Skoči na vsebino

obnasanje na cesti


klimbra

Priporočene objave

In Directory, Alla sicer ni voznica motorja, je pa že kar nekaj km presedela na zadnjem sedežu in ji ne moreš reči, da ne ve za kaj se pri motorizmu gre.

Torej potem niti jaz ne morem kaj komentirat, ker se nisem sedel na zadnjem zicu.. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomojem da se kamikazo ki se po zadnjem pa po srednjem koli voz, z gasom do konca in po možnosti odprtim auspuhom dost prej opazi, kot pa nekoga ki 50 pele, z original izpuhom.

Si folk misle, ah sej gre počas, bo že zabremzal. Če se pa po zadnjem voziš, se pa folk kar umika. Ko Mojzes čez morje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mozno. se pa da na zadnjem kolesu dost lazje nardit kaj spektakularno narobe, kot pa ce se vozis 50... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovrstno početje vzbuja pri večini ljudi enake reakcije kot slide manevri z 320bmw razjebanimi kantami z vonabi piloti za volani, nagnjenimi daleč na desno (kriva hrbtenica), roko na sredini volanskega obroča (ultra hud grif) in vsaj kapljico ali dvema sveže krvi v ušesih zaradi glasne glasbe, ki so si jo zaželeli deliti s širnim svetom.

Če pri tem lahko dosežejo še stranski učinek razsute zelenjave v križišču, zaradi odskakovanja prestrašenih starejših (prekmalu ostarelih) gospodičen, vdov ali narkoleptikov, ki jih predramijo iz zaslužene otopelosti - dodatne bonus točke.

Se splača ne? Govori pa se zagotovo o tem. Kaj se ne bi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo pa bi sploh vozil po zadnjem kolesu če ga noben ne gleda

No pa si povedal bistvo tega ekshibicionizma.

Če to počneš na moto zboru, kakšni motoristični prireditvi ipd. bo večina prisotnih verjetno mislila - Ta pa obvlada.

Če to počneš na cesti polni ostalega folka si bo večina prisotnih verjetno mislila - Ta idiot pa obvlada.

Za nekatere je motor način življenja, za nekatere je užitek v vožnji, za nekatere je praktično prevozno sredstvo, za nekatere je igrača, za nekatere PA PODALJŠEK ZA MAJHEN EGO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moje prednje kolo precej rado razgravitira, 50-50 razmerje v teži in kačnek znanja k temu fino pripomore

mesto je privlačno zaradi s semaforji varovanih ravin, men sicer ne tolk zato redko zabredem v pregrevajoč pleh in beton

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za nekatere je igrača, za nekatere PA PODALJŠEK ZA MAJHEN EGO.

Hvalabogu, da si ga lahko vsak dan malo podaljšam :) me pa skrbi, kaj bo, ko bo neizmerno ali kar neskončno dolg ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej moškemu spolnemu udu že Ego pravjo?!

Lahko bi. Flodranje, skoke čez plot in ostala udejstvovanja v longitudinalnih vaginacijah pa bi potetakem lahko poimenovali Ego(v) trip.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej mi eden razloži ker jst ne zastopm :doze: :blink: : zakaj morajo določeni osebki na skuterjih, seveda brez čelade ker jim lahka frizuro pokvar, ko se peljejo skozi križišče kjer so ravnokar prebarvali prehod in nastaviili stožce, se pelat gasdodaskepress pa zrovn brcat stožce, da jih ja čim dlje pod tovornjake in v avte odnese? ne zastopm???

idiotizempress :BUA: :stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nej mi eden razloži ker jst ne zastopm :doze:  :blink: : zakaj morajo določeni osebki na skuterjih, seveda brez čelade ker jim lahka frizuro pokvar, ko se peljejo skozi križišče kjer so ravnokar prebarvali prehod in nastaviili stožce, se pelat gasdodaskepress pa zrovn brcat stožce, da jih ja čim dlje pod tovornjake in v avte odnese? ne  zastopm???

drugace ne izstopajo iz sivega povprecja. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Furanje po zadnjem sprednjem je v središču mesta pač zdravljenje kompleksov. Ma ista stvar se dogaja zakompleksanim tipčkom na morju, ki glisirajo s skijeti al pa gliserji 50m al pa se manj od obale. Da se ja vidi kdo je gor.

Bedno.....

In pol se večina teh motoristov razburja nad avtomobilisti , ki počnejo iste bedarije (beri terapije za zdravljenje kompleksov).....

Directory : tvojmu nicku primerne izjave.... :lol1:

Popravljeno . Popravil Yam
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!