Skoči na vsebino

BIKER FEST UDINE 2004


kađiva

Priporočene objave

A je kakšen kandidat?

Jest bi ful rad šel pa zaenkrat še nimam nobenega,da bi šli skupaj.

Več o tem pa na www.bikerfest.com :yea2: (ne vem kako se http:// povezavo naredi,ker sem bolj antitalent za comp O:-) )

P.S. kakor sem jest zastopil so letos vstopnice za 4 dni samo 15 EUR :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja čas bi že bil da se po dolgemu času odpravim na orng zbor cca 3-4 leta nazaj je ba vstopnina 4jurje tako da težko dvomim da bo zdej 3800

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer tam se nisem bil ampak po ene parih informacij od veckratnih obiskovalcev, je stvar hudo komercialno naravnana...

Sanda, ce si hotela it na en ornk zbor bi morala it prejsnji vikend v Vicenzo... To je bil "ta prav" zbor!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam lani, ma je bila karta precej draga - se mi zdi da 20E.

Stvar je kar zanimiva in se skozi nekaj dogaja. Organizacija je odlična (kamp, sanitarije, tuš kabine).

Pijača in hrana je bila ladi raga za pop...., ma smo se na to pripravili in vzeli hrano in pijačo s sabo.

Popravljeno . Popravil juddy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne vem jest sem bil l.97 in pa 2002 in je bilo obakrat ful dober,samo letos je pa nova lokacija Ravasaletto-Sutria ,to je še bolj severno od Udin,kot San Daniele tko,da bomo videl kako bo :)

Kaj poj ,a je kdo,ki bi šel? Jaz nameravam it v soboto pa prespat tam, v nedelo pa nazaj domov :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil pred tremi leti. Takrat bile še lire. Vstopnina znašala 50.000 lir, tako, da se mi zdi 15 eurov malo. Zbor pa se je nahajal v Osoppu pri Udinah. Toliko motoristov na kupu še nisem videl. Govorilo se je o 25 do 30 tisoč motoristov. Ni kraja iz katerega ne bi pršli. Meni takrat bilo super, še posebno zato, ker je to bil moj prvi zbor v motoristični karieri.

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo dvomi v cene vstopnic si na njihovi strani poglejte Official Program 2004 Biker Fest ,kjer je spodaj napisano: "This is the cheapest and most spectacular bike fest in europe"

15 eur for 4 days

3.75 eur for day

(0.1 eur for each show)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je zdej slovenski bikerji, pa ne mi rečt da noben ne bo šel v Udine na Biker Fest :? Razočaral ste me,jest sem pa mislil,da se bo vsaj kakšen najdu,ki bi šel :(

No ja imate še 10 dni ,da se odločite :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No a še zmer ni nobenga kandidata :(

Zgleda,da bova samo dva Slovenca šla tja :huh:

No ja kakor kdo hoče .)

P.S če ima kdo še namen it v soboto naj me pokliče :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prjatu je bil...reku da je bilo ful blata..pa vstopnina 18 evrov.....pa pivo drago....drgač pa veliko ljudi....še več bi bilo če nebi bilo dežja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja blata je bilo na nekaterih delih res nenormalno veliko :blink: , vstopnina je bila 18EUR,vendar je bila v vstopnino prišteta še srečka za loterijo,kjer je bila prva nagrada Honda Shadow 750 .) ,pivo je bilo res drago-4 EUR je bil 0.5l :wacko: ,tko da je bilo ceneje kupit sod za 30 EUR -5 litrov.

Motorjev ogromno,iz vsepovsod,nekaj zelo zanimivih predelav :yea2: .

To se je dogajalo na nekem smučišču oz. na parkirišču od smučišča in okoliških pašnikih :D na višini okoli 1200m n.v. ,tko da je bilo zvečer kar pošteno hladno :)

Slovenska udeležba je bila pa porazna,vseh skupaj sem jih naštel (z mano vred) 14 SLO tablic :(

Show program je potekal na parkirišču,tam so bile predstavitve Trial,Sreetfighter burnouts,Ape cars,... ,možnost je bila tudi testnih voženj z novimi Hondami,bilo je tudi malo ameriških avtomobilov,izbor za MISS WET T-SHIRT :OK: , izbor največjega beerbauha :lol1: , striptiz :D ,.............

Gum so zakuril v eni noči tolko kolikor jih zakurijo na slovenskih motozborih v celem letu :notworthy:

Bilo je tudi nekaj "vroče krvi" ,vendar nič hujšega :)

No ja važno,da smo se dober imel in drugo leto vsekakor spet gremo :D ,upam,da v malo večjem številu,kot letos .)

LP cagiva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je tudi nekaj "vroče krvi" ,vendar nič hujšega :)

a to tisto pri šanku.....s tistim malim nabildanim možičkom in njegovim motorjem...

a si vidu tistega V-maxa (oz. dva) kao mad max 1 in 2.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to tisto pri šanku.....s tistim malim nabildanim možičkom in njegovim motorjem...

a si vidu tistega V-maxa (oz. dva) kao mad max 1 in 2.....

Ja tisto pri šanku ja sem mislu :D

To misliš tiste dva motorja,ki sta kao zarjaveta vsa in umazana :D ,sam tist ni V-Max ,to sta VFR-ke,voznika mata še čelade v istem slogu,čist "zarjavete" :lol1:

Skakšnim motorjem je pa bil tvoj prjatu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skakšnim motorjem je pa bil tvoj prjatu?

predelan marauder.....PO tablica, aggression napis na rezervoarju pa porisan cel (rdeče barve, ciljna zastava)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!