Skoči na vsebino

KAFKA


Saint

Priporočene objave

Na Ljubljanski cesti v Novem mestu je v prometni nesreči umrl voznik motornega kolesa.

Dne 06.06.2004, ob 19.17 uri, se je v Novem mestu, na Ljubljanski cesti pri hišni št. 34, zgodila prometna nesreča, v kateri je umrl 27 letni voznik motornega kolesa iz okolice Novega mesta.

32 letni voznik tovornega avtomobila je vozil po Ljubljanski cesti in vozil v smeri centra Novega mesta. V tem trenutku je za njim, iz smeri Bučne vasi proti centru Novega mesta, pripeljal voznik motornega kolesa in ga začel prehitevati. Ko je bil voznik motornega kolesa v fazi prehitevanja, je voznik tovornega vozila zavil levo proti dovozni poti.

Kljub zaviranju voznik motornega kolesa trčenja ni mogel preprečiti in je trčil v levi bočni tovornega vozila. V nesreči je utrpel tako hude telesne poškodbe, da je umrl na kraju nesreče.

...

Ta motorist je bil moj dober kolega iz airsofta - Kafka, ravno takrat smo bili na airsoftu in pri pici ugotavljali zakaj Kafke danes ni na tako pomembnem scenariju, če bi prišel na airsoft... :cry:

Ne vem še vseh podrobnosti, lahko pa samo povem, da je v vsakem primeru umrl en zelo o.k. fant.

lp

Rudi

p.s.

Če koga zanima, njegova slika in klubski profil: http://aks.rula.org/units/fr/306_ms_profile.php

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sozalje tudi z moje strani... na zalost sta vceraj na nasem koncu umrla 2 motorista, en je se v kriticnem! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če prav ne poznam fanta, me vedno stisne pri srcu, ko slišim, da se je ponesrečil ali celo umrl kakšen motorist.

ISKRENE MOJE SOŽALJE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iskreno sožalje vsem svojcem in prijateljem udeležencev prometnih nesreč minulo "krvavo nedeljo".

Pazite na cesti, letos je zaradi teh zavijanj in dovoznih poti umrlo že preveč "kolegov".

LP Bobo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nebom izreko sožalja, ker fanta nisem poznal, bom pa reko, da mi je iskreno žal za takimi, ki niso nič krivi in jih zajebe en, ki sploh ne razmišlja medtem, ko svoj obračalnik rikverc prečno brez blinkerjev tiši na cesto in vmes bere cajtnge (če ima prost še kakšen ud, drži še mobitel). Res, bogi revež je živel samo malo dlje kot jas in pol mu en kmet skrajša dobo v stotinki sekunde. Sram ga bilo! Kuj naj ga vest peče (upam, da ga), ker tak bi mogo vsem tem na streho rotacijsko dat, ker so vsi pijani. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!