitrostjo z dolgimi lučmi prasec hudičev :angry: ..........

Če ga še kdaj srečam v KR na cest mu bom že pokazal kaj si mislim o njem prekleta pi**a pofu***a!!!!! :angry: :angry:

P.S se oproščam zaradi grdega govorjenja,sam sem se moral mal sprostit :)

vsem vam želim čim manj takšnih srečanj

lp cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cagiva ti samo poklič, mu bomo drugič kakšen špegu "snel" dol z avta O:-) potlej bo pa mu :devil: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole morm povedat, ker je odraz slovenske vozniške kulture.

Se pelem po AC po Vrhniškem klancu navzdol 160 km/h. Nakar me prhiti ena bjonda v R5. Jo pogledam k me prehiteva (matr je bla dobra :D ), ona pa sedi za volanom k bi se 50 pelala :doze: . Mrtvo hladna sam če bi blo treba zabremzat bi bla pa najbrš hladno mrtva. Pa še zelo škoda bi jo blo :cry: .

Nauk zgodbe: Dobre dečve nej mal pazjo nase, da ne bodo šle v škodo. Po 50tem pa kr po gasu :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Ljublani sem se vozu za enmu Renoult 5, čigar voznik je na vsakem križišču na stežaj odprl vrata, da mu ni blo vroče. Samo sreča je bla, da se ni peljan noben motorist mimo kolone ker ne vem kako bi se izognil vratom - če bi lahko sploh tako hitro ustavil.

Ko pa sem tipa "nakuru" skozi okno je bil pa še nekej pametn, da nej sami merkamo nanga. :wacko: :wacko: <_< :? :angry: :angry: :angry: :angry:

Bolno; motoristu je vroce in *sme* kjer koli mimo kolone. Avtomobilistu je vroce in ne sme odpreti vrat. Potem se pa v nekem drugem topicu cudijo, od kje ljudem obcutek, da motoristi mislijo, da so kralji ceste. *sigh*

Morda je imel zakonodajalec ravno take odbitke v glavi in je zato predvidel, da smejo enosledna vozila prehitevati stojece kolone po DESNI strani. Kot kaze si imel sreco, da te ni tip v petki "nakuru" nazaj - imel je namrec vec razlogov, da je bil jezen, kot ti.

*grmpfh*

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja res je imel razlog da je povedal svoje. Vrjetno zato ker:

- Noben motorist ne prehiteva kolone po levi :hmm:

- Kot sovoznik on sigurno nebi odprl vrat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ha, ha,

nikjer ni zapisano, da voznik ali sopotnik v stoječem avtomobilu ne sme odpreti vrat.

Pred tem manevrom se mora prepričati, da s tem koga ne moti/ogroža,

ko pa so vrata enkrat odprta, potem mora pa motorist/skuterist paziti na vrata.

Peco je zapisal, da se je vozil za njim, torej z odpiranjem vrat ni bil ogrožen in vrata so bila "legalno" odprta.

Da se ne bi kdo kar tako iz jeze zapeljal v odprta vrata, češ, ti bom že pokazal.

Se mu lahko zgodi, da bo plačal nova vrata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej pa misliš da se je vedno prepričal da ga ravno v tistem trenutku ne prehiteva motorist - keep dreaming. <_< <_< <_< <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej pa misliš da se je vedno prepričal da ga ravno v tistem trenutku ne prehiteva motorist - keep dreaming. <_< <_< <_< <_<

raj ne na silo pametnjarit. če nauš sam pazu nase (in na vrata) - drugi morda ne bodo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madoncaja fantje se pa vsi zavzemate za gunga odpiralca vrat k da bi mu dajal prou da odpira vrata tiste svoje piksne. :hmm: :hmm: :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!