Skoči na vsebino

Brez reg. tablic


Fazer03

Priporočene objave

Ma tizdga motorja itak da nima registriranga :D

Za slalom med auti 300 km/h ne rabš tablice :lol1:

Kje si pa to slišal da se je ubil? :blink:

(da nebo off topic loh poveš tud u temi "video posnetki")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ce se model ubije ti itaq nikol nebos vedu k nikol nisi vidu njegove face... pac dajo druzga psihota na motor pa gasa :kva2: :kva2: :kva2:

aja pa s5 smo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa to slišal da se je ubil?  :blink:

(da nebo off topic loh poveš tud u temi "video posnetki")

:topic: Hmm, če pomislim se res ne spomnim kje bi to slišal.. Zdi se mi, da smo se enkrat nekaj pogovarjali o tem, pa je nekdo rekel nekaj v tem smislu, da se je kao smtrno ponesrečill. .) Zato pa sem to omenil, sem mislil da mogoče kdo od vas kaj več ve <_<.. :topic:

Drugače pa glede reg. tablic. En kolega iz faksa mi je govoril, da ima na motorju nek patent, da se mu tablica dvigne. Ga bom bolj natančno povprašal kako to deluje, bo mogoče komu tukaj v pomoč, v primeru,da se bo odločil za tak način vožnje. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap jest snemam :) sestra bo pa vozila (ma ful tezko nogo) :lol1: :kva2: :lol1:

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Na CRO forumu sem zasledil, da je kazen, če voziš brez reg. tablice smešnih 50 kun. Kar je občutno manj, kot da te dobijo na (stacioniran) radar. Z novim zakonom (1.1.05) v SLO je za razmislit, da vsake toliko snameš tablico, jo daš pod sedež ("je odpadla") in gasa. Če ti reg. tablica pade z motorja in jo ne moreš sredi ceste zmontirat nazaj menda ne more biti nora kazen? Ali pač. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na CRO forumu sem zasledil, da je kazen, če voziš brez reg. tablice smešnih 50 kun. Kar je občutno manj, kot da te dobijo na (stacioniran) radar. Z novim zakonom (1.1.05) v SLO je za razmislit, da vsake toliko snameš tablico, jo daš pod sedež ("je odpadla") in gasa. Če ti reg. tablica pade z motorja in jo ne moreš sredi ceste zmontirat nazaj menda ne more biti nora kazen? Ali pač. :?

u usakem primeru bos placu... 10k+ <_< :SS

peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikokrat ti policaj na meji pogleda rit in preveri tablico. Meni je še niso NIKOLI.

Verjeli ali ne... Vozim že ene 8 ali 9 sezon, delam do 20k km na leto, pa me še niti enkrat niso policaji ustavili na cesti... Še sam ne morem verjet...

Edino kontrolo ki sem jo doživel, pa je bilo ravno na bloku v času tiste uvedbe a kateg. do 350 itd... Takrat pa mi je pregledal še številko nogavic :blink: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah eni mamo sreco u lajfu... jest se tud ze 3mesce vozim z motorjem brez luci, registracije, pa brez celade sm pa me tud niso se nikol povohal... :OK: men je ql :yea2:

peace!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!