Skoči na vsebino

Ledvicni pas, ledvice


Terminator

Priporočene objave

Ledvični pas...hm :hmm: ...že že...kaj pa hrbtiščnik(želva)?A to je lohk vse v enem??In ali je enako učinkovito?(Govorim o želvi ki je ne vstaviš v kombinezon ampak si jo nadeneš)????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ledvični pas...hm :hmm: ...že že...kaj pa hrbtiščnik(želva)?A to je lohk vse v enem??In ali je enako učinkovito?(Govorim o želvi ki je ne vstaviš v kombinezon ampak si jo nadeneš)????

jaz uporabljam oboje ker pri želvi še vseeno piha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Želva je zakon in jo bom nosu tut, če (me bo obšeu trenutek slabosti in) bom na kšno enduro šaltou!! Če pomisleš-kva mam pa sploh zaščiten, če se zlepim na avto-hrbtenice nč kej preveč. Če mene prašaš je želva ena najbolših potez kar jih lhk nardiš za svoj ''zdravje''.

Pa uživejte še naprej!

jaz uporabljam oboje ker pri želvi še vseeno piha

Kakšn filing pa je, če to oboje hkrati nosiš? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Mogoče malo :topic: samo bi imel sledeče, OK mogoče butasto, vprašanje.

Imam firstovo malo daljšo tekstilno jakno in kot so v tej temi že ugotovili, vseeno malo piha okrog ledvic. Sicer zaenkrat težav še nimam samo "bolje sprečiti, nego lečiti" in bi si omislil en ledvični pas.

Nekako najbolj smiselna se mi zdi kombinacija s ščitnikom hrbtenice. Že sama jahna ima vgrejen neki "ščitnik hrbtenice", ki je pravzaprav samo ene 10mm debela "plata" pene. Mi je jasno, da je zaščita, ki jo ta "plata" nudi bolj "marketinška" :? . Zdaj, če si omislim ladvični pas s ščitnikom hrbtenice ali je portebno (pametno?), vzeti tisto "plato" ven iz jakne, ali funkconira tudi z dodatnim ščitnikom spodaj? Mogoče zadeva žuli?

Ima kdo kakršnekoli izkušnje s tem, da pomaga zelencu? .)

Thx.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Mogoče malo :topic: samo bi imel sledeče, OK mogoče butasto, vprašanje.

Imam firstovo malo daljšo tekstilno jakno in kot so v tej temi že ugotovili, vseeno malo piha okrog ledvic. Sicer zaenkrat težav še nimam samo "bolje sprečiti, nego lečiti" in bi si omislil en ledvični pas.

Nekako najbolj smiselna se mi zdi kombinacija s ščitnikom hrbtenice. Že sama jahna ima vgrejen neki "ščitnik hrbtenice", ki je pravzaprav samo ene 10mm debela "plata" pene. Mi je jasno, da je zaščita, ki jo ta "plata" nudi bolj "marketinška" :? . Zdaj, če si omislim ladvični pas s ščitnikom hrbtenice ali je portebno (pametno?), vzeti tisto "plato" ven iz jakne, ali funkconira tudi z dodatnim ščitnikom spodaj? Mogoče zadeva žuli?

Ima kdo kakršnekoli izkušnje s tem, da pomaga zelencu? .)

Thx.

Konkretnih izkušen nimam zaato, ker že od vedno nosim usnjen kombinezon-vidu sem pa že jakne s peno. Jst bi na tvojem mestu kar kupu ledvičnega, tiste pene pa rajš nebi ven jemal. Žulil te bo pa v primeru če ti je jakna premajhna. Privošči si najbolše kar lahko(sej se imaš rad ane?)

uživej še naprej!

Popravljeno . Popravil Lowrenc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jst mam firstovo jakno s takim penastim ščitnikom,

pa sem potem kupu še želvo in ledvični pas ki ga nosim pod njo.

Žuli me nič, se je pa mal težko prepogibat v pasu :grim

Skratka moj nasvet je da si kupiš talo hrbteničnik kot ledvični pas :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaa-zdej kapiram:vi imate take ledvične pasove, ki nimajo nič plastike gor-pol pa vredu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest mam želvaka, na tisto mi je mama pršivala še dodatne ježke-ti se dajo skozi luknjice ki so na kavbojkah narejene za pas pretaknit. Tako mi ne beži gor in mi nč ne pihe med hlačami in med jakno. Če pa se kombinezon oblečem ima itak zadrgo vmes in pa neki trakci so, katere ponucam za isto kot so oni na kavbojkah...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaa-zdej kapiram:vi imate take ledvične pasove, ki nimajo nič plastike gor-pol pa vredu :OK:

jaz imam samo želvo, pa ima ta v predelu ledvic kar široke pasove in zaenkrat nisem razmišljal da bi zraven nosil še pas...ga pa imam za krajše vožnje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!