Skoči na vsebino

supermoto tehnika


enduraš

Priporočene objave

Kaj pa se dogaja tam?kakšna SM dirka?to na blagomixu kot ponavad,verjetno,ne...kdaj se pa kej začne? :?

Ja valda da mam namen najprej tehniko "izpilit" na DTjki,ko bo kaj močnejšga od SMov pod ritjo ga bo škoda čeprov sm mislu da mi bo TDMke tut pa jo prov z veseljem pošrek pelm čez kak ovink :kva2: :yea1:

Tale sistem sklopke na pol+zadnja bremza mi sicer v teoriji ni čist jasn ampak recimo da bom probu...mogoče je v praksi lažje :)

Drgač iz tretje v prvo mene ne boš vidu mojga motorja šaltat ker se mi motorček pa naj bo še tolk ničvreden enostavno preveč smili da bi takele počeu :grrr

Sprednje bremze si pa enostavno ne upam uporabljat ker je občutek nenormalno čuden...mogoče tut zato ker mam gume bolj boge-vzadi super ker rado slajda,spredaj bedno ker ni oprijema .)

Drugač pa glede na to da se s tole DTjko preganjam že dobre 3 leta po gmajnah z napol slike gumami mislim da mi powersliding ni lih tuj ;) B)

Če js to delam z DT125R...Najlažje je dat iz tretje v prvo, ker tako si na relativno majhni hitrosti in je vsaj v mojem primeru tko najlažje slajdat...če daš iz 2. v 1. bo slajdalo malo/nič, zato boš pač bol pritiskau bremzo, kar pa ti bo povzročlo blokiranje gume...pol pa se boš spaševau kaj delaš narobe...3 brzine dol pa ni priporočljivo za začet ;)...pa tudi za vadit slajdat ti ni glih treba stiskat bremze do konca (sprednje)...sicer js ti svetujem iz 3. v 1. drugače pa hodi kakor hočeš...prej ali slej se usi navadijo...

Popravljeno . Popravil dr_lunatic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!