Skoči na vsebino

Modified MAMBA (pics inside)


typeR

Priporočene objave

Evo, tukaj sem malo prej poslikal od kolega modificirano tundercatko, kaj pravite, kako zgleda, če jo primerjate proti originalu, spremenjen je samo sprednji del..

14975rojdan_026-med.jpg

14975rojdan_027-med.jpg

14975rojdan_028-med.jpg

Tukaj imate pa še večje slike..

http://www.mobisux.com/album/data/500/14975rojdan_026.jpg

http://www.mobisux.com/album/data/500/14975rojdan_027.jpg

http://www.mobisux.com/album/data/500/14975rojdan_028.jpg

Se opravičujem, ampak nikakor mi ni uspelo narediti thumbnailov.. :?

Skratka zanimajo ga komentarji, meni se zdi kar lepa..sploh če jo primerjam proti originalu...

Popravljeno . Popravil typeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko en  :)  zgleda ...  B)

Ja tisti usta spredaj morajo biti, ker drugace motor ne dobi zraka in trokira..Ampak iz teh ust bi se dalo se marsikaj narediti, obvlada mogoče kdo photoshop, da bi malo pobarval ta sprednji konec v stilu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam pa še eno idejo, sam mi noče noben motorja zaupat... :blink:

Spredaj svinjska glava (nagačena), seveda luči v očeh ali rivcu, Žmigavci v uhljih, namesto tačk za sopotnika svinjske kopačke, zadaj obvezeno svinjski repek, seveda cel motor rozkaste barve in na zicih svinjska koža.......svinjsko dobra zadeva

ps po moje bi ti kakšen MIP ali KOTO plačal registracijo in seveda se reklamiral na tablici (tko kot UNI npr.), V Ihanu bi bili navdušeni

:xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

photoshopa nimam pojma, zato pa obvladam slikarja :OK: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Pomoje bi blo to bolš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastike dol fuknit, pa en pošten streetfighter naredt. :yea2:

PS in se poslovit od kakega tisočaka evrov, hihihih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kaj ded se je potrudo! :notworthy: :OK:

Meni osebno sicer ni všeč je a vsaj izdelava natančna in dosledna. :notworthy: :OK:

Spredaj se preveč smeji :blink: , pa avspuh ma malo predolgi ror na koncu :BUA: .

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, je tole že bill streetfighter.... no al se pa motim.... Mani je bil SF bolj všeč, čeprav je v tem primeru izdelava videti zelo dobra, ideja malo manj. Stvar okusa ....

lp, RK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne motim, je tole že bill streetfighter....  no al se pa motim.... Mani je bil SF bolj všeč, čeprav je v tem primeru izdelava videti zelo dobra, ideja malo manj. Stvar okusa ....

lp, RK

Točno tako, prej je bil streetfighter, vendar ga je zaradi upora, predelal malo drugace..

Popravljeno . Popravil typeR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!