Skoči na vsebino

Preizkušnja "tablice"


gizmOkak

Priporočene objave

Napišeš relacijo Kopre-M. Sobota pol nej se pa oni jebejo po keri poti boš to prevozo :P

se mi zdi da je mišljena (mogoče celo omenjena v drobnem tisku) najkrajša pot? bojda je povsem odvisno od tistega k ti jo izda... pravilno bi blo od kraja prevzema motorja do tvojega stalnega ali začasnega prebivališča, men so šli v as domžale precej na roke in mi jo izdal za relacijo jesenice portorož ko sem pr njih motor kupu kako leto nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo te prosim, Burek, oziroma, Lepinja ( :devil:  :004  ) ne ga srat! Če si motor kupil je tvoj in preizkušnjo si vzemi ti, na tvoje ime, ker je pač tvoj motor... in ti se pelji z njim domov ali kamorkoli že greš.. pa tri dni si vzemi miru, da si lepo zavarovanje in ostale zadeve zrihtaš....

Kaj pa če se zdajšnja lastnica, ki se bo iz nostalgije  vozila z njenim bivšim motorjem (BOGNEDAJ)  sesuje oz. če sesuje motor?????

Lastnik si pa že ti!!!!! :doze:

Vzem motor, preiskušnjo, pa pejt domu. :)

Zakaj bi si zdaj, ko si si kupil motor, zarad petih jurjev in neke cmerave prejšnje lastnice, ki se ne more ločiti od že ne več njenega motorja, nakopal težave????!!!!!

:slap:

Ni čist tko, jest moram njo zdej čakat do 25. 6. da pride domov ker :"Hjoj, veš imam izpite, neki se mi je zalomilo pa me še dva tedna ne bo domov, če boš potem še zainteresiran pa poklič".... In zdej jest čakam ku en budala še 2 tedna na to NSRko-dolgo pričakovano, zarad tega ne morem na MetalCamp, ker mi pač več pomeni motor... In ona pravi da noče pridt domu mi ga sam prodat, ampak bi se rada še mal vozila, in bo zarad tega ONA vzela preizkušnjo!

Torej je najbolje da ona pač vzame preiskušnjo na njeno ime, jaz kupim motor in se prpeljem s preiskušnjo dol, drug problem je še fotr, ku bo sigurnu kej godrnjou

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj kompliciraš p****... Užgi motor pa pejdi in rešen problem. Pa nej gre kdo s tabo z avtom in vozi spredi u slučaju policajev nej se on ustavi, ti pa piči dalje. Če pridejo policaji od zadi (NSR ma tudi špegle :grim ) pa prehiti kolega v avtu in je. Kaj zapravlat 5k za brez veze. Česm js prpelu tko domu boš tudi ti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si mislu čist brez tablce al s preiskušnjo, fora je v tem ker mi fotr neki teži- "zdej boš kupu motor in takoj iz Slovenj Gradca v Ilirsko Bistrco-~200km, pa nč ne veš kako se motor obnaša pa nimaš izkušenj s tanovim, bla bla, jest bi šu tudi sam..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si mislu čist brez tablce al s preiskušnjo, fora je v tem ker mi fotr neki teži- "zdej boš kupu motor in takoj iz Slovenj Gradca v Ilirsko Bistrco-~200km, pa nč ne veš kako se motor obnaša pa nimaš izkušenj s tanovim, bla bla, jest bi šu tudi sam..."

Jest ti za prvo furo nebi priporočal tako dolge poti. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, ni mi blema vozt 200 km, se bom itak v LJ ustavu, mal pofirbcat in ni to problem, z veseljem bi šou-NSR :wub: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, enkrat pa je bil do zdej :wacko:

Bomo vidli kaj bo baba rekla, ma verjetno bom jest kr doma, razen če grem tko

petek: Tolmin, žur...

sobota:letim po motor ves mačkast :grrr , zvečer drink ´n´ roll

nedelja:žur...

pondelk: ves mačkast domoc- z motorjem :grrr

Če ispustimo "mačkast" - torej nč ne pijem bi morda še šlo :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si mislu čist brez tablce al s preiskušnjo, fora je v tem ker mi fotr neki teži- "zdej boš kupu motor in takoj iz Slovenj Gradca v Ilirsko Bistrco-~200km, pa nč ne veš kako se motor obnaša pa nimaš izkušenj s tanovim, bla bla, jest bi šu tudi sam..."

No sej boš saj vidu če si se nategnu z nakupom, upaj da se boš lahko sploh do doma pripeljal ;) , da ne bo kej že med potjo crknalo :D

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj že?

KO se 7 let voziš s tomosem je tudi Yamaha TW125 wooooohoooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj že?

KO se 7 let voziš s tomosem je tudi Yamaha TW125 wooooohoooooo

Ti po 5000km boš vidu šele kaj maš... Mislu sm pa brez tablce... Mal sreče pa je. 200km pa res ni noben baubau pelat kukr prvo furo. Kaj je to kej tazga če se bo pole vozu z njim 20k km :blink: :doze: pa fant nej bi delu fure po 20km prvo leto al kaj :slap: ma ste eni <_<

Ti pejdi iskat, pa klinac vidi metal kamp če mene prašaš. V tvojem primeru mi niti na pamet ne pride tolmin :huh:

Pa srečno

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej tudi meni ne preide MC na pamet, ker bi raje motor, sam bi raje motor prej in z motorjen na MC :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti si mislu čist brez tablce al s preiskušnjo, fora je v tem ker mi fotr neki teži- "zdej boš kupu motor in takoj iz Slovenj Gradca v Ilirsko Bistrco-~200km, pa nč ne veš kako se motor obnaša pa nimaš izkušenj s tanovim, bla bla, jest bi šu tudi sam..."

hehe sine, moja frišna vožnja v sezoni je bila tudi prva z novim mopedom in je znašala vzhod-KP-vzhod (pa še malo do Izole), pa nazaj grede sem se še malo po Laibachu vozakal... :grim

se pravi, krepko preko 500 Km, pa je tudi blo čisto kool... saj ni treba že takoj na koleno past :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!