Skoči na vsebino

Ledvicni pas, ledvice


Terminator

Priporočene objave

Kar se tega tice, so meni se najbolj smesni mojstri, ki si ledvicni pas dajo cez jakno. :?

Ja, jaz ga nadenem preko.

Pozimi, kljub dolgim gatam in dolgi majici in puloverju in kpl. usnju, pa ša vetrovka hlače čez usnjene hlače, sem ugotovil, da nekaj manjka.

Ledvični pas prav lepo pogreje, kljub temu, da je opasan preko vsega zgoraj naštetega. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ker smo enakopravni velja to tudi za ženske....

:ph34r: dvojna merila....hinavci

Nope! :nono:

"Statusni simboli" pri ženskah so višje! .)

In, da, nič nimam proti, če "ga potem ob prihodu na cilj spusti na svobodo in prikaže v vsej obilni lepoti."

:P :D

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi se vi obrnili na vaš prvotni statusni simbol ( malo nižje) in ob prihodu pokazali kako močan je in z njim dvignili ta drugi statusni simbol (vamp) in bi oba zasijala v vsem svojem žaru??? :wacko:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yep. zenski statusni simboli "lahko" vedno malce bingljajo okoli..... bog ne daj, da se to dogaja z moskim "simbolom". :lol1:

BTW: ledvice so malce nizje o zenskih statusnih simbolov in malce visje od moskega simbola. drugace povedano: ratalo vam je spet :topic: zaviti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ledvični pas imam vedno PREKO majice ker že tako ali tako zašvicam pod njim pa ga ni ravno prijetno potem tako sluzasto-lepljivega ponovno gor dat.

sicer pa za vožno v mesto uporabljam poleti (če ne grem z mopedom) ubijalsko kombinacijo bermuda kratkih hlač, ki ti jih skoraj sleče, majico preko hlač, ledvični pas na vrh in na nogah teva natikače + odprta jet čelada. ultrapičkohvatno vam povem.

enkrat pa sem šraufal motor in sem se peljal gume pumpat na bencinsko (cca 150 m) samo v kratkih hlačah, bos in brez čelade. slučajno so me videli predstavniki lokalne moto scene tako da sem bil krepko skurcan :? ja ja je treba pazit na image :devil: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledvični pas vedno!

Zadeva ki je vredna malo denarja,toda pozor:

1.mora imeti vetrno zaščito(pod jakno se še vedno najde da kje zapiha).

Najboljši materijal je WINDSTOPER(19 eur),WINDSTOPER z dodatno snemljivim flisom(39EUR),TACTEL(10EUR),WINDMASTER(20EUR),OUTLAST(25EUR).

Sam imam TACTEL zelo,zelo tanek in prijeten.

2.Neoprenski so zanič.Grejejo,spodaj se potiš,ko se ustaviš ga snameš in po mokrih ledvicah popiha,kar je slabše kot vožnja brez pasu.

Zoran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa dobro, zakaj ledvicni pas z nekimi hiper-superduper-ultra-iber-hip-materiali? sem imel navadnega "najlonskega" (raztegljiva elastika) nobenih problemov. malo podlozenega zaradi komforta (ali tudi ne) nobenega problema.

pas mora drzati ledvica in najbolje ga je imeti pod jakno cim blizje kozi. na majici ali srajci je optimum, na kozi manj (preveliko potenje). s prepihom, ko slecem ledvicnega, se nikdar problemov pa so bile majice za ozeti mokre.

mogoce ker sem malce bolj stabilno grajen.

aja, tako za primerjavo: 265k km v 13 letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včasih sem vedno nosil leddvični pas.

Sedaj tega nedomešča "želva" v kombinaciji z ledvičnim delom. Prima za nosit pa še bolje si zaščiten. :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sploh ne vem kaj je tu smešnega :? Valda da prek majce (tudi če je kratka), drugač je itak skoraj tak ko če ga nimaš! Lepi se ti na kožo pa še majico ti veter dviguje! Kratka majca pa obvezno vpasana v hlače pa preko ledvični pas. Valda se tak oblečen ni pametno vozit dolgo in hitro ampak če skočiš v eno trgovino 3km od doma in potem še tam hodiš res ni fajn bit celi zašvican od jakne v poletni vročini. Če je kaj smešno pol so to kratke hlače na motorju.

Popravljeno . Popravil AREA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@lina pa kje sem jaz napisal da je kdo "pussy" al si to mislila kot pička=ženska oz. dick=kurac=moški? Pa daj čitaj malo boljše vrstice same in ne samo med vrsticami iskat nekih subtilnih sporočil.

LP Bajsi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Imam eno vprasanje ... pozna kdo firmo Gialli?

Predvsem me zanima ce ima/uporablja kdo njihov ledvicni pas ... ali je zadovoljen itd. Na netu jih nikakor ne najdem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest ga mam, sicer ni ravno moj ampak ga imam :) , koštal je baje okol 7k SIT, po ene 4-5 letih se je s*ukala podlaga na katero pride ježek za zategneš celo reč in je pas skoraj neuporaben. Drugače pa solidna zadeva.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejte kako slikco vaših ledvičnih pasov

to je moj za na skutrja

jest mam tud tazga :) sam sm ga meu do zdej 2x... za na sterko nerabis :)

aja pa @lina kokr jest tebe berem mi ti delujes ful skregana s celim svetom... pa tko zivcno... dej mau si uzem lajf na izi... :doze: vem utrujam... pa se :topic: je :xx:

peace

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fora je u tem da jest sploh nebi meu pasa ce nebi bli usi u familiji tko fukjeno zascitniski do mene... in pol sm za brzdej dobu od mtke ledvicni pas pa se od tete enga :) :OK: :OK: za ksno punco pelat bo ;)

aja pa na sterki rabis ce se gres u dzju furat (oz. ce moras u nalivu nujno dam :BUA: )

Peace out!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: druzino je strah za mene, zato sem za rojstni dan dobil 2 ledvicna pasova. jih bo za uporabit na motorjih visje kubature...

got it?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi na štirkah ni neumna uporaba preprostih ledvičnih pasov....tako da brez sramu... .)

moraš mislit za naprej..čez 20 let vožnje na motorju boš hvaležen za to previdnost...sej pri 60-80 km/h(ki jo današnje štirke dosežejo ) ni zanemarljiv vpliv vetra...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi na štirkah ni neumna uporaba preprostih ledvičnih pasov....tako da brez sramu.

To pa js lohk potrdim!! Vam povem svojo zgodbo. Biu je lep poletni večer, ko smo se s kolegi veselo preganjali za žogo. Vročina je bila huda(v glavi), sonce pa ni več sijalo. Po končani partiji fuzbala sem se usedeu na moj moped in se predau božanskemu občutku hladnega vetra... Vse lepo in prav do naslednjega jutra! Ko sem hotel vstat iz postelje sem v predelu ledvic začutil taki grozno bolečino, kot bi me nekdo z nožem zabodu.Komej, komej sm se do sekreta prvleku....

Vglavnem, še isti teden sem si nabavu tanajbolš ledvičn pas, k so ga imel v tisti trgovini. In od takrat naprej se nkol(sam res nkol) ne usedem na dvokolesnik(moped al pa motor) brez ledvičnga pasu!!

Mimgrede, zdej mam že davno(3leta) težji motor, pa uporabljam še vedno taisti ledvični pas...

No, po pravic povedan, letos bom nabavu tisto zadevo za čez ceu hrbet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Js mam že kronično zje.... ledvice, tko da na motor vedno v polni bojni opremi. Ledvični pas je res ful zakon in res res ful pomemben, kar se zdravja in zaščite tiče.

Motoris bi moral biti vedno v polni bojni opremi.

Po pomembnosti...Na prvem mestu skupaj s čelado bi postavil ledvični pas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!