Skoči na vsebino

Brez reg. tablic


Fazer03

Priporočene objave

V nedeljo sem bil na Grobniku in presenečen ugotovil, da je praktično vsak drugi motor brez tablice. :? Pa to niso motorini za stezo, ampak so se cel dan dovažali in odvažali na Grobnik. Isto sem nato videl na Reki in Opatiji. Dobil sem občutek, da je to neka splošna "moda". Registrirani (ali pa tudi ne - imajo vsaj reg.tablice) so po večini le endure in čoperisti - "neulovljivi plastičarji" pa vsi po spisku brez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je vsesplošni trend v lepi njihovi,sem pa opazu da sicer motorje majo registrirane ampak tablice vozijo v ruksakih ali tank torbah.Po moje je to nek revolt proti velikim tablicam,pa tud policajom ne ustavlajo radi,ipd.Zgleda teksas živi.In oni bi radi v Evropo!? :o :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večkrat gre skozi postojno kup športiv ki so očitno namenjeni na grobnik saj njihovo videnje ustreza datumom hapeningov tam doli....in med gručami slovenskih plastičarjev je ne malo kateri brez reg. tablice....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi avtomobilisti tam doli niso dosti boljši.

To je tudi pri nas...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsikateri HR SS voznik si tablico lepo zvije in jo pritrdi na notranjo stran blatnika, tam nekje za akumulator. Od daleč se je praktično ne vidi, ker je je pol za kolesom, pol pa že skoraj pod zicom.

El B @ D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je res malo odveč o tem pametovati, pa vendar imaš malo slab občutek, ko okrog tebe dirkajo lokalci z neregistriranimi Yugoti. Ko te zbije, še kupončka ne moreš dobiti od njega. Sem bil na Hrvaškem pred enim tednom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večkrat gre skozi postojno kup športiv ki so očitno namenjeni na grobnik saj njihovo videnje ustreza datumom hapeningov tam doli....in med gručami slovenskih plastičarjev je ne malo kateri brez reg. tablice....

Kako pa izgleda prehod meje brez tablice? Policaj pa menda ja opazi, da na motorju nekaj manjka?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa izgleda prehod meje brez tablice? Policaj pa menda ja opazi, da na motorju nekaj manjka?

Kolikokrat ti policaj na meji pogleda rit in preveri tablico. Meni je še niso NIKOLI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikokrat ti policaj na meji pogleda rit in preveri tablico. Meni je še niso NIKOLI.

Enkrat sva šla s punco dol na morje, pa je bil motor polno natovorjen in je naš policaj na meji hotel videt še prometno (izpit sem imel že neomejen), tok da sem ga komaj prepričal, da mi ni bilo treba kufra snemat, pa sedeža dol jemat :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikokrat ti policaj na meji pogleda rit in preveri tablico. Meni je še niso NIKOLI.

meni pa skoraj vsakokrat doslej, ko sem šel v Avstrijo me je Slovenski policaj celo preveril v računalniku (kar se mi zdi čisto OK, v primeru, da bi bil motor ukraden bi mu bil zelo hvaležen)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni pa skoraj vsakokrat doslej, ko sem šel v Avstrijo me je Slovenski policaj celo preveril v računalniku (kar se mi zdi čisto OK, v primeru, da bi bil motor ukraden bi mu bil zelo hvaležen)

Se poipolnoma strinjam s tabo. Sj to je kot vsaka stvar ima + in -, če si pa brez tablic pol pa kr položnce talat. Kr se pa tiče HR tm je res nek texsas. Še poisebej me strese, ko ti kaksen lokalni ˝FRIK˝ mimo tebe pelje brez čelade v kratkih hlačah in natrikačih kaksnih 120km/h. Me kr zaboli ko pomislim kako bi izgledalo ce bi se malo povaljal..... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda teksas živi.In oni bi radi v Evropo!? :o :?

Ja in??

1.Če vas to tako moti se vozite samo po Evropi in pustite texaške države pri miru

2. A ste mogoče fouš? ker se upajo, ker lahko, vi pa ne? :? Oz. v čem je problem???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da ne gre za slavno slovensko foušijo, ampak preprosto za to, da me skrbi, kako bi se v primeru določenih težav (beri karambola) stvari odvile, če bi bil udeležen HR motorist, ki nima reg. motocikla.

Menim da tu ni vprašanje "upati se", ampak je govor o osnovnem spoštovanju določenih norm in zakonov itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot vem, so problemi pri izplačiliu tudi ko je ,,domačin,, zavarovan. Ali ti v takem primeru zelena karta čemu služi?

A kdo ve kako je (enkrat neki ujela) s takimi stvarmi---tudi pri nas? Ali ima zavarovalnica ,,fond,, tudi za take primere--ko krivec uspešno pobegne oz. je neregistriran, se mi zdi (ne vem) da ti tvoja zavarovalnica plača škodo (policijski zapisnik) in se pol ona ukvarja z iskanjem in izterjavo???????????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lina ..... pri nas če krivec ni zavaovan lahko sam pozabiš na zavarovalnice ..... sam še civilna tožba.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni na meji z Avstrijo policaji navadno pogledajo le tablico. Ko vidi, da si domačin, ne sitnari za oseben dokument. Posebno, če nas je več. :yea2: :yea2: :yea2:

Me pa zanima, koliko ljudi se pri nas vozi z neregistriranimi motorji oz. z ukradenimi tablicami. Slišal sem, da na motozborih zgine kar lepo število tablic, da se lahko potem drugi vozi z "registriranim". Je to res? :? :? :? :?

Popravljeno . Popravil tango
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

To vprašanje lih ne spada v to temo, ampak vsaj delno pa ja. Pred kakšnimi tremi meseci sem zasledil na forumu zanimivo debato o nosilcu tablice kateri ima funkcijo da nekako skrije tablico med vožnjo zgolj s klikom na gumb. Uporabil sem iskalnik a te teme več ne najdem, zato bi prosil če mi kdo kej več pove o tem nosilcu oz. mi prosim pove kje najdem to temo! Hvala! Sicer pa iščem kakšen primeren nosilec tablice za R6! Ideje dobrodošle!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dragi kolegi nov zakon o cestnem prometu nas bo prisilil da se bomo vozli brez tablic. kazni bodo ubitačne tak da bo boljše pobegnit kot pa se pustit ustavit. lepo bomo morali se brez tablic vozit da bomo lahko še naprej pravili vožnji užitek.,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O, bog pomagaj! A na to pa, da bi se v naseljih vozili vsaj približno tako kot se spodobi, pa še nihče ni pomislil??!! :SS Saj zunaj naselij redko težijo, mar ne (med drugim zato, ker so tam prekoračitve manjše in cenejše)?

Če pa te dobijo, si pa po mojem pač dolžan stisniti zobe, si pogledati v oči in priznati, da nisi spoštoval sprejetih norm obnašanja.

Veš kaj, Robtech, a ga ne bi raje pred poplicajem dvignil na zadnje kolo in se odpeljal tako okrog ovinka? Tablice zagotovo ne bo videl (morda le kasneje, ko te bo iz senika pobiral). :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi desert soul, da nisi ti en od unih k so štimal tale zakon, k je pa itak mal prehud se ti ne zdi. Smo najbolj policijska država na svetu! Kot ste verjetno zasledili so ti naši policaji kupl 400 !!!! novih stacioniranih radarjev. in kaj to pomeni po novem letu. Ko boš prletu mim znaka 40 ene 85 ti bojo kr lepo izpit vzel, pa se morda tudi Desert soul strinja, da to ipak le ni blo tak hitr sploh k postavlajo te znake že vsak km.

Matr jim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!