Skoči na vsebino

comet 650 "gre" 240+


BAD PIT

Priporočene objave

DANES SM GA NATERAL DO PODNA 240km/h NA VIŠNJEGORSKEM KLANCU!

NI BLO PANIKE SAM ČE BI MEL ŠIPCO BI BLA VOŽNJA NAJBRŽ BOLJ UDOBNA PA PO UŠESIH ME JE SPIHALO IN GLEŽNJIH-NIMAM ŠE ŠKORNJEV;DRGAČ PA SE MI JE ZDELO DA BI RABU ŠE SEDMO BRZINO PA BI GA LAHKO ŠE VEČ SAM NE VEM KAKO BI SE MAŠINA POTEM OBNESLA!JA PA MISLU SM DA BO MAL VEČ GLASU SLIŠAT;VEČ AL MANJ SLIŠIŠ SAM ŠUMENJE BO TREBA ROR MENJAT AL PA TEGA NAVRTAT :D :D HEC

MOGOČE KDO VE ČE OBSTAJA KAKŠNA BLOKADA AL KEJ KAR BI SE DALO ODSTRANT IN KJE BI BLA TA STVAR?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da huso nima nobene blokade.

P.S.: izklopi CAPS LOCK, OK .)

Popravljeno . Popravil gebre
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANES SM GA NATERAL DO PODNA 240km/h NA VIŠNJEGORSKEM KLANCU!

Ta je pa dobra,240 s Cometam :lol1: :lol1: mogoče po števcu ampak realnih pa max.220km/h po klancu dol. :D

P.S. pa brez zamere :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DANES SM GA NATERAL DO PODNA 240km/h NA VIŠNJEGORSKEM KLANCU!

super. če bi bil litrski agregat notri, bi lahko tekmoval za GP...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno, ampak v zadnjem casu imajo motosvetovci res sreco, saj jih je vedno vec, ki jim motor gre bolje kot ce bi imeli supersportnika za 3 mio SIT. Talking about price/performance.... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je pa dobra,240 s Cometam :lol1: :lol1: mogoče po števcu ampak realnih pa max.220km/h po klancu dol. :D

P.S. pa brez zamere :P

Normalno da ne v hrib in po števcu tud realna hitrost ni 220 ampak okrog 200!

V hrib pa se je števec pognal do 190km/h!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da ne v hrib in po števcu tud realna hitrost ni 220 ampak okrog 200!

V hrib pa se je števec pognal do 190km/h!

To bi pa rad videl.Po ravnini sem ga kar težko lovil toda v Črni kal sem padu mim kot kamen.Imam BMW R1200C.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da ne v hrib in po števcu tud realna hitrost ni 220 ampak okrog 200!

V hrib pa se je števec pognal do 190km/h!

Števec od Husota laže!! in sicer za cca 10 %, če ne še več, odvisno od hitrosti. Ampak to res ni kakšen nenavaden pojav; do zdaj vem samo za en motor, ki v resnici kaže realno hitrost in t.j. RSV Mille.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To bi pa rad videl.Po ravnini sem ga kar težko lovil toda v Črni kal sem padu mim kot kamen.Imam BMW R1200C.

Jaz ra bi rad videl kako si ti husota lovil po ravnini s svojim r1200 c, ko pa ima končno hitrost samo 168 km/h!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ra bi rad videl kako si ti husota lovil po ravnini s svojim r1200 c, ko pa ima končno hitrost samo 168 km/h!?

sorry R1200C gre gre po števcu 195-200 kolko pa laže števec je pa drugo ampak verjetno nič več kot husotov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ra bi rad videl kako si ti husota lovil po ravnini s svojim r1200 c, ko pa ima končno hitrost samo 168 km/h!?

mogoče bi bil presenečen......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do zdaj vem samo za en motor, ki v resnici kaže realno hitrost in t.j. RSV Mille.

mislim da tud pr harley davidsonih kaze realno... :hmm:

a ve kdo kake so kej cene rezervnih delov Cometa v primerjavi z drugimi znamkami??

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ga že tud 220 natural-po ravnini, samo nevem kolk laže, apmak se mi je zdela kr brzina!! Jozicaq- ki si kupla šipco od kappe??Ti vem da si s tega konca bolj kot jaz..! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da tud pr harley davidsonih kaze realno... :hmm:

ja sej do 90 se nima kej dosti zmotit :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Normalno da ne v hrib in po števcu tud realna hitrost ni 220 ampak okrog 200!

V hrib pa se je števec pognal do 190km/h!

DEj sposodi si en GPS in si zmeri točno hitrost, ker tista meritev je najbolj točna od takih "low cost" zadev.

Vse prej je pa "nakladanje" v stilu " a veš da ma uni 320 na števcu" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja fak no, najprej fazerjevci, zdaj pa se cometovci ... :blink: :ph34r:

Pejte se solit :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:ph34r: Sem mel v planu, da bi v banki vzel mal kredita in kupil CBR 600. Tko, za divjanje. Še dobro, da nisem saj je moj Huso blizu s svojimi 240 km/h.

Ja Curi, tik za tabo sem.

Japajade pakvaše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Peesda, bom pa še jst probu moju yamahu250 viragota stisnt malo čez 200 ! :devil:

Vam javim rezultate z GPS-a :naughty:

Pa če ma kdo čas, lahko gre z mano merit. Sm mora bit vsaj 140 konjov, če ne me verjetno ne bo mogu lovit !! :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma na verjamem huso 240 nikol nima pogojev razen če pa števc pol v ibr laže ampak res res zlo težko.... No sej če ti gre tok hvala bogu ampak dvomim in to močno.

Brez zamere lp sharky :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole mora biti en virus pomojem.

Po vsej verjetnosti je bolje, da se lastniki Hjev ne vozite skupaj, ker pri tako poudarjenem črednem nagonu ne kaže silit v masovni stampedo.

Kje tiči vaš problem? Pogojna frustracija zaradi "cenovno najugodnejšega" nakupa novega motorja?

Spet težim. Ampak resnično me zanima kje je catch.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keč je v prevelikem zaupanju,da angel varuh leti še malenkost hitreje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :SS :SS :SS :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bodimo realni....... zacetnik prebira teme tukaj in po revijah in "kar-znajo-oni-znam-tudi-jaz" sindrom fseka na polno. ergo gas pa "se-enkrat-obrnt-za-ziher". sem dozivel nedavno nazaj na slovenskih cestah. ko ga pa po zunanji strani ovinka prehitis potem pa nekako :blink: :cry: takole skozi vizir bulji. brez veze v glavnem.

mi je en (ze pokojni) kolega motorist rekel: "vsaka opica zna obracati gas, peljati motocikel je ze tezje". ali "there are bold an there are old motorcyclists. but there aren´t many old & bold ones".

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!