Skoči na vsebino

comet 650 "gre" 240+


BAD PIT

Priporočene objave

... kolega motorist rekel: "vsaka opica zna obracati gas, peljati motocikel je ze tezje"

:OK: dober in resničen stavek

Fantje zdaj pa še končne hitrosti od cestnih superšportnikov, te bodo ziher krepko čez 300Km/h!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenimo se tak!

Tisti ki bi nas radi prepričali kako vam "letijo" vaši stroji, v bodoče kot dokaz predložite radarske posnetke, odločbe sodnika za prekrške, overjeno in podpisano izjavo modrega angela ali kaj podobnega....

Prišprarali si boste kritike. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. tko, za divjanje..

...s takšnimi izjavami in (kar je še huje) z spravljanjem teh 2xx + km/h v praksi dokazujete samo eno: da spadate v kategorijo tistih, ki znajo zgolj obračati gas :angry: (da ne bom žaljiv)..

mislim, katastrofa.. :BUA: in res.. dajte nam kakšno sliko z radarja poslat.. z užitkom jo bom pogledal v zavesti, da so policaji še enemu divjaku krepko oglodali denarnico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebo mast... mam XXo pa je zaenkrat se nisem cez 190 obrnil.... Mogoce sem pa potencial za OLD bikerja...

Koji vam je kurac???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: ............... Zdaj še samo čakam na temo: "Moja APN gre 220, sicer ne po števcu, ker ga nima, ampak je bil fuuuuul šus in me je bilo ful strah!!!!"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kwa folk vs razganja!!!!!!

-curijeva gre 270km/h

-klimbra drka do 300km/h

-tuki terate prdulce do 200km/h(by Mario)

Sorry...........sam čist se vam je zmešal

Popravljeno . Popravil ajgor the mad dog
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kwa folk vs razganja!!!!!!

-curijeva gre 270km/h

-klimbra drka do 300km/h

-tuki terate prdulce do 200km/h(by Mario)

Sorry...........sam čist se vam je zmešal

še najbolj pošten in iskren podatek je podal klimbra.... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze:  ............... Zdaj še samo čakam na temo: "Moja APN gre 220, sicer ne po števcu, ker ga nima, ampak je bil fuuuuul šus in me je bilo ful strah!!!!"

APN6S, ZTT, 110,3 km/h po kolesarskem stevcu, sicer v peti prestavi in 15-veriznikom (+ agregat je bil kr konkretno predelan), ob full turi (sm mislu da mi bo bat v glavo vrgl), pa kr konkretno navzdol je blo... :P :D :D

...drugac pa Tomos GP83 je na grobniku dosegel 204 km/h (50 ccm, 19,5 HP). :afro1:

O:-)

Popravljeno . Popravil Zok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še najbolj pošten in iskren podatek je podal klimbra.... :lol:

:hmm: Pa še pri tem nisi 100% prepričan, da je res <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebo mast... mam XXo pa je zaenkrat se nisem cez 190 obrnil.... Mogoce sem pa potencial za OLD bikerja...

Koji vam je kurac???

Zelo enostavno ... ti ves, da ti gre krepko cez in te prav boli kurac za vse skupaj :) comet-fz6 srenja pa je vsa zaskrbljena glede tega koliko cez 200 gre - in se preseravajo s tem B)

Jaz konec koncev (vsaj zdi se mi) svojega se cez 110km/h nisem pognal. Koji ce mi kurac ... vem da bi moral iti tam ene 130+ km/h, odvisno od velikosti zobnikov.

Samo ni poante v najvisji hitrosti ... :)

Aja, OK, priznam. Ne upam. 130km/h po makadamu ne upam. Chicken press. Po asfaltu pa za moj moped ni fore :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa vsako stvar poženem do konca in sem, razen v 1. premeru (hmmm, katerem le :devil: :hmm: ) vedno malo razočaran, sem mislil da je hujše pri velikih hitrostih :P

no pa me je malo pomiril zadnjič dokumentarec na discovery, ko je tip, ki je podrl kopenski rekord z avtom rekel, da tudi pri 1000 in nekaj km/h sploh ni nič posebnega in se še vedno zavedaš in vidiš vse okoli sebe. kurc pa hitrost pol, če je vse isto :lol1:

bom zdaj dal malo mir dokler ne dobim v roke kak FZ6 al pa cometa, pol pa spet na lov za rekordi. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, pri cestakih zna vsako tele gas tiscat ... po ravnem. Na makadamu imas pac to opcijo, da te spodnese kaj ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda, pri cestakih zna vsako tele gas tiscat ... po ravnem. Na makadamu imas pac to opcijo, da te spodnese kaj ... ;)

če greš res po makedamu samo 110 km/h pol sem že bil hitrejši :P vidiš marsikero tele zna tudi po makedamu tišat :devil:

aja da ne bo :topic: , to ni blo z cometom :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš res po makedamu samo 110 km/h pol sem že bil hitrejši  :P  vidiš marsikero tele zna tudi po makedamu tišat  :devil:

No, potem nenadoma ni vec vseeno kak makadam je, kenede :)

Sploh pa nisem rekel da je enostavno na makadamu hitro it, ce gres gor pogledat, bos videl, da je bila trditev za asfalt :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, potem nenadoma ni vec vseeno kak makadam je, kenede :)

Sploh pa nisem rekel da je enostavno na makadamu hitro it, ce gres gor pogledat, bos videl, da je bila trditev za asfalt :)

pravo tele gre hitro povsod, no se strinjam, če si zmerno tele je kvaliteta podlage že pomembna :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo enostavno ... ti ves, da ti gre krepko cez in te prav boli kurac za vse skupaj :) comet-fz6 srenja pa je vsa zaskrbljena glede tega koliko cez 200 gre - in se preseravajo s tem B)

Jaz konec koncev (vsaj zdi se mi) svojega se cez 110km/h nisem pognal. Koji ce mi kurac ... vem da bi moral iti tam ene 130+ km/h, odvisno od velikosti zobnikov.

Samo ni poante v najvisji hitrosti ... :)

Aja, OK, priznam. Ne upam. 130km/h po makadamu ne upam. Chicken press. Po asfaltu pa za moj moped ni fore :)

Tocno... Motor je mocan in to je splosno znano... Dovolj sem star, da mi ni treba dokazovati, da sem idiot, tako da me to res ne zqanima...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 240+ si kup litrskega+!!

litrski Hyosung GT zaenkrat (se) ne obstaja. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

litrski Hyosung GT zaenkrat (se) ne obstaja. .)

ma nisn misla cometa--karega drugiga :kva2:

Popravljeno . Popravil jozicag
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdejle sem kako uro breuspesno iskal post od YZF Georga, ki ga je napisal pred kakim letom. Se mi zdi idealen komentar na tole pisanje. Napisan je bilo nekej v tem smislu:

Ojoj, kolk bi jest zelel da bi lahko bil clan tega ultra prestiznega in pickohvatnega kluba 240km/h. Potem bi bil glavni car nasega sanka, bejbe bi me nonstop obmetavale z mokrimi spodnjicami in moski bi mi umikali pogled. Mladina bi spostljivo susljala za mojim hrbtom, da si jest res upam in da sem car. Moja potenca bi narasla in na desni biceps bi si dal vtetovirat "240!!!".

Naenkrat bi vedel vse o motorjih - znal bi sraufat vsakega in nikogar ne bi prikrajsal za svoje modrosti.

Mene se nikol ne bi upal nihce prehitet, ker bi vsi vedeli, da v ovinek nikol ne grem vec kot 20 na uro, ampak pol na ravnici me pa noben ne ujame.

Ko bi vsaj jest lahko sel po stevcu 240...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!