Skoči na vsebino

obnasanje na cesti


klimbra

Priporočene objave

žan prav si naredu.... :notworthy:

če bi bil satan tam bi pa še vzgojna padla...pol bi bil učinek maksimalen.... :)

tudi to sm študiru, sam so bli policaji blizu in vse podrobno opazovali :doze: Če ne bi sigurno tudi kšna uletela, če ne direkt po nosu pa v pleh :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje sej če pomislš je res mal neandrtalsko obnašanje pa bla bla,sam preventiva je bolš ku kuritiva

neandertalsko gor ali dol, pa priznaj da se ne gre tolko za preventivo, ampak enostavno včasih paše koga dobro po gobcu vdarit če naredi kaj takega .) :P neverjetno koliko bolj miren si po tem, lahko v miru pelješ naprej in se ne obremenjuješ več :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

ampak enostavno včasih paše koga dobro po gobcu vdarit če naredi kaj takega .) ...

Eeeee, končno smo prišli do tega. Paše sprostiti vse tisto, kar se je ob krizni situaciji nabralo. To je to, ne pa mi tlele flancat, da si bo okloftani kaj zapomnil in bo drugič uvidevnejši! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je to, ne pa mi tlele flancat, da si bo okloftani kaj zapomnil in bo drugič uvidevnejši! :P

Ja kaj pa drugega kot uvidevnejsi...ko bo moped pred sabo zagledal bo kr sam od sebe na njivo zavil, ce je kej regrada! Ce pa ne in bo se naprej iskal, bo pa spet kako fasal...enkat se bo navelical :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žan prav si naredu.... :notworthy:

če bi bil satan tam bi pa še vzgojna padla...pol bi bil učinek maksimalen.... :)

Heh, pol bi ble pa izjave tipa:

"Voznik osebnega vozila je nenadoma odprl vrata in me kar tako, nepričakovano, zahrbtno trikrat mahnil po pesti s čeljustjo. Še sreča da sem imel motoristične rokavice s ščitnikom za členke."

O:-)

Popravljeno . Popravil Fritz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli šestih popoldne....v centru mesta (Tavčarjeva ulica) zelo lep primerek kretena na motorju. S semaforja je bilo treba divje speljat, pred sodiščem nujno dvignit motor na zadnje kolo (en KTM), potem kaka 2 m celo po obeh kolesih, nato pa do naslednjega semaforja po prednjem kolesu. No, tik pred križiščem mu je zadnje kolo v luftu začelo vleči v levo, tako, da ko je končno pristal na obeh kolesih, je še malo zaplesal in na srečo (samo njegovo) uspel celo zvozit ovinek.

Dotičnemu osebku sporočam (če bere tale forum), da naj raje frajeriši tam kjer je manj prometa. Saj njega očitno ni škoda, je pa vseh ostalih zato. :angry:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alla te to moti kar tak al ker se ti ne znaš oz. ne moreš tak peljat? :naughty: Pa ne zdaj flancat kak to ni varno :zzz: , pa da se ne bi hotla :zzz: , pa kak je motorja škoda :zzz: , pa kaj ljudje vidijo :zzz: itd. itd. če se človek po zadnjem pelje al pa prvem še ni huligan al je :? ? Pa če te je ded tak fejst razkajfo bi mu pa v obraz povedala....... :blink: :hmm: :devil:

LP Bajsi

Popravljeno . Popravil bajsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da se tako ne znam peljat......oz. se sploh ne znam peljat. Nimam izpita, niti motorja. Ampak v centru mesta, kjer je veliko prometa in pešcev, ki skačejo ko kure po cesti se mi pa ravno ne zdi primerna vožnja po enem kolesu, pa naj bo to zadnje ali pa prednje kolo.

Heh in potem se raznorazni motoristični modeli čudijo, da je folk tako sovražen do njih. Le zakaj? :hmm:

Alla :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud kuro avto kdaj pa kdaj povozi, pa kaj in če že pešce primerjam s kurami, tudi kura mora pazit kje in kdaj stopi na cesto, verjamem da te je pogrelo ampak tak hudo kritično to početje ni bilo - vsaj v mojih očeh ne.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ce smo ze pri wheelijih - a bo kdo hud, ce povem da se z bajkom, ko grem mal na Ponikvo (300 metrov), pelem vsaj 60% razdalje po zadnjem kolesu?? O:-) :) sem zato kreten?? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud kuro avto kdaj pa kdaj povozi, pa kaj in če že pešce primerjam s kurami, tudi kura mora pazit kje in kdaj stopi na cesto, verjamem da te je pogrelo ampak tak hudo kritično to početje ni bilo - vsaj v mojih očeh ne.

LP Bajsi

Bajsi...z dolžnim spoštovanjem.

Čeprav takšnih akrobacij ne znam izvajati domnevam, da lih velikega pregleda nad cesto ne moreš imet, ko to počneš. Zato to počneš tam kjer nikogar ne ogrožaš, ali pa tudi ne, če je treba nahraniti svoj mali bolestni ego.

Pa še spomini. Znanec je pred leti izvajal akrobacije tega stila z SS mašino na Vrhniki. Sonce je že zašlo in vidljivost ni bila najboljša. Ker je peljal po zadnjem kolesu, ga gospa v osebnem avtomobilu ni videla in je zavila na cesto. Možakar nesreče ni preživel. Tudi voznica je bila hudo poškodovana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priznam, da se tako ne znam peljat......oz. se sploh ne znam peljat. Nimam izpita, niti motorja. Ampak v centru mesta, kjer je veliko prometa in pešcev, ki skačejo ko kure po cesti se mi pa ravno ne zdi primerna vožnja po enem kolesu, pa naj bo to zadnje ali pa prednje kolo.

Heh in potem se raznorazni motoristični modeli čudijo, da je folk tako sovražen do njih. Le zakaj? :hmm:

Alla :xx:

ne vem kwa poj pametuješ kle na forumu...nimaš motorja nimaš izpita ne znaš vozit???potem obmolkni :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...ce smo ze pri wheelijih - a bo kdo hud, ce povem da se z bajkom, ko grem mal na Ponikvo (300 metrov), pelem vsaj 60% razdalje po zadnjem kolesu?? O:-) :) sem zato kreten?? :huh:

Ne ampak važič, ker nam to tuki razlagaš :P !

@directory: kva se pa usajaš :angry: ? Dečva je zgolj izrazila svoj pogled in mnenje glede dogodka :friend1: , sej konckoncev zato pa so forumi ne :D ...in to da nima izpita....tebe so jebal na cesti, njo so pa hotl že v garaži pa se očitno ni dala :lol1:

...pa brez zamer prosim :P B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ženska nima izpita ni nobena katastrofa, je pa pomemben dejavnik pri njenem pogledu na motoristično početje neumnosti oz. atraktivnih akrobacij po cesti, zaradi katerega se njeno in moje dojemanje opisane situacije močno razlikuje.

@Fritz - nikomur ne želim da se ubije tako ali drugače, vendar se v Sloveniji zgodi dosti manj nesreč zaradi vožnje po prvem ali zadnjem kolesu kot pa zaradi traktorjev in dreka na cesti. Ko bo takšna vožnja edini problem motoristov bom tudi jaz udrihal po takšnih voznikih, vse do takrat se mi pa takšna pisanja po raznih forumih (še hujše motorističnih forumih - s strani nemotorista/tke) zdijo preprosto nesmiselna, neumna in nepotrebna.....

Vsekakor pa ima vsak pravico izražat svoje mnenje - čemur je forum dejansko namenjen. In ne nazadnje če mene nekaj tako hudo razburi, bi zadevo reševal takoj in z dotično osebo, ne pa na forumu pod krinko anonimnosti in nedotakljivosti in predvsem neučinkovito izražal svoje nestrinjanje z početjem pod pretvezo ali pa tudi ne zaskrbljenosti za varnost pešcev.....

Upam da nisem pohodil preveč žuljev in mačjih repov. O:-)

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ženska nima izpita ni nobena katastrofa, je pa pomemben dejavnik pri njenem pogledu na motoristično početje neumnosti oz. atraktivnih akrobacij po cesti, zaradi katerega se njeno in moje dojemanje opisane situacije močno razlikuje.

...

Je tako!

Motoristi običajno postanejo nekritični do svojega in svojih kompanjonov početje. Tako kot vse ostale pasme!

In Directory, Alla sicer ni voznica motorja, je pa že kar nekaj km presedela na zadnjem sedežu in ji ne moreš reči, da ne ve za kaj se pri motorizmu gre. Povrhu se tu smatramo za strpne in nikogar ne preganjamo ne s foruma niti z naših srečanj. Torej je bila tvoja reakcija paglavska in pod kritiko!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelem vsaj 60% razdalje po zadnjem kolesu?? O:-) :) sem zato kreten?? :huh:

tudi, če tega ne bi vedeli, si ... :P :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem kwa poj pametuješ kle na forumu...nimaš motorja nimaš izpita ne znaš vozit???potem obmolkni

a jest k mam pa deset let izpit pa vozim motorje ti pa lahko recem isto...vajenec :naughty:

Popravljeno . Popravil tejka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!