Skoči na vsebino

VOXAN


DRAGON

Priporočene objave

:? :hmm: :? :hmm: Lep pozdrav vsem. Moja punca je nekam mahnjena na ta motor, pa bi ga pod vsemi pogoji hotela. A ve kdo kaj več o tem! razen, da je made in france z nekdanjim sodelovanjem z triuphom.

Morda kdo od vas to zadevo probal al kaj podobno.......

:? :hmm: :? :hmm: :? :hmm: :? :hmm: :? :hmm: :? :hmm: :? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tovarna, ki si jo podajajo iz stečaja v stečaj. Trenutni lastnik je nek francoski milijonar, ki je nabral toliko cvenka, da so pred mesecem pognali proizvodno linijo za letos.

Zanimivo, a problematično. Vparšanje je, ali je dovolj eksotično za tako veliko problematičnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

voxana se da dobit v EU, glede tovarne je vprašanje ker je res bolj ali manj skoz v stečaju in menjuje lastnike, glede delov pa je tako, da je itak vse pobrano od drugih znamk, tako da pomoje nebi smelo bit večjih problemov z kompatibilnostjo. kar nekaj materiala od voxana bi moralo bit pri uzzy-ju v bifeju.

kaj bolj točnega pa ne vem ker me nikoli niso posebaj zanimali pa tudi poceni niso bili, čeprav sem zasledil lani v nemčiji neke razprodaje - zgleda stare zaloge.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja,po moje res dobra stvar (Cafe Racer-oni drugi se mi itak ne dopade), ampak kljub temu cena ful visoka. Sicer pa lep ex®otičen bike, na katerem se v vožnji čutijo dokaj visoke vibracije klasičnega V-twina (če se ne motim je kot postavitev valjev 72°,nisem pa čist ziher).Tud če nisi še vozil V-twina,se teh vibracij hitro navadiš.

Ampak cena...! :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!