Skoči na vsebino

obnasanje na cesti


klimbra

Priporočene objave

Doživel isto sranje prejšno nedeljo v Mariboru. Mogoče ga bo kdo spoznal po opisu. Audi A8 4.2, sive brave, MB registracija, pa s plastičnim dvignjenim sredincem v zrak na zadnji polici. Me je zajebaval, vozil tud samo 50, kjer je bilo 90, in ko sem s svojim bogim motorckom in deklico na zadnjem sedežu hotu prehitevat, tip seveda do podna po gasu pa se smejal in mahal. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doživel isto sranje prejšno nedeljo v Mariboru. Mogoče ga bo kdo spoznal po opisu. Audi A8 4.2, sive brave, MB registracija, pa s plastičnim dvignjenim sredincem v zrak na zadnji polici. Me je zajebaval, vozil tud samo 50, kjer je bilo 90, in ko sem s svojim bogim motorckom in deklico na zadnjem sedežu hotu prehitevat, tip seveda do podna po gasu pa se smejal in mahal. :BUA:

spoštovani kolegi!!v takih primerih se je najboljše umaknit na rob ceste ali ustavit na enem primernem mestu pa enga pokadit....pa naj drkajo s svojo prepotentostjo sami naprej..tko ga najbolj nategneš :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred dobrim mesecem se s kolegom peljeva po zasavski trening pisti v Prebold dohitiva mojstra v peugeotu 607,kolega ga prehiti,mojster požene,skor zbije kolega.počakam na primeren trenutek prehitim še jaz,počasi ustavim na sredini ceste,stopim do avta,odprem voznikova vrata,eno vzgojno,nazaj na motor in naprej.pred pričetkom naselja počakama mojstra,ki pa je kot kaže avto obrnil in se odpeljal nazaj proti Trb.to je efektivna vzgoja v cpp.najbrž se bo naslednič spomnu krvavga robca ko bo hotu drkat motoriste.policija me še ni obiskala.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred dobrim mesecem se s kolegom peljeva po zasavski trening pisti v Prebold dohitiva mojstra v peugeotu 607,kolega ga prehiti,mojster požene,skor zbije kolega.počakam na primeren trenutek prehitim še jaz,počasi ustavim na sredini ceste,stopim do avta,odprem voznikova vrata,eno vzgojno,nazaj na motor in naprej.pred pričetkom naselja počakama mojstra,ki pa je kot kaže avto obrnil in se odpeljal nazaj proti Trb.to je efektivna vzgoja v cpp.najbrž se bo naslednič spomnu krvavga robca ko bo hotu drkat motoriste.policija me še ni obiskala.....

in pol se sprasujem zakaj smo motoristi divjaki, razbojniki, mafiasi, blablabla... :doze:

prehitis, pokazes fakica, pa nej te lovi, ce se mu da, pa je to to, kaj se ces sekirat pa nasilje zganjat? :? ce pa modelu ne potegne pa si zapises registrsko, pa policijo poklices, pa naj se oni ukvarjajo z njim <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

počasi ustavim na sredini ceste,stopim do avta,odprem voznikova vrata,eno vzgojno,nazaj na motor in naprej

:OK: :OK:

mogoče si s tem celo kakšno življenje rešu....tip ne bo več ponavljal zadeve....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SATAN :OK:

Sam si tega ne upam, ker si ne morem kazenske ovadbe privoščit. Pa ponavadi ne podpiram jemanja zakona v svoje roke. Če ti pa nekdo iz objestnosti življenje ogroža, je pa taka poteza primerna. Tip je že vedu zakaj jih je fasal.

:notworthy: :notworthy: :notworthy:

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

spoštovani kolegi!!v takih primerih se je najboljše umaknit na rob ceste ali ustavit na enem primernem mestu pa enga pokadit....pa naj drkajo s svojo prepotentostjo sami naprej..tko ga najbolj nategneš :lol1:

:grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grim

kdorkoli te ogroža na cesti in ga greš prijavit na policijo pa oni tega ne vidijo(Policisti)ga nimajo pravice tudi zaslišat ali opozorit!!! :BUA: preverjeno na lastni koži!!!!Izjava Policista.... zasebna prijava sodniku za prekrške :hmm: no poj se pa pojdi???? nimaš kaj drugega kot da al tako kot zgornji motorist na GobeC al pa se raje umakni če ne želiš sitnosti :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frend RegY (avtomobilizem.com) je nekoc vozil zvecer proti domu, ko je dohitel nekega modela (kaksen avto je vozil si nisem uspel zapomnit), ko mu je nonstop skakal na njegov vozni pas (4-pasovnica). RegY je poklical policijo, povedal tablico in lokacijo, najblizja patrulja oba ustavi, model pa napiha nekaj cez 2 (DVE!!) promili. Najbrz je s tem resil kaksno zivljenje. takemu ne pomaga niti focn, ampak sam odvzem izpita. ki mu ga pa drug kot policija ne more vzet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK:

mogoče si s tem celo kakšno življenje rešu....tip ne bo več ponavljal zadeve....

ponavljal kire zadeve?

po moje naslednjič ne bo ustavil...izzival bo pa še zmer

kdo bo najebal se ve, on ne več, ker mu je tole boleča izkušnja bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne zdijo se mi nedolžne, daleč od tega

hotel sem poudariti, da ko bo šofer avta naslednjič komu "težil" na cesti in bo motorist ustavil na sredi ceste se ta avtomobilist IMHO ne bo ustavljal (ker bo vedel kaj ga čaka).

Pač težko verjamem da bo (avtomobilist) svoj ego tolk potlaču in NEtežil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, ne vem ravno za takega, ki jih dobi po kumari...

Vem pa, da sem z neagresivnim gestikuliranjem ali opazko voznikom stoječim v križišču že "prislužil" nasmeh, opravičilo, pogovor. Najbolje zadene "Gospa, a danes sem pa jaz na vašem spisku za odstrel?", ali "Koliko motoristov morate pa danes pobiti?", da o "A mi boste tud rožce na britof nosili, ali samo ubili?" :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...počakam na primeren trenutek prehitim še jaz,počasi ustavim na sredini ceste,stopim do avta,odprem voznikova vrata,eno vzgojno,nazaj na motor in naprej...

Nadaljevanje bi se lahko pisalo tudi takole:

Čez nekaj časa sem začutil udarec v zadek, zabliskalo se mi je pred očmi, usta sem imel naenkrat polna peska in sedaj vam pišem s svinčnikom v ustih iz invalidskega vozička.

Jebela, takega moraš vedno sterati naprej, da ga imaš na očeh! Saj bo itak prej ko slej oz. najverjetneje čimprej zavil dol s ceste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...počakam na primeren trenutek prehitim še jaz,počasi ustavim na sredini ceste,stopim do avta,odprem voznikova vrata,eno vzgojno,nazaj na motor in naprej...

....in potem se čudite od kod "civilom" tako mnenje o motoristih? :? :wacko: :lol1: :lol1: :lol1:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej pravim...vsak po svoje...eni očitno tudi ukrepajo...sej je napisal da je ukrepal...drugi, vključno z mano pa tega ne počnemo....seveda ni rešitev v nasilju...sam ti da kr mislit kaj si je tisti stric v avtu mislil ko je videl da njegovo obnašanje vpliva na počutje in občutje varnosti drugih v prometu...in če je to edini način da mu daš vedet da dela narobe...potem....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Problem je takrat, ko šofer avtomobila dobi eno vzgojno in sploh ne ve kaj je zajebal. Če ga že vzgajaš, mu je treba tudi povedat zakaj ... B)

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in potem se čudite od kod "civilom" tako mnenje o motoristih? :? :wacko: :lol1: :lol1: :lol1:

Alla

Ja najbolje da smo vsi lepo tiho in požiramo vsa izsiljevanja, prehitevanja v škarje in druga objestna ravnjanja "civilistov". :?

Ta ki jih je dobil že ni bil v tistem trenutku normalen "civilist" ampak nevaren osebek ki bi lahko nekoga ubil!! :angry:

Ne pravim da je potrebo dajati "vzgojne" v fizičnem smislu, vsekakor je pa potrebno opozarjati nase in najbolje je takoj ko se zgodi kakšna neumnost...čez 10 minut, se ne bo več noben spomnil kaj počel in kako nevaren je bil!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...čez 10 minut, se ne bo več noben spomnil kaj počel in kako nevaren je bil!

... to se tkoaltko ne bo,

ker še nihče na Planetu Opic

idiotu ni dopovedal, da je idiot

basta

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes mejni prehod Vrtojba. Na italijanskem kaželu, majhna kolonca (7-8 avtu). Pred mano en motorist na Africi opremljen z ženo in top casom lepo roma mimo kolone...vštric z Saranom KR registracije se ustavi. Ko kolona spelje, le ta v sharanu pokaže motoristu naj grem predenj. V hipu k spelje, ta v avtu gas :blink: js sm sam pogledu kdaj bo treba koga pobirat. Balanca je šla nevem če 1cm mimo ogledala od avta. Motorist pržlajfu, uni z avtom pa naprej. Kolona se spet ustavi zaradi pregleda enga vozila ospred. V tem trenutku, nagnem mojga na štapco, grem do motorista na Africi, ga prašam če je vse OK, takoj za tem stopim do možicla v avtu. Atek je zgledu okrog 45 let, muzika na ves glas notr, odpre šipo, pa lepo pozdravi:" Kaj je, kaj češ met?" :ph34r: :angry: :angry: O mater, pol mi je pa prekipelo O:-) :devil: Nadru sm ga ku prasca, od tega kaj bi lahko naredu, do tega d če ga še kdaj vidim ga zajebam na enak način ku je on motorista, do tega je prišlo, d če ne zapre kljuna mu zbijem dva podočnika ven. D ni blo zadosti moje pridiganje se je odloču še motorist povedat svoje :rolleyes: :D jej, je blo zanimivo. Italijanski policisti so pa samo gledali kaj bo vn s cirkusa ratalo... Izšlo se je lišo, sam Africa je bla hmali potleh, z dvemi človekami <_< Klapi ne zaupam več, ma niti če pokaže nej grem dalje, ne bo šu, razn če mam 50km/h al pa več kukr on, d sam švigne mimo :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!