Skoči na vsebino

PULA Bikers days 2004


pilly

Priporočene objave

Zanima me če kdo ve kaj več o tem?

kdaj?

kje?

DO SEDAJ ŠE NIKJER NISEM ZASLEDIL DA BI BILO KAJ NAPISANO O TEM.

LP PILLY :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Lep pozdrav!

Datum za 10th BIKER DAYS je že znan in sicer od 4.8-8.8.2004 info na www.motori.hr ali www.bikerdays.com,drug moto zbor v Puli,ki ga prirejajo MC TWIN HORN (10th Beach Party) pa je od 2-5.9.2004. :yea2:

Lepo se imejte!B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Zanima me,če gre kdo od vas na Biker Days v Pulo v petek 6. avgusta?

Lahko bi se kje dobil pa gremo skupej dol :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega se bo že v soboto 31.07. pripeljal z motorjem iz Londona. Potem bova malo lutala (nimam pojma kje :? - ideje?), končna destinacija pa je v Medulinu, tako da na zbor prideva vsaj pogledat (če ga kaj poznam, bo to gledanje kar trajalo :yea2: ). Ker itak nobenega ne poznam, bom pozdravljala kar vse, ki bodo govorili po naše :rolleyes: . Upam da se srečamo!

LP M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me,če gre kdo od vas na Biker Days v Pulo v petek 6. avgusta?

Jaz bi skoraj da šel do pule na en vikend paket...

Moram preverit kako je z ostalimi iz kluba... Malo se zadeva tepe z No name riders, kamor smo bili prejšnja leta?!?!? :hmm:

A je ta zadeva ob morju? Mogoče ob istem kampu kot je beach parti Twin hornov??? V tistem kampu bi se kar dalo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi skoraj da šel do pule na en vikend paket...

Moram preverit kako je z ostalimi iz kluba... Malo se zadeva tepe z No name riders, kamor smo bili prejšnja leta?!?!? :hmm:

A je ta zadeva ob morju? Mogoče ob istem kampu kot je beach parti Twin hornov??? V tistem kampu bi se kar dalo...

Zadeva se organizira na Premanturski (baje tako kot lani :? ), tako da ni ob morju - preverila v ponedeljek, ko so začeli postavljati stvari.

LP - M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo odlocitev je padla...tudi jaz pridem in moja boljsa polovica..se nama ravno jutri zacne dopust in greva jutri v umag se nastaniva, potem pa v soboto zjuraj takoj v pulo ....da vidmo kaj se dogaja... mogoce kaksne koristne informacije kako je tam parkingom ( avta na zalost) da ne bo kaksnih neumnosti pol z njim, oz. koliko je potem pes do tja, kok je to sploh velik, itd...ce kdo kaj ve naj mi plis napise...oz. ali bom nasel ce znam do PULE...in pa se ali se bo na nedeljo kaj dogajal, ker napisan je urnik samo do sobote...

Za vse info se vam ze vnaprej zahvaljujem....

LP,Rock

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmmm ..... da lani ni blo ob morju ??? Sicer sem bil dobro nabit :P sam morje sem pa vidu od blizu :D

Tak da ..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

04. -08.08.

Marsovo polje (ex Premanturska Street), 10th BIKER DAYS PULA, international bikers camp lasting several days

A ni premantura avto kamp??? Upam da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marsovo polje (ex Premanturska Street), 10th BIKER DAYS PULA, international bikers camp lasting several days

A ni premantura avto kamp??? Upam da...

Premantura je avtocamp, Premanturska street je pa verjetno cesta ki vodi do campa....Zadeva ni ob obali in za kemping bo nekaj vstopnine. Bo pa varovan kemp tako, da so bojazni v zvezi z krajami verjetno odveč(vseeno je pa itaq vedno bolje preprečiti kot zdraviti).

PS: na voljo imam še par protipehotnih min - te odlično poskrbijo za nepovabljene goste :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premantura je avtocamp, Premanturska street je pa verjetno cesta ki vodi do campa....

Sej vem da bom izpadu budala ampak vseeno ... cca. kje je to ... iz smeri rovinj-pula ... pred pulo al po puli dol na polotok?

P.S. .... lani sem bil nabit ... pa še na twinhornih je blo .. zato je morje nekje v spominu ostalo :P

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je ludo noro i nezaboravno ...... :D

Plac super :yea2: , pir presentljivo dober, polcaji 100x preresni in prezateženi! :wacko: , družba zakon :yea2: :yea2:

Hvala prijatlci za super družbo .) , Volku za vedno dobro vzdušje in kak nou nasvet :P , ter vsem ostalim :naughty:

Srečali Alterja z bus.om ..... kam si pobegni tok hitr???

...........

Skratka nepozabno :OK:

no pa še slikce ,....... O:-)

p.s. .... @Mačka .... kaj se pa ti tok smeješ???? :hmm:

post-20-1091985274.jpg

Popravljeno . Popravil Dr. _MAXXI_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!